به سايت بزرگ رزبانو خوش آمديد.وارد يا عضو شويد کاربرگرامي شما اکنون در مسير زير قرار داريد : نکات مهم در خانه تکانی عید نوروز

نکات مهم در خانه تکانی عید نوروز

تاريخ ارسال پست:
شنبه 1395/12/07
نويسنده:
S.mirzagol
تعداد بازديد:
128

نکات مهم در خانه تکانی عید نوروز

امروز برای شما بانوی خانه دار ایرانی نکات مهم در خانه تکانی عید نوروز را گردآوری کرده ایم که امیدواریم مورد استفاده شما قرار بگیرد.

با توجه به آغاز خانه‌ تکانی به مناسب عید نوروز توصیه‌ هایی به منظور کاهش تلفات و رعایت نکات ایمنی ارایه می‌شود.

 

3 توصیه مهم در خانه تکانی عید نوروز

رعایت نکات ایمنی در خانه تکانی از جمله موارد مهمی است که باید در حین کار برای جلوگیری از آتش سوزی و ایجاد خسارت‌های مالی و جانی به آن توجه شود.

 

1- به شهروندان توصیه می‌شود، هنگام استفاده از موادشوینده، حتما از ماسک و تهویه مناسب استفاده کنید و از مخلوط کردن مواد شوینده مختلف (پودرهای شستشو، وایتکس،جرم گیر و...) اکیدا خودداری کنید. این کار موجب آزاد شدن بخارات سمی از جمله گاز کلر شده و به ریه، چشم و پوستتان آسیب جبران ناپذیری خواهد رساند.

 

2- هیچ گاه جهت از بین بردن لکه‌های لباس از مایعات قابل اشتعال مثل بنزین و تینر به خصوص در محیط بسته استفاده نکنید. زیرا علاوه بر خطر انفجار و اشتعال، استنشاق بخارات این گونه مایعات باعث کاهش هوشیاری و گاه بیهوش شدن فرد خواهد شد.

 

3- از قرار دادن وسایل رنگ و نقاشی ساختمان (رنگ، تینر، فرچه آغشته به رنگ و...) در بالکن یا پشت بام جدا خودکاری کنید، زیرا با سرایت کوچک ترین جرقه از مواد محترقه به خصوص در شب آخرین چهارشنبه سال (چهارشنبه سوری) شاهد وقوع آتش سوزی و ایجاد خسارت (گاه غیر قابل جبران) در ساختمان خواهید بود.

 

منبع : ana.ir

به کانال تلگرام رزبــــانــــو بپيونديد !

کلمات کليدي

خانه تکانی عید نوروز

خانه داری

شستشو و نظافت

خانه تکانی عید

خانه تکانی نوروز

خانه تکانی سریع

خانه تکانی شب عید

خانه تکانی در بارداری

نکات خانه تکانی

اصول خانه تکانی

راه های خانه تکانی

روش های خانه تکانی

مطالب مرتبط
نظرات اين مطلب
کد امنیتی رفرش