به سايت بزرگ رزبانو خوش آمديد.وارد يا عضو شويد کاربرگرامي شما اکنون در مسير زير قرار داريد : مزایای سپردن فرش به قالیشویی قبل از ایام نوروز

مزایای سپردن فرش به قالیشویی قبل از ایام نوروز

تاريخ ارسال پست:
شنبه 1397/10/08
نويسنده:
S.mirzagol
تعداد بازديد:
135

مزایای سپردن فرش به قالیشویی قبل از ایام نوروز

قالیشویی کرج با استفاده از خدمات مجموعه ما در قالیشویی چلسی با استفاده از تجهیزات و ماشین آلات مدرن و پیشرفته و تحت نظارت و کنترل پرسنلی متخصص و مجرب انجام می شود. قالیشویی تخصصی، پروسه ای در راستای حفظ زیبایی و دوام انواع قالی و فرش است و قالی های تمیز و درخشان می توانند جلوه دکوراسیون منزل شما را به زیبایی تمام به نمایش بگذارند.

 

مزایای سپردن فرش به قالیشویی قبل از ایام نوروز

 

https://up.rozbano.com/view/3450179/Benefits%20of%20leaving%20the%20carpet%20to%20carpet%20washing%20before%20Nowruz.jpg

مزایای سپردن فرش به قالیشویی قبل از ایام نوروز

 

قالیشویی کرج با استفاده از خدمات مجموعه ما در قالیشویی چلسی با استفاده از تجهیزات و ماشین آلات مدرن و پیشرفته و تحت نظارت و کنترل پرسنلی متخصص و مجرب انجام می شود. قالیشویی تخصصی، پروسه ای در راستای حفظ زیبایی و دوام انواع قالی و فرش است و قالی های تمیز و درخشان می توانند جلوه دکوراسیون منزل شما را به زیبایی تمام به نمایش بگذارند.

 

استفاده از خدمات قالیشویی ها در ایام خاصی از سال همچون ایام نزدیک به عید نوروز بیشتر مورد توجه قرار می گیرد. تمیزی و گردگیری خانه و وسایل آن در این ایام نه تنها برای آماده شدن جهت پذیرش مهمان در عید نوروز بلکه به عنوان یک رسم و سنت پذیرفته شده است.

 

هر چند که در یکی دو سال اخیر اغلب خانواده ها به دلیل شیوع و پاندمی کرونا از دید و بازدیدهای عید اجتناب می کنند اما باز هم در ایام آخر سال تمیزی و گردگیری منزل و وسایل آن را مدنظر دارند. شاید فلسفه این کار از منظری دیگر استقبال از بهار، نو شدن و مسائلی از این دست باشد.

 

در هر حال فرش ها از جمله وسایلی در منزل هستند که تمیزی آنها بیشتر بایستی مورد توجه قرار گیرد. علاوه بر مسائل زیبایی شناسی و نقش فرش های زیبا و تمیز در جلوه دکوراسیون منازل، از آنجایی که فرش ها به عنوان کفپوش دائما در معرض انواع آلودگی ها قرار دارند، تمیزی آنها راهی برای حفظ سلامت اعضای خانواده به خصوص کودکان و خردسالان نیز می باشد.

 

بهترین مرکز قالیشویی کرج را بشناسید

 

https://up.rozbano.com/view/3450180/Benefits%20of%20leaving%20the%20carpet%20to%20carpet%20washing%20before%20Nowruz-01.jpg

بهترین مرکز قالیشویی کرج را بشناسید.

 

مراکز قالیشویی زیادی در دهه های اخیر به وجود آمده اند که در این زمینه اقدام به ارائه خدمات می کنند. در حال حاضر دیگر خبری از شستشوی فرش ها با استفاده از چوب، کاسه های فلزی و انواع تجهیزات دستی وجود ندارد.

 

انسان های عصر حاضر علاوه بر ماشینی بودن و نداشتن زمان برای انجام اموری چون قالیشویی در منزل، امکانات انجام این امور را نیز ندارند؛ چرا که زندگی آپارتمان نشینی محدودیت مکانی را نیز به محدودیت زمانی آنها افزوده و شستشوی فرش ها را در منازل غیر ممکن ساخته است.

 

از این رو افراد به خصوص در ایامی چون ایام پایان سال و نزدیک به سال نو به دنبال یافتن بهترین قالیشویی ها برای سپردن فرش و قالی های خود جهت شستشو هستند. فرش و قالی از جمله کالاهای لوکسی محسوب می شوند که قیمت آنها در شرایط اقتصادی حاضر سر به فلک کشیده و به همین سبب افراد حساسیت بالایی در انتخاب قالیشویی معتبر برای سپردن فرش های خود دارند.

