به سايت بزرگ رزبانو خوش آمديد.وارد يا عضو شويد کاربرگرامي شما اکنون در مسير زير قرار داريد : آموزش رایگان بافت شال فانتزی دخترانه - بافتنی رزبانو

بافتنی و آموزش بافت شال فانتزی دخترانه

تاريخ ارسال پست:
جمعه 1400/09/05
نويسنده:
S.mirzagol
تعداد بازديد:
816

بافتنی و آموزش بافت شال فانتزی دخترانه

از سری آموزش های هنر زیبا و کاربردی بافتنی، امروز با یک آموزش جدید و فانتزی در خدمت شما عزیزان خواهیم بود. در این جا می خواهیم شما عزیزان را با نحوه بافت یک شال فانتزی دخترانه و شیک آشنا کنیم. بافت شال گردن یکی از جذابترین هنرهای دستی در فصل پاییز و زمستان است.

 

https://up.rozbano.com/view/3436405/Knitted%20girly%20fancy%20scarf.jpg

بافتنی و آموزش بافت شال فانتزی دخترانه

 

مراحل بافت شال فانتزی دخترانه:

نصف کاموا صد گرمی و میل شماره سه برای این کار مورد نیاز است و بافت به صورت رکن (یعنی همه رج ها از زیر) می باشد. مراحل بافت به این صورت است که ابتدا سه دونه سر بندازید، بعد دو دونه رو بافته و دونه آخر را نبافید.

 

در رج بعد ابتدا دونه ای که نبافتید، بافته و یک دونه اضافه کنید، دونه بعدی را بافته و آخری را نبافید و به حال خود بگذارید. رج بعد ابتدا دونه ای که نبافتید را ببافید سپس یک دونه اضافه کرده بقیه دونه ها را بافته و دونه آخر را نبافید، این کار را تکرار می کنید تا دونه ها به سی عدد برسد (پهنای شال دوازده سانت است).

 

حال بدون اضافه کردن دونه‌ به بافتن ادامه دهید تا شال گردن به دوازده سانتی متر برسد. به‌ خاطر بسپارید که دونه آخر را نباید ببافید. حال بافت را به دو قسمت تقسیم کنید (یکی در میان جدا کنید). هنگامی که این کار را تمام کردید، نیمی از دونه‌ها روی یک میل جداگانه و نیمی دیگر روی میل‌های خودتان قرار می‌گیرد.

 

دونه‌هایی را که روی میل‌های خودتان قرار دارند، ببافید حواساون باشه دونه آخر را نباید ببافید. حدود چهار سانت کشباف بافته و سپس این دونه‌ها را در یک نخ کرده و به حال خود بگذارید. کاموا را با قیچی ببرید. حال همین کار را برای دونه های دیگر تکرار کنید.

 

به کانال تلگرام رزبــــانــــو بپيونديد !

کلمات کليدي

بافتنی

شال فانتزی دخترانه

مطالب مرتبط
نظرات اين مطلب
کد امنیتی رفرش