به سايت بزرگ رزبانو خوش آمديد.وارد يا عضو شويد کاربرگرامي شما اکنون در مسير زير قرار داريد : آموزش بافت دامن زنانه زیگزال یا جناقی

آموزش بافت دامن زنانه زیگزال یا جناقی

تاريخ ارسال پست:
پنجشنبه 1402/09/09
نويسنده:
S.mirzagol
تعداد بازديد:
191

آموزش بافت دامن زنانه زیگزال یا جناقی

دامن زنانه زیگزال یا جناقی یک نوع دامن بلند است که در اغلب موارد تا زیر زانو می رسد. طرح و الگوی زیگزال در آن به کمک نخ های مختلف ایجاد می شود و این دامن به دلیل طرح های منحصر به فرد و جذابیت ظاهری خود محبوبیت زیادی در بین زنان دارد.

 

https://rozup.ir/view/3775663/crochet%20Womens%20zigzag%20skirt%20tutorial.webp

آموزش بافت دامن زنانه زیگزال یا جناقی

 

آموزش رایگان بافت دامن زنانه زیگزال یا جناقی:

دامن زنانه زیگزال یا جناقی، معمولاً در تمام فصول سال قابل استفاده است و می تواند با یک بلوز یا تیشرت ساده و یک جفت کفش مناسب ست شود. در ضمن، با انتخاب رنگ های متنوع و سبک های مختلف، می توان آن را به طور مناسبی با سلیقه شخصی خود هماهنگ کرد.

 

اندازه دور باسن به اضافه ۵ سانت دانه سراندازید. ۲ سانت کشباف دوقلو ببافید. ۶ سانت ساده بافی به زیر و بعد دانه هارو تقسیم بر ۱۶ کنید، دانه های هر قسمت از ۱۶ قسمت باید فرد باشد، مثلا هر قسمت ۱۳ دانه. باید به این شکل ببافید (( ۱ زیر ۱ ژوته ۵ زیر ۳ تایکی ۵ زیر ۱ ژوته))  و تکرار از داخل پرانتز تا اخر رج.

 

رج های پشت از رو.

 

https://rozup.ir/view/3775664/crochet%20Womens%20zigzag%20skirt%20tutorial-01.webp

آموزش بافت دامن زنانه زیگزال یا جناقی

 

نکته: ژوته ها را باید کور بگیرید. و اینکه اگر شروع بافت با ۱ زیر و بعد ژوته است اخر رج باید به ۱ ژوته و ۱ زیر ختم شود.

 

برای سرو ته رجتون ۱ دانه بافت برای دوخت لباس بذارید. این بافت حدود ۱۰ یا ۱۲ سانت ادامه دهید همه رج های سمت مدل یک شکل بافته شود تا به ۱۰ یا ۱۲ سانت برسید. حالا در یک رج ژوته دو طرف جناقی بگیرید ولی در وسط ۳تایکی نکنید تا بافت هفتی شما یک سایز بزرگتر شود
و هر ۱۰ یا ۱۲ سانت یکبار اینکار را تکرار کنید.

 

نکته: وقتی در وسط یک رج ۳ تایکی نکنید دانه های شما از ۱۳ به ۱۵ تبدیل می شود باید ۵ دانه زیر بافی هر ردیف بشه ۶. هر رج که این کار را کنید دانه هاتون بیشتر میشه و حالت فون میشود. حالا این مقدار سانت دلخواه که چقدر بخواهید بافتتون گشاد بشود. در اخر به بلندی قد دامن رسید ۴ رج رکن بافته و کور کنید.

به کانال تلگرام رزبــــانــــو بپيونديد !

کلمات کليدي

بافتنی

بافت دامن

دامن زنانه زیگزال

دامن زنانه جناقی

مطالب مرتبط
نظرات اين مطلب
کد امنیتی رفرش