به سايت بزرگ رزبانو خوش آمديد.وارد يا عضو شويد کاربرگرامي شما اکنون در مسير زير قرار داريد : آموزش بافت سارافون بچگانه مدل هندوانه مخصوص شب یلدا - بافتنی رزبانو

آموزش بافت سارافون بچگانه مدل هندوانه مخصوص شب یلدا

تاريخ ارسال پست:
جمعه 1400/09/12
نويسنده:
S.mirzagol
تعداد بازديد:
747

آموزش بافت سارافون بچگانه مدل هندوانه مخصوص شب یلدا

از سری آموزش های بافتنی، امروز با یک ایده جذاب و دوست داشتنی برای شب یلدا در خدمت شما عزیزان خواهیم بود. در این جا قصد داریم شما عزیزان را با نحوه بافت سارافون بچگانه مدل هندوانه مخصوص شب یلدا آشنا کنیم.

 

https://up.rozbano.com/view/3439006/Childrens%20watermelon%20sarafan%20model-01.jpg

آموزش بافت سارافون بچگانه مدل هندوانه مخصوص شب یلدا

 

بافت سارافون بچگانه مدل هندوانه:

 برای بافت این پیراهن به اندازه دورگردن 6تا بیشتر برای سجاف دانه سر انداخته سه خط رکن می بافید (سه خط رکن برابراست با 6رج). (رکن، دانه ها همه رج ها یا به زیر بافته می شود یا به رو).

 

یک جا دگمه هم سمت راست باز می کنید. بعد از بافت رکن 6دانه اول را برای سجاف رکن بافته بقیه دانه ها به زیر بافته می شود تا 6دانه آخر که باز رکن بافته می شود. رج پشت 6دانه رکن بقیه دانه ها به رو 6دانه آخر رکن.

 

دو رج دیگر به همین صورت می بافید. بعد 6رکن 2زیر - یک ژته - 3زیر - یک ژته - 2زیر - یک ژته ... 6تای آخر رکن. 3رج ساده بافته، بعد - 3زیر - یک ژته - 4زیر - یک ژته - 3زیر - یک ژته ...

 

3 رج ساده، 4زیر - یک ژته - 5زیر - یک ژته - 4زیر - یک ژته ... . به همین صورت اضافه می کنید تا اندازه حلقه آستین برسد. 3خط رکن بافته قسمت آستین و جلو و پشت را جدا می کنید.

 

https://up.rozbano.com/view/3439005/Childrens%20watermelon%20sarafan%20model.jpg

آموزش بافت سارافون بچگانه مدل هندوانه مخصوص شب یلدا

 

 

اول نصف جلو را بافته قسمت آستین را کور می کنید، پشت را بافته، آستین دیگر را کور می کنید، بعد نصفه دیگر جلو را. پشت بافت همه دانه های جلو و پشت را با هم می بافید.

 

از این به بعد غیر از سجاف جلو که رکن است بقیه بافت تا بلندی لباس ساده بافته شده درآخر 4خط رکن بافته تمام می کنید. رنگ آمیزی بافت هم توی عکس مشخص است می توانید مثل مدل رنگی ببافید یا تک رنگ. هر چند سانت که خواستید یک جا دگمه سمت راست باز می کنید.

به کانال تلگرام رزبــــانــــو بپيونديد !

کلمات کليدي

بافتنی

سارافون بچگانه مدل هندوانه

شب یلدا

مطالب مرتبط
نظرات اين مطلب
کد امنیتی رفرش