به سايت بزرگ رزبانو خوش آمديد.وارد يا عضو شويد کاربرگرامي شما اکنون در مسير زير قرار داريد : خرید ارزانترین بیمه بدنه ماشین با بیشترین تخفیفات و پوشش‌ها از بیمه دات کام

خرید ارزانترین بیمه بدنه ماشین با بیشترین تخفیفات و پوشش‌ها از بیمه دات کام

تاريخ ارسال پست:
یکشنبه 1400/11/17
نويسنده:
S.mirzagol
تعداد بازديد:
201

خرید ارزانترین بیمه بدنه ماشین با بیشترین تخفیفات و پوشش‌ها از بیمه دات کام

بیمه پارسیان یکی از شرکت‌های خصوصی بیمه است که از سال 1382 فعالیت خود را آغاز کرده و توانسته مورد استقبال افراد زیادی قرار گیرد. همچنین این شرکت بیمه‌ای در سال 1392 در دهمین جشنواره ملی قهرمانان صنعت ایران به عنوان یکی از 100 برند برتر شناخته شده است.

 

https://up.rozbano.com/view/3465242/Buy%20the%20cheapest%20car%20body%20insurance.jpg

خرید بیمه بدنه ارزان با بیشترین پوشش

 

بیمه پارسیان یکی از شرکت‌های خصوصی بیمه است که از سال 1382 فعالیت خود را آغاز کرده و توانسته مورد استقبال افراد زیادی قرار گیرد. همچنین این شرکت بیمه‌ای در سال 1392 در دهمین جشنواره ملی قهرمانان صنعت ایران به عنوان یکی از 100 برند برتر شناخته شده است. همانطور که می‌دانید بیمه پارسیان در رشته‌های مختلف بیمه‌ای در حال فعالیت است و انواع بیمه اتومبیل را ارائه می‌کند.

 

یمه بدنه یکی از بیمه‌های خودرو است که خسارت‌های مالی ایجاد شده برای خودرو را در پایان سال 1400 جبران خواهد کرد. در این مطلب سعی داریم درباره مزیت‌ها و پوشش‌های بیمه بدنه بیمه پارسیان توضیحاتی ارائه کنیم با ما همراه باشید.

 

مزیت‌های خرید بیمه بدنه پارسیان

بیمه بدنه آنلاین خودروها، برای تضمین خسارت‌های احتمالی حوادث امری لازم و ضروری است. یکی از انواع بیمه‌هایی که برای رانندگان و وسایل نقلیه بسیار مفید واقع می‌شود؛ بیمه بدنه اتومبیل است. بیمه گزار با پرداخت مبلغ مشخص حق ‌بیمه به شرکت بیمه‌گر و خرید بیمه بدنه ، وسیله‌نقلیه خود را در برابر خطرات و حوادث احتمالی خودرو بیمه می‌کند. شرکت بیمه‌گر، طبق این بیمه ماشین، درصورت بروزحادثه، خسارت وارده را براساس شرایط بیمه‌نامه پرداخت نماید.

 

با توجه به گران بودن خودرو و قطعات یدکی از یک طرف و اجتناب ناپذیر بودن حوادث رانندگی، اهمیت بیمه‌نامه بدنه خودرو به شدت پررنگ می‌شود. به همین دلیل کارشناسان ، خرید بیمه بدنه را به همه دارندگان خودرو مخصوصا دارندگان خودروهای نامتعارف توصیه می‌کنند.

 

بیمه پارسیان خسارت‌های ایجاد شده برای اتومبیل شما را تا سقف تعهدات خود پرداخت خواهد کرد. همچنین بیمه پارسیان 62 مرکز خسارت را برای بیمه‌گزارها در نظر گرفته است تا به راحتی بتوان به این مراکز مراجعه کرد و خسارت خود را دریافت کنند. البته که تخفیف‌های مناسبتی و پوشش‌های اضافی در بیمه بدنه از دیگر مزیت‌های بیمه پارسیان است.

 

محاسبه قیمت بیمه بدنه پارسیان چگونه است؟

برای محاسبه بیمه بدنه عوامل مختلفی تاثیر گزار هستند و فاکتور‌های مهم این بیمه نامه به نوع خودرو، سال ساخت، صفر کیلومتر بودن خودرو، تخفیف‌های بیمه و ارزش بیمه بستگی دارد. همچنین پوشش‌های انتخابی از سوی بیمه‌گزار و سقف تعهداتی که ایجاد می‌شود بر روی قیمت بیمه بدنه پارسیان تاثیر گزار است.

