به سايت بزرگ رزبانو خوش آمديد.وارد يا عضو شويد کاربرگرامي شما اکنون در مسير زير قرار داريد : آموزش کامل بافت بلوز کودک چپ و راستی جلوباز - بافتنی رزبانو

بافتنی و آموزش بافت بلوز کودک چپ و راستی جلوباز

تاريخ ارسال پست:
یکشنبه 1400/01/22
نويسنده:
S.mirzagol
تعداد بازديد:
582

بافتنی و آموزش بافت بلوز کودک چپ و راستی جلوباز

از سری آموزش های بافتنی، امروز هم با یک آموزش جذاب و دوست داشتنی در خدمت شما عزیزان خواهیم بود. در این جا قصد داریم تا نحوه بافت بلوز کودک چپ و راستی جلوباز را خدمت شما عزیان آموزش دهیم. اگر شما هم دوست دارید این بلوز زیبا را برای کودک خود بافت بزنید در ادامه همراه رزبانو باشید.

 

https://up.rozbano.com/view/3328044/Left%20and%20right%20baby%20blouse.jpg

بافتنی و آموزش بافت بلوز کودک چپ و راستی جلوباز

 

مراحل بافت بلوز کودک چپ و راستی جلوباز:

به اندازه پهنای جلو دانه سراندازید. کشباف بافته و بعد ساده بافی را شروع کنید، بعد از ۴ رج بافت هفت توری را انجام دهید. دانه ها را تقسیم بر ۶ کنید، مثلا ۴۸ دانه دارید تقسیم بر ۶ می شود ۸ . بعد از هفتهایی که انداختید حالا از سمت راست بافت یک ششم دانه ها را کور کنید مثلا ۸ دانه  
بقیه دانه ها را ببافید. حالا در هر رج رفت از سمت راست دوتا دانه کم کنید و بقیه بافت  ادامه دهید تا یک ششم دانه ها که در اینجا مثلا ۸ تا هست تمام شود.

 

از اینجا به بعد باید هر رج یک دانه کم کنید و مثل بافت یقه هفت بقیه مراحل ادامه دهید. به ضخامت نختون هم بستگی دارد اگر ضخیم هست یک رج درمیان رفت کم کنید تا به بلندی قد بلوز تا سرشانه برسد. می توانید برای این بلوز حلقه بندازید می توانید صاف بدون حلقه ببافید. برای سمت دیگه لباس معکوس همین انجام شود. پشت مثل بقیه بلوزها که تو ارشیو توضیح دادم بافته می شود.

 

بعد از دوخت سر شانه از دیواره بافت پایین بلوز دانه گرفته شود و دور تا دور یقه را دانه بگیرید و کشباف ببافید. در دو طر ف دیواره شروع هر طرف باید بین کشباف جا دکمه بذارید. برای کور کردن کشباف دور یقه از میل نازکتر استفاده کنید تا لبه دور یقه شل نباشد.

 

تهیه و ترجمه شده در: بخش هنرکده رزبانو

منابع: کانال آموزش بافتنی رج به رج

به کانال تلگرام رزبــــانــــو بپيونديد !

کلمات کليدي

بافتنی

بلوز کودک چپ و راستی جلوباز

مطالب مرتبط
نظرات اين مطلب
کد امنیتی رفرش