به سايت بزرگ رزبانو خوش آمديد.وارد يا عضو شويد کاربرگرامي شما اکنون در مسير زير قرار داريد : خرید بیمه تکمیلی با کمترین زمان انتظار و ارزان ترین قیمت در کمتر از دو دقیقه

خرید بیمه تکمیلی با کمترین زمان انتظار و ارزان ترین قیمت در کمتر از دو دقیقه

تاريخ ارسال پست:
چهارشنبه 1400/11/27
نويسنده:
S.mirzagol
تعداد بازديد:
29

خرید بیمه تکمیلی با کمترین زمان انتظار و ارزان ترین قیمت در کمتر از دو دقیقه

هزینه‌های پزشکی سرسام‌آور شده است. کمبود مواد اولیه برای ساخت انواع دارو به دلیل تحریم‌ها و تورم و مشکلات اقتصادی باعث شده تا شاهد افزایش بسیاری از هزینه‌های درمانی باشیم. مسئله اصلی اینجاست که شرکت‌های بیمه پایه فقط درصد مشخصی از هزینه‌های پزشکی و درمانی را پوشش می‌دهند و بقیه را باید خود شخص بیمار پرداخت کند.

 

https://up.rozbano.com/view/3468747/Buy%20supplementary%20insurance%20with%20the%20shortest%20time.jpg

بیمه تکمیلی، حامی مالی خانواده‌ها در دوران بیماری

 

مبلغی که کم هم نیست و فشار مضاعفی روی دوش بیمار و شما خواهد گذاشت. بهترین راه برای پوشش استفاده از بیمه تکمیلی است؛ اما وقتی قصد خرید بیمه تکمیلی را داشته باشید، با شرکت‌ها، طرح‌ها و پوشش‌های مختلفی مواجه خواهید شد.

 

شرکت‌های بیمه مختلف هم برای طرح‌های بیمه تکمیلی خود، دوره انتظار متفاوتی درنظر می‌گیرند. این دوره انتظار برای این است که بیمه‌شده دست‌کم برای چند ماه متوالی حق بیمه پرداخت کند. اگر این دوره انتظار وجود نداشته باشد، شرکت‌های بیمه محبور می‌شوند از پرداختی‌های بیمه‌شده‌های قدیمی‌تر برای جبران هزینه‌های تازه‌واردها استفاده کنند.

 

طبیعتا روال شدن چنین اتفاقی می‌تواند خدمت‌رسانی و تامین بودجه لازم برای پرداخت هزینه‌ها را مختل کند. اما آیا امکانی وجود دارد تا این دوره انتظار کوتاه‌تر شود؟ مخصوصا برای زمان‌هایی که یک حادثه یا بیماری ناگهانی اتفاق می‌افتد؟چالش از همینجا شروع می‌شود؛ اینکه کدام یک را انتخاب کنیم؟ به عبارتی کدام یک از بقیه بهتر است؟ این¬ها سؤالاتی هستند که در ادامه پاسخ داده‌ایم.

 

بیمه تکمیلی چیست؟

بیمه تکمیلی که تحت عنوان بیمه درمان تکمیلی و بیمه تکمیلی درمان از آن یاد می‌شود، بیمه‌ای برای جبران هزینه‌های بالای درمان بیماری‌هاست. بخش زیادی از هزینه‌های درمان را در زمان بیماری یا حتی بعد از آن می‌توان به بیمه تکمیلی سپرد!برای این که بتوانید بخش از زیادی از هزینه های درمان را به بیمه تکمیلی درمان واگذار کنید، می‌بایست اول یک بیمه پایه داشته باشید؛ سپس بیمه تکمیلی تهیه کنید. شما می‌توانید هر سال با پرداخت مبلغ حق بیمه از پوشش‌های بیمه درمان تکمیلی استفاده کنید.

 

موارد مهم در انتخاب و خرید بیمه تکمیلی

برای انتخاب بهترین شرکت بیمه تکمیلی بهتر است که چندین مورد زیر را در نظر بگیرید:

 

موارد تحت پوشش

بیمه تکمیلی موارد مختلفی را پوشش می‌دهد. البته نوع بیماری و تعداد موارد تحت پوشش بیشتر طرح‌های شرکت‌ها یکسان هستند و اختلاف آن‌ها در خصوص سقف مالی پوشش است. در حالت کلی، موارد تحت پوشش بیمه تکمیلی شامل پرداخت هزینه‌های پاراکلینیکی، آزمایشگاهی، جراحی عمومی، جراحی چشم، عمل‌های سرپایی، هزینه‌های دندانپزشکی، ویزیت و غیره است.

