به سايت بزرگ رزبانو خوش آمديد.وارد يا عضو شويد کاربرگرامي شما اکنون در مسير زير قرار داريد : ست رنگ لباس شما با پاییز

ست رنگ لباس شما با پاییز

تاريخ ارسال پست:
دوشنبه 1395/07/26
نويسنده:
S.mirzagol
تعداد بازديد:
125

ست رنگ لباس شما با پاییز

در ادامه اين مطلب از رزبانو نحوه ست رنگ لباس با پاییز را مشاهده نماييد.

برای فصل پاییز چه لباس هایی با چه رنگ هایی ست می کنید؟ اگر می خواهید بدانید بهترین رنگ ها برای این فصل کدام ها هستند عکس های زیر را مشاهده کنید. صنعت فشن به سرعت پیشرفت می کند طوری کهگاهی گم نشدن در میان این همه تنوع محصول و انواع مد دشوار است.شاید فکر کنید الان کاملا روی مد هستید اما همینحالا که این فکر از ذهنتان گذشته ممکن است مدها تغییر پیدا کرده باشند.

 

اما نگران نباشید اینجا در سایت بدونیم ما ۷ رنگی که در پاییز و زمستانمد هستند را به شما معرفی می کنیم تا در ماه های سرد سال خوش تیپ و به روز بمانید.

 

سبز آبی تیره

https://up.rozbano.com/view/1897352/rozbano-369-1.jpg

سبز آبی تیره و تمام طیف های آن

– از سبز زمردی گرفته تا فیروزه ای – از محبوبترین رنگ های پاییز و زمستانامسال خواهند بود. سبز آبی تیره از رنگ هایی است که مسلما باید امسال در کمد لباستان داشته باشید.برای استفاده هرچه بهتر از این رنگ غنی آن را با لباس هاییکه بافت ضخیم و یا الگوهای پیچیده دارند بپوشید.

 

صورتی صدفی

https://up.rozbano.com/view/1897353/rozbano-369-2.jpg

صورتی کم رنگ ( یا صورتی پودری ) معمولا برابر است با ظرافت،مهربانی و عشق. نگران این نباشید که خیلی دهترانه به نظر بیایید – سفید، شرابی،سبز تیره و حتی مشکی خیلی خوب با صورتی کم رنگ ترکیب می شوند.یک لباس با رنگ صورتی می تواند به تیپتان زنانگی و ظرافت اضافه کند.

 

آبی تیره

https://up.rozbano.com/view/1897354/rozbano-369-3.jpg

آبی تیره مسلما از دیگر رنگ ها پیشی خواهد گرفت. پوشاک خز دار،جیر و چرم با رنگ آبی تیره ( آبی کوبالت و آبی دریایی ) به ظاهرتان اعتماد به نفسو حالتی اشرافی اضافه می کند. تمام رنگ های خانواده آبیبا رنگ های سفید، نارنجی و مشکی خوب ترکیب می شوند.

 

شرابی

https://up.rozbano.com/view/1897355/rozbano-369-4.jpg

به این طیف از رنگ های کبود معمولا مارون، شراب قرمز یا مارسالا می گویند.این رنگ را می توانید به عنوان تکیه گاهی قوی برای دیگر رنگ ها استفاده کنید،حتی اگر به تنهایی مورد استفاده قرار بگیرد هم بسیارخوب جلوه می کند. لباس های شرابی را هم می توانیدسرکار به تن کنید هم در مهمانی ها و قرار هایتان.

 

تمام طیف های نارنجی

https://up.rozbano.com/view/1897356/rozbano-369-5.jpg

به نظر می رسد طیف های مختلف رنگ نارنجی یکی دیگر از بزرگترینمد های پاییز امسال را می سازد. زمستان و پاییز امسال پوشاکو زیور آلات با رنگ های مختلف نارنجی بسیار مد خواهد شد.این رنگ بسیار زیبای پاییزی و زمستانی با رنگ هایمشکی، سفید و کرم بسیار خوب ترکیب می شود.

 

بنفش و ارغوانی

https://up.rozbano.com/view/1897357/rozbano-369-6.jpg

بنفش و طیف های مختلف آن نیز از رنگ هایی هستندکه امسال زیاد خواهید دید. بنفش و اغوانی تیرهبا آبی تیره یا در ترکیب با وسائل جانبی یاسی رنگ مانندکیف دستی، روسری یا کلاه خوب جواب می دهند.

 

آبی رویال

https://up.rozbano.com/view/1897358/rozbano-369-7.jpg

آبی رویال، آبی الکتریک و دیگر طیف هایی از این دست نیزاز دیگر مد های پاییز و زمستان امسال هستند.آبی رویال آنقدر چشم گیر است که ظاهرتان را فوق العادهو کمی هم مرموز خواهد کرد.اگر می خواهید این پاییز همه شما را ببینند یک کت آبی الکتریک بخرید.

 

سایت بدونیم

 

به کانال تلگرام رزبــــانــــو بپيونديد !

کلمات کليدي

ست رنگ لباس شما با پاییز

ست لباس

ست رنگ

پایئزی

مطالب مرتبط
نظرات اين مطلب
کد امنیتی رفرش