به سايت بزرگ رزبانو خوش آمديد.وارد يا عضو شويد کاربرگرامي شما اکنون در مسير زير قرار داريد : بافتنی و آموزش بافت بادی

بافتنی و آموزش بافت بادی

تاريخ ارسال پست:
پنجشنبه 1401/04/02
نويسنده:
S.mirzagol
تعداد بازديد:
1331

بافتنی و آموزش بافت بادی

سلام خدمت همه شما خانم های هنرمند و خوش سلیقه ایرانی و البته علاقهمن به هنر بافتنی، با یک سورپرایز دیگر در خدمت شما هستیم. شما می توانید در ادامه با آموزش بافت بادی  همراه رزبانو باشید.

 

https://up.rozbano.com/view/3510905/Inflatable%20texture.jpg

بافتنی و آموزش بافت بادی

 

آموزش بافت بادی بچگانه:

برای بافت این بادی به اندازه پهنای فاق بچه حدودا ۱۰ سانت دونه سر بندازید چند خط رکن ببافید بعد بجز ۴تای اول و ۴ تا اخر بقیه دونه های وشط رو ساده بافی کنید.

 

هر رج بعد از ۴ تا رکن اول و قبل از ۴ تا رکن اخر یدونه اضافه کنید تا جاییکه به اندازه نصف دور باسن باشه دقت کنید من سمت جلو کار رو دارم توضیح میدم پشت کار هم تکرار قسمت جلو لباسه.

 

وقتی به تندازه دور باسن شد دیگه رکن ننبافید و کل دونه ها رو ساده بافی کنید، تا زیر حلقه که دوسانت موند برسید ۴ تای اول و اخر رو رکن ببافید.

 

بعد چند رج باید کم کنیم بصورتیکه اول کار بعد از ۴ تا رکن و اخر قبل کار تا رکن هر رج روی کار ی دوتا یکی کنید تا جاییکه دونه هاتون به اندازه ای حدودا روی سینه رو بگیره کافیه و تمام.

 

پشت کار هم همینطور بنده ها رو هم ۶ تا دونه بگیرید تو میل از پشت کار لبه پیشبند از پشت و به بلندی حدودا ۱۲ سانت ببافید و جا دکمه بذارید در اخر. البته تو تصیر برای هر سمت حلو و پشت بندینک بافته کا سلیقه ایه.

 

برای چین پایین و کنار شورتک بعد از دوخت درز بغل میل رو بردارید کمی بالا تر از شورتکش تو کمر ۱۵ تا دونه از لبه جلو دونه بگیرید و ۱۵ تا دونه از سمت پشت که جمعا س تا دونه میشه بعد بعد از‌ی رج بافت ساده بافی کل دونه هارو تبدیل ب دوتا کنید یعنی یدونه ببافید یدونه اضافه کنید بعد دیگه ثابت ببافید حدودا پنج سانت و کور کنید.

 

به کانال تلگرام رزبــــانــــو بپيونديد !

کلمات کليدي

بافتنی

بافت بادی

بادی بچگانه

مطالب مرتبط
نظرات اين مطلب
کد امنیتی رفرش