به سايت بزرگ رزبانو خوش آمديد.وارد يا عضو شويد کاربرگرامي شما اکنون در مسير زير قرار داريد : آموزش رج به رج بافت ژاکت دخترانه بچه گانه - بافتنی رزبانو

بافتنی و آموزش بافت ژاکت دخترانه بچه گانه

تاريخ ارسال پست:
پنجشنبه 1399/04/05
نويسنده:
S.mirzagol
تعداد بازديد:
7407

بافتنی و آموزش بافت ژاکت دخترانه بچه گانه

اگر شما هم از علاقه مندان به هنر زیبای بافتنی هستید و از پوشیدن لباس های بافت لذت می برید در ادامه با اموزش بافت ژاکت دخترانه همراه رزبانو باشید. اگر شما هم به تازگی قرار است صاحب فرزندی شوید و به فکر تدارک پوشاک بچه گانه برای سیسمونی آن هستید این ژاکت دخترانه می تواند ایده ی خوبی برای شما باشد، تا همدر هزینه هایتان صرفه جویی کنید و هم هنر خود را به رخ دیگران بکشید.

 

https://up.rozbano.com/view/3162534/Knitted%20baby%20girl%20sweater.jpg

بافتنی و آموزش بافت ژاکت دخترانه بچه گانه

 

بافت پیراهن دخترانه با میل:

این بافت از قسمت جلو سرانداخته بافته شده و دور زده دوباره برگشت به سمت دیگر جلو تمام رج ها از رو یا از زیربافته شده است. بطور مثال : 67 دانه سرانداخته رج اول کامل تا انتها بافته شده, رج دوم برگشت 5 دانه آخر را نمیبافید, بر می گردید و رج سوم را تا انتها می بافید و رج 4 را بافته 15 دانه در انتها را نبافته بر می گردید و رج 5 را تا انتها می بافید و رج 6 را فقط 40 دانه را می بافید و بر می گردید و رج 7 را تا انتها می بافید و رج 8 کل 67 دانه را می بافید.

 

از رج 1 تا 8 را تکرار کنید تا به زیر بغل برسید بعد 40 دانه را در یک میل دیگر گذاشته و بقیه دانه ها را همان طور که در بالا توضیح دادم ادامه می دهید. یعنی 27 دانه را ادامه می دهید تا دور آستین کامل بشه و سرشانه کامل بشه بعد به قسمت پشت لباس می رسید که همان جا دوباره کل 67 دانه را می بافید.

 

مطابق توضحات قبل و بافت را ادامه می دهید تا به حلقه آستین دیگر می رسید و دوباره 40 دانه را در میل دیگر نگه داشته و مثل روش آستین قبلی می بافید تا به سمت دیگر جلو می رسید و دوباره تمام دانه ها را در یک میل کرده و بافت را ادامه می دهید وقتی به اندازه سمت دیگر شد همه دانه هارا یک جا کور می کنید ( ضمنا دوتا جادکمه هم باز می کنید).

 

تهیه شده در: بخش آموزش بافتنی رزبانو

منبع: کانال نی نی بافت

به کانال تلگرام رزبــــانــــو بپيونديد !

کلمات کليدي

بافتنی

ژاکت دخترانه

بچه گانه

مطالب مرتبط
نظرات اين مطلب
asal ميگه :
سلام میشه به صفحه من هم یه سر بزنی
پاسخ : سلام ؟؟؟
کد امنیتی رفرش