به سايت بزرگ رزبانو خوش آمديد.وارد يا عضو شويد کاربرگرامي شما اکنون در مسير زير قرار داريد : آموزش بافت اشارپ لوزی همراه با نقشه بافت - بافتنی رزبانو

بافتنی و آموزش بافت اشارپ لوزی همراه با نقشه بافت

تاريخ ارسال پست:
پنجشنبه 1400/06/18
نويسنده:
S.mirzagol
تعداد بازديد:
5685

بافتنی و آموزش بافت اشارپ لوزی همراه با نقشه بافت

از سری آموزش های بافتنی، امروز هم با یک آموزش جدید و کاربردی در خدمت شما همراه عزیز خواهیم بود. در این مطلب قصد داریم شما عزیزان را با بافت اشارپ لوزی آشنا کنیم. البته برای راحتی کار شما نقشه بافت این اشارپ زیبا را نیز خدمت شما ارائه داده ایم.

 

https://up.rozbano.com/view/3404908/Sharp%20rhombus%20texture%20with%20texture%20map.jpg

بافتنی و آموزش بافت اشارپ لوزی همراه با نقشه بافت

 

مراحل بافت اشارپ لوزی همراه با نقشه بافت:

بافت اشارپ از یک حلقه درست شده،که برای ابتدای همه رج ها سه زنجیره زده می شود که مساوی با یک پایه بلند هست و ۴ پایه بلند ک کلا می شود ۵ پایه، بافت را بر می گردونید، رج دوم باز سه زنجیره ابتدای کار می زنید و ۴ پایه بلند کنار همون که می شود ۵ پایه، با یک پایه کوتاه به وسط اون پایه بلند های رج قبل وصل کنید دوباره ۵ پایه بزنید و به سومین زنجیره رج قبل وصل کنید.

 

رج سوم: سه زنجیره ابتدای کار و ۴ پایه بلند،با پایه کوتاه به وسط پایه های قبل وصل می شود، بعد ۵ زنجیره بزنید، با پایه کوتاه به وسط پایه های قبل وصل می شود، بعد ۵ پایه بلند روی سومین زنجیره.

 

رج چهارم: سه زنجیره ابتدای کار و ۴ پایه بلند، و فاصله های زنجیره ای ۵ تایی همین جور تکرار می شود تا جایی ک اشارپ بزرگ بشود.

 

https://up.rozbano.com/view/3404909/Sharp%20rhombus%20texture%20with%20texture%20map-01.jpg

اشارپ لوزی همراه با نقشه بافت

 

 

منبع: هنرکده بافتنی

به کانال تلگرام رزبــــانــــو بپيونديد !

کلمات کليدي

بافتنی

اشارپ لوزی

نقشه بافت

مطالب مرتبط
نظرات اين مطلب
کد امنیتی رفرش