به سايت بزرگ رزبانو خوش آمديد.وارد يا عضو شويد کاربرگرامي شما اکنون در مسير زير قرار داريد : نکات کلیدی مد پاییزی برای آقایان

نکات کلیدی مد پاییزی برای آقایان

تاريخ ارسال پست:
جمعه 1395/07/16
نويسنده:
S.mirzagol
تعداد بازديد:
105

نکات کلیدی مد پاییزی برای آقایان

شما بانوی شیک پوش که دوست داری همسر شیک پوشی داشته باشی در این مطلب می تونی نکات کلیدی مد پاییزی برای آقایان را مشاهده کنید.

آقایان وقتی برای فصل پاییز اقدام به تیپ زدن می کنید باید حواستان باشد که اصول خاص را رعایت کنید تا همیشه بهترین باشید. پاییز فصلی است که مدام شما را غافلگیر می کند. یک روز گرم و آفتابی و روز دیگر سرد و بارانی است. به همین دلیل مدیریت لباس های متنوعی که در این فصل به تن می کنید نیز سخت است.

 

اما نگران نباشید زیرا ما در اینجا نکاتی را به شما معرفی می کنیم که می توانید با رعایت آنها، خوش تیپ تر از همیشه بدرخشید.

 

تا کردن آستین
https://up.rozbano.com/view/1882633/rozbano-249-1.jpgبهترین روش برای بالا زدن آستین هایتان این است که آنها را یک بار از روی آرنج تان تا کنید، سپس بار دیگر یک تای کوچک تر بزنید تا بالای آرنج تان قرار گیرد.

 

دکمه های سویشرت
https://up.rozbano.com/view/1882634/rozbano-249-2.jpgبستن دکمه های سویشرت نیز استراتژی مخصوص خود را دارد. به عنوان مثال شما می توانید دکمه های بالایی را ببندید یا باز بگذارید اما دکمه های وسطی همیشه باید بسته باشند. در مورد دکمه پایین هم حواس تان باشد که همیشه باید باز باشد.به گزارش پارس ناز اگر هم کتی به تن کرده اید که مدرن است و تنها دو دکمه دارد، یادتان باشد که هنگام نشستن همیشه دکمه های آن را باز کنید.

 

روی هم پوشیدن لباس هاhttps://up.rozbano.com/view/1882635/rozbano-249-3.jpgاین مدل لباس پوشیدن برای فصل پاییز بسیار مناسب است، از این جهت که هوا غیر قابل پیش بینی است و شما می توانید به راحتی لباس هایتان را کم یا زیاد کنید. اما پوشیدن چند دست لباس روی هم به همین سادگی هم نیست. چیزی که شما باید بدان توجه کنید این است

 

که لباس های نازک تر و سبک تر را زیر و لباس های کلفت تر و ضخیم تر را روی آنها بپوشید تا در صورتی که احساس گرما یا سرما کردید، بتوانید به راحتی آنها را جابه جا کنید.

 

تا کردن سویشرت 

https://up.rozbano.com/view/1882636/rozbano-249-4.jpgمهم نیست که جنس سویشرت تان از چیست، آویزان کردن آنها، موجب کش آمدن شان می شود. پس اگر می خواهید جلوی دفرمه شدن آنها را بگیرید، آنها را تا کنید.

 

کفش

https://up.rozbano.com/view/1882637/rozbano-249-5.jpgسعی کنید در فصل پاییز هر چند روز یک بار کفش تان را عوض کنید زیرا رطوبت این فصل موجب خرابی آن می شود و شکل آن را در مدت زمان کوتاهی تغییر می دهد.

 

سایز پیراهن
https://up.rozbano.com/view/1882639/rozbano-249-6.jpgاگر موقع نشستن، دیدید که دکمه های پیراهن تان کشیده شد، بدین معنی است که باید به دنبال پیراهنی با سایز بزرگ تر باشید. اگر هم پیراهنی که به تن کرده اید روی سر شانه هایتان به خوبی ننشست، بدین معنی است که بزرگ تر از سایز تن تان است.

 

کیسه های شستشو
https://up.rozbano.com/view/1882640/rozbano-249-7.jpgاین کیسه ها برای شستن لوازم کوچک مانند جواب، یند ساعت و دیگر لوازم ریزی که احساس می کنید احتیاج به شستشو دارند، مورد استفاده قرار می گیرد.

 

خشک کن

https://up.rozbano.com/view/1882641/rozbano-249-8.jpgماشین خشک کن برای تمام لباس ها مناسب نیست. برخی از آنها را نه تنها خشک نمی کند بلکه به آنها آسیب هم می رساند. به همین دلیل، اگر می خواهید که دوام آنها بیشتر شوند و سایزشان تغییر نکند، آنها را به طور طبیعی خشک کنید.

 

شلوار جین
https://up.rozbano.com/view/1882642/rozbano-249-9.jpgدلیل اینکه می‌گویند شلوار جین را زیاد نشویید این است که از شکستن الیاف پارچه کتانی زبر جلوگیری شده و رنگ نیلی آن و خشک بودنش، که ممکن است در ابتدا ناراحت کننده به نظر برسد، حفظ شود. به جای آن کافی است شلوار جین تان را در فریزر بگذارید تا بوی بدش گرفته شود. در این صورت مجبور نیستید که آن را هر ماه داخل ماشین لباس شویی بیاندازید.

 

برطرف کردن بوی نا
سویشرت ها، به این دلیل که کل تابستان را در کمد لباس و دست نخورده می گذرانند، بوی نا می گیرند. برای برطرف کردن آن می توانید از سشوار استفاده کنید. فقط حواس تان باشد که مدت آن کوتاه باشد زیرا ممکن است گرمای زیاد به لباس تان آسیب برساند.

 

به کانال تلگرام رزبــــانــــو بپيونديد !

کلمات کليدي

مد پاییزی

نکات مد پاییزی

اصول مد پاییزی

ترفندهای مد پاییزی

مطالب مرتبط
نظرات اين مطلب
کد امنیتی رفرش