به سايت بزرگ رزبانو خوش آمديد.وارد يا عضو شويد کاربرگرامي شما اکنون در مسير زير قرار داريد : آموزش رایگان بافت کیف زنانه بافتنی به همراه نقشه - بافتنی رزبانو

بافتنی و آموزش بافت کیف زنانه بافتنی

تاريخ ارسال پست:
دوشنبه 1400/11/25
نويسنده:
S.mirzagol
تعداد بازديد:
179

بافتنی و آموزش بافت کیف زنانه بافتنی

از سری آموزش های بافتنی، با آموزش بافت یک کیف زیبا و دوست داشتنی زنانه در خدمت شما هستیم. شما هم می توانید این کیف زنانه بافتنی را برای خود بافت بزنید و در مهمانی ها از آن استفاده کنید.

 

https://up.rozbano.com/view/3467716/Knitted%20handbag.jpg

بافتنی و آموزش بافت کیف زنانه بافتنی

 

مراحل بافت کیف زنانه:

 

https://up.rozbano.com/view/3467717/Knitted%20handbag-01.jpg

نقشه بافت کیف زنانه

 

برای بافت کیف مطابق نقشه بالا، ۲ تکه اصلی به طول ۲۸ سانتی متر و عرض ۲۶ سانتی متر بافت ساده انجام دهید. سپس ۴ تکه نوار برای تزیین روی کیف مطابق اندازه های داده شده بافت کشباف یکی زیر یکی رو انجام دهید.

 

برای بند کیف نیز با توجه به اندازه های داده شده بافت کشباف یکی زیر یکی رو انجام دهید و مطابق شکل داده شده ۷ قطعه را به هم وصل کنید.

 

طریقه بافت گل روی کیف:

برای بافت گل ۱۰ دانه سر بیندازید. ۱ رج به رو ببافید. رج دوم، یکی در میان دانه ها را اضافه (طوری که سوراخ نیفتد) سپس ۲۰ رج ساده بافی کنید.

 

در رج بیستم دانه ها را کنار هم، کنار هم ۲ تا یکی کنید. (۱۰ دانه بشود) ۱۰ دانه را کور کنید. دور تا دور لبه ی دایره ای شکل آن را کوک ریز زده و از پشت جمع کنید. داخل آن را با پنبه پر کنید و روی گل (از مرکز آن به سمت خارج) را ۵ کوک درشت زده و کوک ها را کاملا بکشید.

 

منابع: بافتنی(فقط دومیل) (https://t.me/gollebarfi) / asemooni.com

به کانال تلگرام رزبــــانــــو بپيونديد !

کلمات کليدي

بافتنی

کیف زنانه بافتنی

مطالب مرتبط
نظرات اين مطلب
کد امنیتی رفرش