 

حساسیت در انتخاب قالیشویی جهت شستشوی قالی ها در مورد قالی های دستباف، به سبب گران قیمت تر بودن آنها، بیشتر است. در یک قالیشویی معتبر و مطرح به عنوان بهترین قالیشویی کرج بایستی شستشوی هر نوع قالی و فرش با توجه به بافت خاص آن انجام شود.

 

فرش های ماشینی و فرش های دستباف هر یک به شیوه تخصصی خاص خود، با استفاده از ماشین آلات مخصوص و به کارگیری شوینده های مناسب شسته شوند تا در عین تمیزی و درخشش، سلامتی فرش ها نیز از نظر ابعاد، طرح و رنگ حفظ گردد. ما در قالیشویی چلسی کرج خدمات خود در زمینه قالیشویی کرج، قالیشویی فردیس و قالیشویی مهرشهر را به صورت تضمینی ارائه می کنیم.

 

مزایای سپردن فرش به قالیشویی های معتبر

 

https://up.rozbano.com/view/3450181/Benefits%20of%20leaving%20the%20carpet%20to%20carpet%20washing%20before%20Nowruz-02.jpg

مزایای سپردن فرش به قالیشویی های معتبر

 

سپردن فرش و قالی ها به قالیشویی های معتبر به خصوص در ایامی چون ایام آخر سال مزایای زیادی دارد. قالیشویی های معتبر می توانند فرش و قالی های شما را با روش های کاملا تخصصی شستشو، خشک و به صورت لول شده تحویل دهند.

 

تمیزی قالی های منزل، خود بزرگترین چالش در گردگیری آخر سال منازل محسوب می شود که قالیشویی های معتبر این پروسه را برای به راحتی و در سریع ترین زمان ممکن انجام می دهند. هنوز برخی افراد وجود دارند که شستشوی فرش و قالی ها را به صورت دستی و در پارکینگ ها، کوچه ها یا حیاط منازل انجام می دهند.

 

دقت داشته باشید که این کار علاوه بر اینکه ممکن است به دلیل استفاده از مواد شوینده نامناسب باعث از بین رفتن درخشش فرش ها، خشکی تار و پودر آنها و مسائلی از این دست شود، می تواند خسارات جبران ناپذیری چون آسیب به طرح و نقش فرش را نیز در پی داشته باشد.

 

در قالیشویی های معتبر تمام مراحل شستشو و خشک کردن فرش ها به صورت مکانیزه و با استفاده از بهترین و مناسب ترین شوینده ها انجام می شوند از این رو نیازی به نگرانی در مورد آسیب به فرش ها وجود ندارد. ما در مجموعه قالیشویی چلسی در مرحله پایانی شستشوی فرش ها از نرم کننده های مخصوص فرش نیز استفاده می کنیم تا فرش ها علاوه بر تمیزی و درخشش دارای تار و پودری نرم و ابریشمی نیز باشند.

 

https://up.rozbano.com/view/3450182/Benefits%20of%20leaving%20the%20carpet%20to%20carpet%20washing%20before%20Nowruz-03.jpg

قالیشویی چلسی- بهترین قالیشویی کرج

 

نکته مهم:

در مورد سپردن فرش و قالی ها به مراکز قالیشویی در ایام آخر سال نکته بسیار مهمی وجود دارد که بایستی مورد توجه ویژه قرار دهید. قالیشویی ها در ایام شب عید یا روزهای پایان سال شلوغ ترین روزهای کاری خود را سپری می کنند.

 

چرا که بسیاری از افراد استفاده از خدمات قالیشویی ها را به چند روز آخر سال موکول و در این ایام به دنبال مراکز قالیشویی مختلف برای شستشوی فرش و قالی های خود می گردند. از این رو اغلب افراد از بدقولی های مراکز قالیشویی در ایام پایان سال گله مند هستند.

 

از این رو ما در بهترین مرکز قالیشویی کرج هر چند که به نظم بالای کاری و تحویل سفارشات در موعد مقرر به مشتریان مشهور شده ایم اما توصیه می کنیم که سپردن فرش های خود به قالیشویی را به روزهای پایان سال موکول نکنید.

 

با استفاده از خدمات قالیشویی ما در چند هفته مانده به روزهای آخر سال و شب عید هم از فشار کاری بالای پرسنل مجموعه می کاهید و هم می توانید تمامی فرش و قالی های خود را در زمان توافق شده و بدون هیچ گونه بدقولی درب منزل تحویل بگیرید.

 

جهت استفاده از خدمات تخصصی ما در زمینه قالیشویی کرج، قالیشویی فردیس، قالیشویی مهرشهر و ... کافی است با کارشناسان کادر پشتیبانی مجموعه ما در قالیشویی چلسی تماس حاصل نمایید.به کانال تلگرام رزبــــانــــو بپيونديد !

کلمات کليدي

قالیشویی کرج

قالیشویی فردیس

قالیشویی مهر شهر

مطالب مرتبط
نظرات اين مطلب
کد امنیتی رفرش