 

منظور از ارزش خودرو همان قیمت روز ماشین است که باید هنگام اعلام قیمت دقت زیادی داشت تا در صورت بروز حادثه با توجه به ارزش واقعی خودرو خسارت پرداخت شود.

 

https://up.rozbano.com/view/3465243/Buy%20the%20cheapest%20car%20body%20insurance-01.jpg

بیمه بدنه خسارات خودروی مقصر را جبران می کند.

 

پوشش‌های بیمه بدنه بیمه پارسیان

بیمه پارسیان برای بیمه بدنه خود دو نوع پوشش اصلی و اضافی را در نظر گرفته است که با توجه به درخواست بیمه‌گزار، پوشش‌های مختلفی را ارائه می‌کند. آتش سوزی، صاعقه و سرقت کلی جزو خطرات اصلی برای بیمه بدنه است و بیمه‌گزار می‌تواند برای خرید پوشش‌های اضافی، حق بیمه بیشتری را پرداخت کند تا هنگام وقوع حادثه، بار اضافی هزینه‌ها از روی دوش خود بردارد.

 

پوشش‌های اصلی بیمه بدنه به شرح زیر است:


•    واژگونی و سقوط خودرو
•    سرقت کلی خودرو
•    برخورد با یک جسم متحرک یا ثابت
•    آتش سوزی خودرو یا لوازم یدکی
•    آذرخش یا انفجار خودرو یا لوازم یدکی

 

با توجه به توضیحاتی که داده شد، پوشش‌های اضافی را می‌توان خریداری کرد که به شرح زیر است:


•    سرقت قطعات خودرو: این پوشش با نام سرقت جزئی خودرو شناخته می‌شود. به سرقت جزئی که برای لوازم و قطعات یدکی خودرو رخ می‌دهد و مکان توقف خودرو تغییری نمی‌کند، سرقت جزئی گفته می‌شود. بیمه پارسیان هزینه‌های به وجود آمده ناشی از سرقت جزئی و قطعات خودرو مانند: باتری، لاستیک و سیستم صوتی را جبران خواهد کرد.
•    شکست شیشه: بیمه پارسیان خسارت وارد شده در اثر هوای متراکم شده در خودرو که باعث شکسته شدن شیشه ماشین می‌شود را جبران خواهد کرد. به طور کلی شکستن شیشه به علت حوادث طبیعی مانند تغییر دما تحت پوشش بیمه بدنه پارسیان قرار می‌گیرد.
•    نوسانات قیمت: اهمیت پوشش نوسانات قیمت خودرو زمانی مشخص می‌شود که ارزش خودرو با توجه به سیاست‌های اقتصادی تغییر می‌کند.

 

به طور مثال فرض کنید که هنگام خرید بیمه بدنه خودرو، ارزش خودرو شما 100 میلیون تومان بوده و با توجه به نوسانات قیمت بازار، ارزش ماشین شما افزایش پیدا کرده و 120 میلیون تومان شده است. اگر حادثه ای برای خودرو رخ دهد، به طور حتم شرکت بیمه با همان قیمت اعلام شده خسارت پرداخت می‌کند و این باعث ضرر به بیمه‌گزار خواهد شد، اما با خرید این پوشش می‌توان خسارت‌ها را با توجه به ارزش لحظه‌ای خودرو جبران کرد.

 

https://up.rozbano.com/view/3465244/Buy%20the%20cheapest%20car%20body%20insurance-02.jpg

نوسانات قیمت خودرو در پوشش های الحاقی بیمه بدنه با پرداخت حق بیمه بیشتر لحاظ می شود.

 

•    ایاب و ذهاب: در این پوشش هزینه رفت و آمد ‌بیمه‌گزار جبران خواهد شد. در حقیقت اگر خودرو در اثر خطر‌های تحت پوشش بیمه بدنه دچار آسیب شود و شرایط استفاده از خودرو برای ‌بیمه‌گزار مهیا نباشد، به ازای هر روزی که از وسیله نقلیه دیگری برای رفت و آمد استفاده می‌شود، می‌توان از شرکت بیمه پارسیان خسارت دریافت کرد.
•    بلایای طبیعی: اگر در صورت بروز بلایای طبیعی مانند: سیل و زلزله خودرو بیمه‌گزار دچار حادثه شود، شرکت بیمه با توجه به این پوشش، خسارت‌های وارد شده را جبران خواهد کرد.
•    ترانزیت: این پوشش برای خودروهایی استفاده می‌شود که از کشور خارج شده‌اند و اگر خودرو شما در خارج از کشور دچار حادثه شود، خسارت وارد شده جبران خواهد شد.
•    اسید پاشی و مواد شیمیایی: این پوشش خسارت مربوط به ریخته شدن مواد شیمیایی، اسیدی و رنگ بر بدنه خودرو را جبران می‌کند.

