به سايت بزرگ رزبانو خوش آمديد.وارد يا عضو شويد کاربرگرامي شما اکنون در مسير زير قرار داريد : کدام رستوران‌ها در اصفهان بهترین غذای دریایی را سرو می‌کنند؟

کدام رستوران‌ها در اصفهان بهترین غذای دریایی را سرو می‌کنند؟

تاريخ ارسال پست:
پنجشنبه 1402/05/19
نويسنده:
S.mirzagol
تعداد بازديد:
21

کدام رستوران‌ها در اصفهان بهترین غذای دریایی را سرو می‌کنند؟

غذاهای دریایی طرفدارهای خاص خودشان را دارند. طعم و مزه خیلی خاص این غذاها برای بعضی از افراد به قدری لذیذ و لذت‌بخش است که آنها را نسبت به هر غذای دیگری ترجیح می دهند. به‌همین‌دلیل در بسیاری از شهرهای بزرگ ایران از جمله اصفهان مراکز متنوعی شروع به کار کرده‌اند که بهترین غذاهای دریایی را تهیه و طبخ می کنند.

 

اگر به شهر اصفهان رفتید و هوس خوردن یک غذای دریایی خوشمزه به سرتان زد، پیشنهاد می‌دهیم ابتدا به‌خوبی در مورد مراکز غذاخوری این شهر تحقیق کنید. هر چند در بیشتر رستوران‌های اصفهان غذاهای دریایی تهیه می‌شوند، اما همه آنها کیفیت لازم را ندارند.

 

https://up.rozbano.com/view/3723970/The%20best%20seafood%20restaurant%20in%20Isfahan.webp

کدام رستوران‌ها در اصفهان بهترین غذای دریایی را سرو می‌کنند؟

 

رستوران‌های غذای دریایی در شهر اصفهان

انواع خوراک و پلو دریایی در بهترین رستوران‌های اصفهان تجربه‌ای خوشایند و لذت‌بخش از خوردن غذا برایتان می‌آفریند. حتی اگر به غذاهای دریایی علاقه‌ای نداشته باشید، با چشیدن طعم غذاهای این رستوران‌ها، قطعا شیفته آنها می شوید.
اما آیا می دانید بهترین مراکز تهیه و طبخ غذای دریایی در شهر اصفهان کجا هستند؟

 

معرفی بهترین رستوران‌های غذای دریایی در اصفهان

در ادامه لیستی از بهترین مراکز تهیه و طبخ غذای دریایی در شهر بزرگ اصفهان را برایتان قرار می‌دهیم. این مراکز در بهترین منطقه شهر فعالیت دارند، بنابراین دسترسی به آنها راحت است.

 

فیش اند چیپس اصفهان

در فیش اند چیپس اصفهان فقط غذاهای دریایی سرو می‌شوند؛ بنابراین اگر علاقه‌ای به منوی دریایی ندارید، رستوران دیگری را در این شهر انتخاب کنید.

 

منوی ویژه‌ای فیش اند چیپس اصفهان هر کسی را مجاب می‌کند تا برای یک بار هم که شده طعم غذاهای متنوع منوی این رستوران بچشد. در ادامه منوی این رستوران را برایتان قرار می‌دهیم:

 

 

بشقاب

فیش اند چیپس

سالاد و پیش‌غذا

بشقاب دریایی

ماهی سوخاری یک‌تکه

گرین سالاد

لابستر دریایی

ماهی سوخاری 2 تکه

سیب‌زمینی ویژه

 

ماهی سوخاری 3 تکه

زیتون

 

ماهی اضافه

 

 

فیش اند چیپس میکس

 

 

 

فیش اند چیپس اصفهان از ظهر فعالیت خود را شروع می کند تا اواخر شب به کار ادامه می‌دهد. بنابراین در هر ساعتی از طول روز که احساس گرسنگی کردید، کافیست سری به آنجا بزنید تا با انواع غذاهای دریایی گرسنگی‌تان رفع شود.

