به سايت بزرگ رزبانو خوش آمديد.وارد يا عضو شويد کاربرگرامي شما اکنون در مسير زير قرار داريد : آموزش رایگان بافت بلوز دکمه خور یک طرفه دومیل - بافتنی رزبانو

بافتنی و آموزش بافت بلوز دکمه خور یک طرفه دومیل

تاريخ ارسال پست:
جمعه 1399/09/14
نويسنده:
S.mirzagol
تعداد بازديد:
2259

بافتنی و آموزش بافت بلوز دکمه خور یک طرفه دومیل

هنر بافتنی بسیار زیبا و کاربردی می باشد مخصوصا در روزهای سرد زمستانی که نیاز به یک لباس گرم و نرم بسیار حیاتی می باشد. امروز هم قصد داریم تا در کنار هم با نحوه بافت یک لباس بچه گانه زیبا و دوست داشتنی آشنا شویم. در این جا می خواهیم شما را با روش بافت بلوز دکمه خور یک طرفه دومیل آشنا کنیم. اگر شما هم از مدل این بلوز خوشتان آمده است در ادامه همراه رزبانو باشید.

 

https://up.rozbano.com/view/3250276/One-sided%20button-down%20blouse%20texture.jpg

بافتنی و آموزش بافت بلوز دکمه خور یک طرفه دومیل

 

روش بافت بلوز دکمه خور یک طرفه دومیل:

این بلوز هم مثل بلوزهای دیگر از یقه شروع و تقسیم بندی می شود، با این تفاوت که دانه های سجاف تا پایین لباس ادامه دارد. برای تقسیم بندی باید به صورت که در زیر خواهیم گفت عمل کنید.

 

ابتدا اندازه دور گردن دانه سراندازید به اضافه ۸ یا ۶ دانه رکن. بعد از حاشیه یقه دانه ها را تقسیم کنید. ۶ دانه برای ستون دو طرف آستین دست راست یک ستون دست چپ و ۶ یا ۸ دانه سجاف که بیشتر سرانداختید کنار بگذارید. بقیه دانه ها تقسیم بر 10 شود، 4 جلو، 1 برای هر آستین و 4 پشت.

 

حالا شروع بافت ۶ یا ۸ دانه اضافه که برای سجاف انداختید را رکن ببافید یک قسمت آستین ببافید، 4 پشت قسمت جدا کننده، 1 آستین جدا کننده، حالا قسمت جلو که ۶ یا ۸ دانه آخر قسمت جلو می شود، حاشیه رکن سجاف. حالا دو طرف هر ستون و یک طرف هر سجاف در هر رج رفت ژوته کور گرفته می شود.

 

تا بلندی حلقه رگلان بافت ادامه دهید بعد دانه پشت و جلو و آستین ها جدا شود ۳ تا ستون بافت اینجا کور شود آستین ها را ببافید و حالا دانه های پشت و جلو را باهم ببافید و آن ۶ یا ۸ دانه سجاف کنار آستین را با دانه های پشت با هم می بافید. برای سجاف قسمت جلو بلوز هر ۶ یا ۸ سانتی متر یک جادکمه بگذارید.

 

تهیه شده در: بخش آموزش بافتنی رزبانو

منبع: کانال بافتنی فقط دومیل


به کانال تلگرام رزبــــانــــو بپيونديد !

کلمات کليدي

بافتنی

بلوز دکمه خور یک طرفه دومیل

مطالب مرتبط
نظرات اين مطلب
کد امنیتی رفرش