به سايت بزرگ رزبانو خوش آمديد.وارد يا عضو شويد کاربرگرامي شما اکنون در مسير زير قرار داريد : آموزش برق انداختن لوازم استیل ضدخش

آموزش برق انداختن لوازم استیل ضدخش

تاريخ ارسال پست:
دوشنبه 1395/09/08
نويسنده:
S.mirzagol
تعداد بازديد:
173

آموزش برق انداختن لوازم استیل ضدخش

در ادامه اين مطلب از رزبانو آموزش برق انداختن لوازم استیل ضدخش را مشاهده نماييد.

چگونه لوازم استیل ضدخش را برق بیاندازیم معمولا کتری و اغلب لوازم استیل آشپزخانه به دلیل تماس دائمی با گرما و چربی در آشپزخانه لک می شوند و حالت کدر پیدا می کنند. در این چگونه با روش ساده ی برق انداختن لوازم استیل آشنا می شویم.

چگونه لوازم استیل ضدخش را برق بیاندازیم
کتری را درون قابلمه ای از آب جوش قرار دهید و اجازه دهید چند دقیقه در آن بماند. این کار باعث جدا شدن چربی های قدیمی و بقایای مواد غذایی می شود.

 

سپس برای اطمینان از برطرف شدن چربی ها، سطح کتری را با اسفنج نرم و مایع ظرف شویی تمیز کنید. برای برطرف کردن چربی های سمج تر از مایع فرمولا یا غلیظ استفاده کنید.


مقداری جلاسنج را روی دستمال بریزید و محکم روی کتری بکشید. جلاسنج را مستقیما روی کتری نزنید. مقدار کمی از این کرم، سطح زیادی از کتری را تمیز می کند.


از یک دستمال میکروفایبر یا اسفنج تمیز برای رفع بقایای جلاسنج استفاده کنید. بعد از این کار سطح کتری باید کاملا تمیز شده باشد، با این حال مقداری لک غیرقابل اجتناب است.

 

از مواد شوینده ی حاوی امونیاک، کلر یا اسید بر روی استیل خودداری کنید زیرا باعث ایجاد لکه های رفع نشدنی سیاه روی سطح آن می شوند.

 

منبع : wikihow.com - phow.ir

به کانال تلگرام رزبــــانــــو بپيونديد !

کلمات کليدي

تمیز کردن لوازم استیل

برق انداختن لوازم استیل

درخشش لوازم استیل

پاک کردن لوازم استیل

شستشوی لوازم استیل

لوازم استیل ضدخش

لوازم استیل

خانه داری

نکات خانه داری

شستشو و نظافت

مطالب مرتبط
نظرات اين مطلب
کد امنیتی رفرش