 

آدرس فیش اند چیپس اصفهان: بوستان سعدی، روبروی صدا و سیما
ساعت کار: 12 ظهر تا 23.59 شب

 

رستوران ایتالیایی نیوشا

به‌سراغ یکی دیگر از مراکز تهیه و طبخ غذای دریایی در اصفهان می‌رویم که طرفداران زیادی در شهر اصفهان دارد. این مجموعه با تهیه انواع فست‌فود نیز توانسته محبوبیت بیشتری نسبت به رستوران‌های معمولی به‌دست آورد. در واقع در منوی مجموعه نیوشا می‌توانید علاوه‌بر انواع غذای دریایی، نام انواع پاستا، استیک، پیتزا، برگر، سالاد و پیش‌غذا را ببینید. بنابراین اگر حتی به غذاهای دریایی علاقه‌ای ندارید، رستوران نیوشا گزینه های متنوع دیگری برایتان در نظر گرفته است.

 

https://up.rozbano.com/view/3723971/The%20best%20seafood%20restaurant%20in%20Isfahan-01.webp

کدام رستوران‌ها در اصفهان بهترین غذای دریایی را سرو می‌کنند؟

 

رستوران نیوشا در شهر اصفهان

با یک بار چشیدن طعم غذاهای دریایی رستوران ایتالیایی نیوشا مشتری پروپاقرص آنجا می‌شوید. حتی اگر توریست و گردشگر هستید نیز با هر بار رفتن به اصفهان دوست دارید تمام وعده‌های غذایی‌تان را فقط در نیوشا نوش‌جان کنید. اما در منوی غذای دریایی نیوشا چه گزینه‌هایی برای صرف وجود دارد؟

 

 

شاه میگو‌سوخاری

اسکمپی

میگو سیسیلی

میکس دریایی

ماهی قزل‌آلا تنوری

ماهی اوزون‌برون

 

 

رستوران نیوشا خوشبختانه در بیشتر ساعات روز فعالیت دارد؛ بنابراین نگران ساعت کاری آنجا نباشید و هر بار که احساس گرسنگی کردید، سری به این رستوران بزنید.

 

آدرس رستوران ایتالیایی نیوشا: خیابان توحید میانی، پلاک ۱۰۲
ساعت کار: 12 تا 15.30 ظهر و 19.30 تا 23 شب

 

رستوران شهرزاد اصفهان

در رستوران شهرزاد اصفهان انواع غذاهای اصیل و ایرانی در کنار منوی دریایی سرو می‌شوند. بنابراین اگر می‌خواهید پذیرایی مفصلی از خود یا مهمانانتان داشته باشید، حتما به مجموعه شهرزاد بروید.

 

در منوی رستوران شهرزاد چخبر است؟  انواع غذاهای گوشتی مثل شنیسل گوشت یا استیک، انواع غذاهای پرندگان مثل اسکالپ مرغ، خوراک بلدرچین و ...، انواع غذاهای اصیل ایرانی مثل کباب برمه بومی و انواع دسر مثل بستنی در این رستوران انتظارتان را می‌کشند.

 

اما به‌سراغ منوی پر و پیمان غذاهای دریایی رستوران شهرزاد می‌رویم که بدون‌شک با دیدن آن مجاب می‌شوید برای یک بار هم که شده از این رستوران سفارش غذا دهید. در ادامه منوی دریایی رستوران شهرزاد را برایتان قرار می‌دهیم:

 

 

خوراک ماهی قزل‌آلا

خوراک ماهی سفید خزر

ماهی شیر کبابی

خوراک ماهی شوریده

میگو‌کبابی

خوراک میگو (ممتاز)

 

 

با رفتن به رستوران شهرزاد قطعا گرسنه از درب‌های آنجا خارج نمی‌شوید. پرسنل خوشبخورد رستوران، محوطه دنج و مناسب غذاخوری، کیفیت بالا غذاها و آشپزهای حرفه‌ای قطعا مجابتان می‌کنند تا در آنجا غذایی را برای وعده ناهار یا شام نوش‌جان کنید.

 

آدرس رستوران شهرزاد اصفهان: خیابان چهارباغ‌عباسی، ابتدای خیابان عباس‌آبا‌د

 

رستوران ریمون گیلان اصفهان

ریمون گیلان یکی از گزینه‌های جذاب برای صرف غذاهای دریایی در شهر اصفهان است. منوی متنوع غذاهای دریایی این رستوران را آشپزهای حرفه‌ای با بهترین مواد اولیه تهیه می‌کنند.

