به سايت رزبانو خوش آمديد.وارد يا عضو شويد کاربرگرامي شما اکنون در مسير زير قرار داريد : مطالب اختصاصی رزبانو
نرم افزار رستوران عارف رایانه دانلود

نرم افزار رستوران عارف رایانه دانلود

نرم افزار رستوران یا نرم افزار مدیریت رستوران عارف رایانه، برنامه ویژه حسابداری و مدیریت انواع مراکز فروش اغذیه اعم از: رستوران، فست فود، کافی شاپ، آشپزخانه، سفره خانه، کترینگ، کافه، اغذیه و ساندویچ فروشی و … توسط رایانه می باشد. سادگی و سهولت کار با نرم افزار رستوران عارف رایانه باعث گردیده است تا در کوتاه ترین زمان، عملیات صدور فیش صندوق و تهیه گزارشات مربوطه را انجام داد. قابلیت تعریف و طبقه بندی انواع کالا در نرم افزار رستوران عارف رایانه، این امکان را بوجود آورده است تا برای هر گونه غذا، نوشیدنی، دسر، سرویس و … فیش صندوق صادر نمود. مجهز بودن به سیستم سامانه پیام کوتاه و سیستم کالرآیدی، صندوق و صدور فیش، سیستم انبارداری، صدور اشتراک برای مشتریان، مدیریت پیک و میز و … را از امکانات مهم این نرم افزار می توان نام برد. از بخش زیر دانلود رایگان نرم افزار رستوران قرار داده شده و می توانید این برنامه را دانلود و استفاده نمائید لازم به ذکر است نسخه اصلی این نرم افزار, علاوه بر دارا بودن پشتیبانی، همراه با یک حساب سامانه پیام کوتاه رایگان عرضه می شود.

یکشنبه 1397/05/14
ادامه مطلب

نرم افزار رستوران

,

عارف رایانه دانلود

,
دانلود نرم افزار مطب رایگان آسان طب

دانلود نرم افزار مطب رایگان آسان طب

با پيشرفت تکنولوژي ديگر پزشکان اطلاعات بيمار را به صورت دستي يادداشت نمي‌کنند و براي تمام کارهاي مورد نياز خود از نرم افزارهاي پزشکي و مديريت مطب استفاده مي‌کنند که اين عمل باعث افزايش دقت پزشکان شده و تمامي اطلاعات بيمار، موارد مربوط به حسابداري و ... با چند کليک ساده انجام مي‌شود، نرم افزار مطب آسان طب مي‌تواند به عنوان بهترين دستيار براي پزشک باشد که امکانات مناسبي را ارائه مي‌دهد و پزشکان مي‌توانند با نصب اين نوع نرم افزار بر روي کامپيوتر خود، تمامي امور مربوط به مديريت بيماران مطب که قبلا با روش سنتي و کاغذ و قلم انجام مي‌شد را با روش نوين و استفاده از اتوماسيون انجام دهند. اين نوع نرم افزار نه تنها براي پزشک مزاياي فراواني دارد بلکه باعث سهولت کار بيمار هم شده است و بيماران مي‌توانند با تهيه قبض و گزارشات دقيق از پرونده‌هاي خود، وضعيت حساب و خدمات انجام شده را ملاحظه داشته باشند. نرم افزار مطب عموما شامل سيستم نوبت دهي يا رزرو وقت، پرونده الکترونيک بيمار، امور مالي و مديريت، امور بيمه‌اي و ... مي‌باشد که در ادامه به تفصيل براي شما ويژگي‌هاي نرم افزار مطبي که کاربرپسند و ايده‌آل باشد را بيان مي‌کنيم همچنين لينک دانلود نرم افزار مطب رايگان نيز در زير براي پزشکان محترم قرار گرفته است.

دوشنبه 1397/05/01
ادامه مطلب

نرم افزار مطب

,

آسان طب

,
سفارش طراحی بنر و طراحی لوگو و خدمات گرافیکی به چه علت مهم است؟

سفارش طراحی بنر و طراحی لوگو و خدمات گرافیکی به چه علت مهم است؟

سفارش طراحی بنر و طراحی لوگو و خدمات گرافیکی یکی از مهم ترین و اصلی ترین کار هایی است که هر کسب و کاری برای اینکه مطرح شود و برند خود را به نامی آشنا برای عموم مردم تبدیل کند باید انجام دهد. ما نیز در این مقاله به بررسی این موارد و دلایل اهمیت هر یک خواهیم پرداخت.

جمعه 1397/01/17
ادامه مطلب

طراحی بنر

,

خدمات گرافیکی

,

طراحی لوگو

,

تیلبغات بنری

,