به سايت بزرگ رزبانو خوش آمديد.وارد يا عضو شويد کاربرگرامي شما اکنون در مسير زير قرار داريد : آموزش رایگان بافت مدل پنجه گربه ای قسمت دوم - بافتنی رزبانو

بافتنی و آموزش بافت مدل پنجه گربه ای قسمت دوم

تاريخ ارسال پست:
شنبه 1399/12/16
نويسنده:
S.mirzagol
تعداد بازديد:
4108

بافتنی و آموزش بافت مدل پنجه گربه ای قسمت دوم

یکی از راهکار های مفید برای تکراری نشدن کارهای بافتنی شما این است که با نحوه بافت مدل های مختلف بافت آشنا شوید و روش بافت آن ها را به درستی یاد بگیرید. حالا این شما هستید که با کمی خلاقیت و ترکیب آن ها می توانید در انواع بافت ها از آن بهره ببرید. در این مطلب قصد داریم شما را با نحوه بافت مدل پنجه گربه ای یکی دیگر از مدل های بافت زیبا و شیک آشنا کنیم.

 

https://up.rozbano.com/view/3308186/Knitted%20cat%20paw%20model.jpg

بافتنی و آموزش بافت مدل پنجه گربه ای

 

چگونه مدل پنجه گربه ای ببافیم؟

ذوستان عزیز توجه داشته باشید که هر گل شامل 13 دونه می شود و برای فاصله بین گل ها در این جا 13 دونه در نظر گرفته شده است. حالا بیایید تا در کنار هم با بافت مدل پنجه گربه ای آشنا شویم.

 

رج 1: 13 تا زیر + 13 تا رو  ...
رج 2:   13 تا رو + 13 تا زیر ...
رج 3:  (4 دانه یکی + 1 ژوته +1 دانه زیر + 1 ژوته + 1 دانه زیر + 1 ژوته + 1 دانه زیر + 1 ژوته + 1 دانه زیر + 1 ژوته + 1 دانه زیر + 1 ژوته + 4 دانه یکی) + 13 تا رو + تکرار پرانتز + 13 تا رو ...

 

رج 4:  13 تا رو + 13 تا زیر ...
رج 5: مانند رج 1
رج 6: مانند رج 2
رج 7:تکرار رج 3

تا انتها این 7 رج تکرار می شود و شما الان با نحوه بافت این مدل بافت جدید، شیک و زیبا آشنا شده اید. امیدوارم بتوانید به خوبی این مدل را بافت بزنید و در کارهای آتی خود از آن به خوبی بهره ببرید. در ضمن برای دیدن آموزش بافت مدل پنجه گربه ای قسمت اول کلیک کنید.

 

تهیه شده در: بخش آموزش بافتنی رزبانو

منبع: نی نی بافت


به کانال تلگرام رزبــــانــــو بپيونديد !

کلمات کليدي

بافتنی

مدل پنجه گربه ای

مطالب مرتبط
نظرات اين مطلب
کد امنیتی رفرش