 

مهلت اعلام خسارت بیمه بدنه پارسیان

بیمه‌گزار باید طی بازه زمانی پنج روزه (کاری) از تاریخ اطلاع حادثه به یکی از مراکز پرداخت خسارت شرکت بیمه پارسیان مراجعه نموده و با تکمیل فرم اعلام خسارت ، وقوع حادثه را اعلام نماید یا موضوع را به صورت کتبی به اطلاع شرکت بیمه‌گر برساند.

 

مدارک لازم جهت اعلام خسارت بیمه بدنه پارسیان

•    مراجعه زيانديده به شعب پرداخت خسارت بيمه پارسيان (شعب پرداخت خسارت)
•    تكميل فرم " پذيرش اعلام خسارت بيمه‌نامه بدنه خودرو"
•    تحویل مدارك زير جهت تشكيل پرونده به واحد پذيرش
•    اصل بيمه‌نامه بدنه  پارسیان
•    گواهينامه و كارت ملی راننده مقصر حادثه
•    كارت خودرو يا شناسنامه مالک
•    ييمه‌نامه شخص ثالث خودروی مورد بیمه
•    گزارش مقامات انتظامی (حسب مورد و نوع خسارت)
•    فاکتورهای تعمیرات و هزینه نجات و حمل (در صورت وجود)
•    کارشناسي و ارزیابی خسارت خودرو بیمه‌شده توسط كارشناس شركت بيمه پارسیان
•    پرداخت خسارت طبق شرایط عمومی و خصوصی توافق شده در بیمه‌نامه بدنه خودروی پارسیان
•    در صورتی که خودرو دارای پوشش اضافی سرقت درجای لوازم باشد، باید گزارش مقامات انتظامی شامل کلیه قطعات سرقت شده به همراه شرح دقیق نحوه وقوع و تاریخ دقیق وقوع آن همراه با سایر مدارک ذکر شده ارائه گردد.
•    در خسارات ناشی از آتش سوزی، گزارش سازمان آتش نشانی و پلیس 110 ضروری است.

 

دقت کنید که برای دریافت خسارت‌های ناشی از سرقت درجا خودرو، باید گزارش مقامات نیروی انتظامی‌ را که شامل توضیحات سرقت قطعات است و به طور دقیق مشخص شده ارائه کنید. همچنین بیمه‌گزار برای دریافت خسارت‌های ماشین از حادثه آتش سوزی هم باید گزارش آتش نشانی و پلیس 110 را هم به شرکت بیمه تحویل دهد. شما برای کسب اطلاعات بیشتر درباره سایر بیمه‌های شرکت بیمه پارسیان نظیر بیمه شخص ثالث، بیمه موتور و ... و آگاهی از پوشش‌ها و نحوه دریافت خسارت آن‌ها می‌توانید به لینک زیر مراجعه نمایید:

https://bimeh.com/parsian-insurance

 

https://up.rozbano.com/view/3465245/Buy%20the%20cheapest%20car%20body%20insurance-03.jpg

خرید بیمه بدنه پارسیان از بیمه دات کام

 

خرید بیمه بدنه پارسیان از بیمه دات کام

دو روش برای خرید بیمه بدنه وجود دارد که به صورت حضوری و به صورت آنلاین است. معمول‌ترین این روش مراجعه حضوری به دفاتر فروش بیمه پارسیان است. اما با توجه به اینکه این روش بسیار زمان بر خواهد بود ما به شما پیشنهاد می‌کنیم که از خدمات خرید آنلاین کارگزاری بیمه دات کام استفاده کنید تا در زمان کوتاه و بدون صرف انرژی، بیمه نامه خود را خریداری کنید.

 

سفارش خرید بیمه نامه در سامانه بیمه دات کام به راحتی انجام می‌شود . کافی است که به صفحه اصلی بیمه دات کام bimeh.com مراجعه کرده و با استعلام و مقایسه، بیمه بدنه خود را از شرکت بیمه پارسیان خریداری کنید. در این سامانه علاوه بر خرید ارزان‌ترین بیمه از شرایط تخفیفات ارائه شده از سوی شرکت‌های بیمه‌ای هم مطلع خواهید شد و با قیمت مناسب‌تری می‌توان بیمه بدنه را خریداری کرد.

به کانال تلگرام رزبــــانــــو بپيونديد !

کلمات کليدي

بیمه بدنه

بیمه پارسیان

خرید بیمه

خرید آنلاین بیمه

مطالب مرتبط
نظرات اين مطلب
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]