به سايت بزرگ رزبانو خوش آمديد.وارد يا عضو شويد کاربرگرامي شما اکنون در مسير زير قرار داريد : بافتنی و آموزش بافت شلوار بچگانه برای نی نی دلبند شما - رزبانو

بافتنی و آموزش بافت شلوار بچگانه برای نی نی دلبند شما

تاريخ ارسال پست:
دوشنبه 1398/10/23
نويسنده:
S.mirzagol
تعداد بازديد:
877

بافتنی و آموزش بافت شلوار بچگانه برای نی نی دلبند شما

بافتنی یکی از هنرهای زیبا و جذابی می باشد که می توانید به کمک آن لباس های زیبایی برای کودک دلبندتان ببافید. در این جا قصد داریم تا برای شما مادرهای خوب و مهربان، نحوه بافت یک شلوار بچگانه زیبا و خوشگل را آموزش دهیم. اگر شما هم دوست دارید یکی از این شلوار زیبا و دوست داشتنی را برای نی نی زیبایتان ببافید و کودکتان را خوشحال کنید در ادامه همراه رزبانو باشید و از بافت این شلوار خوش رنگ و خوش پوش لذت ببرید.

 

https://up.rozbano.com/view/3058398/Children%20knit%20trousers.jpg

بافتنی و آموزش بافت شلوار بچگانه برای نی نی دلبند شما

 

آموزش بافت شلوار بچگانه قلاب بافی:

بافت این شلوار کار ساده ای خواهد بود اگر مراحل بافت را با دقت همراه ما دنبال کنید و از بافت یک شلوار بچگانه زیبا و دوست داشتنی لذت ببرید. این شلوار به دلیل نوع بافت و طرحی که دارد به راحتی می تواند با دیگر لباس های بافت نی نی کوچولوی شما ست شود و کودک شما را زیباتر جلوه دهد. امیدوارم شما هم با این آموزش همراه ما باشید و در نهایت بتوانید این شلوار خوش پوش را برای کوکدک دلبندتان بافت بزنید. تا یادم نرفته این را هم بگویم که شما عزیزان می توانید در مطالب قبلی با آموزش بافت شلوار طرح لانه زنبوری و یک مدل دیگر شلور کودکانه آشنا شوید.

 

https://up.rozbano.com/view/3058399/Children%20knit%20trousers-01.jpg

آموزش بافت شلوار بچگانه زیبا و دوست داشتنی

 

مراحل بافت شلوار بچگانه:

برای بافت این شلوار زیبا و دوست داشتنی برای نی نی دلبند خود، ابتدا باید ۴۰ الی ۴۵ دانه روی میل سر بیاندازید. به اندازه ی دلخواه تا ۵ سانتی متر کشباف ببافید. بعد از کشباف ۲ دانه از طرفین به بافتنی اضافه کنید و به فاصله ی هر ۴ سانتی متر باز هم ۲ دانه به طرفین اضافه کرده تا ۱۷ سانتی متر ببافید. بعد در هر رج از هر طرف یک دانه اضافه کنید تا از طرفین ۵ دانه اضافه شود. بعد ۵ رج دیگر از طرفین دو دانه اضافه کنید و اگر بخواهید شلوار گشادتر باشد به دلخواه تا ۶ دانه ی دیگر از طرفین اضافه کنید.

 

وقتی قسمت دیگر شلوار را به همین ترتیب بافتید هر دو طرف را روی یک میل انداخته و با هم ببافید تا ۱۶ سانتی متر، بعد ۳ سانتی متر کشباف ببافید (روش بافت دولا : جای کش شلوار نوزاد را به این صورت ببافید که دانه های زیر را بافته دانه های رو را نبافید و روی میل بیاندازید در تمام رج ها این عمل را تکرار کنید). بعد تمام دانه ها را کور کنید درزها را به هم بدوزید، کش را داخل کشباف بالای شلوار نموده آن را نیز بدوزید.

 

برای لبه ی کلاه یا مچ دستکش و جوراب می تونید ازش استفاده کنید. من تا حالا امتحان نکردم ولی فکر کنم برای بافت ساده هم بشود با یکی در میون بافتن اونو دولا کرد. این جوری به راحتی انگشتان دستکش و کف دست دستکش رو هم می شود بافت.

 

تهیه و ترجمه شده در: بخش هنرکده رزبانو

منابع: کانال بافتنی ستاره

به کانال تلگرام رزبــــانــــو بپيونديد !

کلمات کليدي

بافتنی

شلوار بچگانه

مطالب مرتبط
نظرات اين مطلب
کد امنیتی رفرش