 

https://up.rozbano.com/view/3723972/The%20best%20seafood%20restaurant%20in%20Isfahan-02.webp

کدام رستوران‌ها در اصفهان بهترین غذای دریایی را سرو می‌کنند؟

 

مجموعه ریمون گیلان در استان اصفهان

در رستوران ریمون گیلا انواع خوراک، غذای محلی و پیتزا انتظارتان را می‌کشند. بنابراین حتی اگر به منوی دریایی ریمون گیلان علاقه‌ای نشان ندادید، نگاهی به گزینه‌های دیگر این رستوران بیندازید.

 

اما در منوی دریایی رستوران ریمون گیلان چه غذاهایی انتظارتان را می‌کشند؟ در ادامه لیست منو غذاهای دریایی این رستوران را برایتان قرار می‌دهیم:

 

 

خوراک ماهی سفید شکم‌پر

خوراک ماهی آزاد شمال شکم‌پر

خوراک اردک‌ماهی سرخ‌شده

خوراک ماهی قزل‌آلا سرخ‌شده

خوراک ماهی قزل‌آلا شکم‌پر

خوراک ماهی آزاد شمال

 

 

آدرس رستوران ریمون گیلان اصفهان: خیابان آتشگاه، نبش خیابان آب
ساعت کار: 12 ظهر تا 16 عصر و 20 تا 23 شب

 

رستوران نقش جهان اصفهان

رستوران نقش جهان اصفهان از چند جهت نسبت به رستورنا‌های معمولی این شهر برتری دارد. مثلا شما در این رستوران می‌توانید در محیطی کاملا آرام و دنج که با گل و طاووس مزین شده است، با گوش‌دادن به موسیقی‌های اصیل و دلنشین ایرانی یک وعده غذایی خوشمزه را نوش‌جان کنید.

 

در رستوران نقش جهان از بهترین و باکیفیتترین مواد اولیه نیز استفاده می‌شود تا غذاهای طعمی لذیذ و ماندگار داشته باشند. در این رستوران تنوع بالای غذاها نیز نظر هر کسی را به خود جلب می‌کند. انواع میگوسوخاری رستوران نقش جهان و دیگر غذاهای دریایی نیز جذابیت ویژه‌ای در منوی این رستوران دارند.

https://up.rozbano.com/view/3723973/The%20best%20seafood%20restaurant%20in%20Isfahan-03.webp

کدام رستوران‌ها در اصفهان بهترین غذای دریایی را سرو می‌کنند؟

 

مجموعه نقش جهان در شهر اصفهان است که با دکوراسیون سنتی و بسیار دنج خود، محیطی مفرح و لذت‌بخش برای صرف انواع غذاهای خوشمزه را برایتان فراهم می‌کند.

 

آدرس رستوران نقش جهان اصفهان: خیابان آتشگاه ، بعد از سه راه درچه ، بلوار غدیر ، روبروی تقاطع دوم
ساعت کار: 11 ظهر تا 24 شب

 

بهترین رستوران های اصفهان، بهترین غذاهای دریایی

در این مطلب بهترین رستوران های اصفهان که باکیفیت‌ترین غذاهای دریایی را سرو می کنند، معرفی کردیم. اکنون شما این رستوران‌ها را می شناسید و آدرسشان را نیز دارید؛ بنابراین اگر هوس خوردن غذایی خوشمزه البته از نوع دریایی کرده‌اید، سری به این مراکز بزنید. اگر هم می‌خواهید بیشتر راجع به این رستوران‌ها اطلاعات کسب کنید، روی غذا دریایی اصفهان کلیک کنید.

 

امکان سفارش آنلاین غذای دریایی نیز از رستوران‌های اصفهان وجود دارد. بنابراین حتما لازم نیست به‌صورت حضوری برای صرف غذا به این مراکز بروید. کافیست سفارشتان را در سامانه های آنلاین خرید غذا ثبت کنید تا پرسنل رستوران‌ها در سریعترین زمان سفارش را به دستتان برسانند.

به کانال تلگرام رزبــــانــــو بپيونديد !

مطالب مرتبط
نظرات اين مطلب
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]