 

تمامی شرکت¬ها این موارد را پوشش می‌دهند؛ اما همانطور که نوشتیم، در هر شرکت بیمه، طرح‌های مختلفی وجود دارند که تفاوت آن‌ها در سقف پوشش است. با توجه به افزایش هزینه‌های درمانی، بهتر است تا طرحی را انتخاب کنید که بیشترین سقف و تعهد مالی را داشته باشد.

 

دوره انتظار

مورد بعدی که باید در نظر بگیرید، دوره انتظار است. این دوره برای تمامی شرکت‌های بیمه تکمیلی وجود دارد و شامل مدت زمانی است که شما نمی‌توانید از شرکت بیمه خود خسارتی را دریافت کنید.

 

این دوره در شرکت‌های مختلف هم یکسان است؛ اما ممکن است که شرکت بیمه مورد نظر شما برای بیماری خاصی دوره انتظار خاصی را تعیین کرده باشد؛ بیماری که برای شما مهم است و هزینه‌های کمرشکنی هم دارد. پس بهتر است که در این حالت، انتخاب خود را عوض کنید.

 

چگونگی پرداخت خسارت

یکی دیگر از موارد، بررسی چگونگی پرداخت است. پرداخت خسارت از طریق بیمه تکمیلی به سه صورت زیر خواهد بود:

 

•    اگر مرکز دارای سیستم معرفی آنلاین باشد، شما مبلغی را پرداخت نخواهید کرد. مسئول پذیرش از طریق اتصال به سیستم، نام شما در معرفی‌نامه ارسال می‌کند. البته کاهش هزینه تا سقف تعریف شده بر اساس طرح بیمه‌تان خواهد بود.
•    اگر مرکز طرف قرارداد دارای سیستم معرفی‌نامه آنلاین نباشد، شما قبل از مراجعه باید از طریق سایت خود شرکت، اقدام به دریافت معرفی‌نامه و به بعد به آن بیمارستان یا مرکز درمانی مراجعه کنید.
•    اگر مرکز طرف قرارداد بیمه مرکزی نباشد، شما باید مستندات لازم را از آنجا دریافت و در سامانه شرکت بارگذاری کنید. البته پرداخت هزینه به حساب شما، به تأییدیه کارشناس شرکت بیمه بستگی دارد.

 

https://up.rozbano.com/view/3468748/Buy%20supplementary%20insurance%20with%20the%20shortest%20time-01.jpg

هزینه‌های درمان و دارو را با بیمه تکمیلی جبران کنید.

 

سقف تعهدات

در بالا به این مورد اشاره کردیم. شرکت‌های بیمه تکمیلی دارای طرح‌های مختلفی هستند که تفاوت این طرح‌ها در میزان پوشش مالی هر درمان و خسارت است. مسلماً بهتر است تا شرکت و طرحی را انتخاب کنید که بیشترین سقف پوشش را داشته باشد.

 

فرانشیز بیمه درمان تکمیلی

در صورتی که بیمه‌گزار از بیمه پایه استفاده نکند،بین 10 الی 30 درصد هزینه های درمانی جراحی ، بستری شدن در بیمارستان، زایمان و .... تحت عنوان فرانشیز بر عهده خود بیمه‌گزار خواهد بود.در غیر این صورت فرانشیز معادل سهم بیمه پایه و حداقل 30% خواهد بود البته بیمه‌گر با دریافت حق بیمه اضافی از بیمه‌گزار از طریق پوشش فرانشیز، هزینه‌های یاد شده را تقبل می کند و فرانشیز هزینه های درمانی، بیمارستانی، جراحی و زایمان بر عهده بیمه‌گر خواهد بود.

 

البته حداقل فرانشیز 10 درصدی هرگز قابل بیمه شدن نیست و بیمه‌‌گزار الزام به پرداخت آن دارد. همه عزیزانی که درصدد برخورداری از خدمات گسترده درمانی هستند، می توانند برای خرید بیمه تکمیلی و بهره‌مند شدن از پوشش‌های آن به بیمه دات کام مراجعه نمایید.

 

https://up.rozbano.com/view/3468749/Buy%20supplementary%20insurance%20with%20the%20shortest%20time-02.jpg

ارزان‌ترین بیمه تکمیلی را از بیمه دات کام بخرید.

 

خرید بیمه تکمیلی از بیمه دات کام

بررسی تک تک این موارد خیلی وقت‌گیر است. امکان دسترسی به تمامی اطلاعات بالا برای هر شرکت بیمه هم وجود ندارد. پس باید به سراغ مرجعی رفت که علاوه بر انتخاب بهتر، به شما در آسان‌سازی خرید هم کمک کند.

 

بیمه دات کام، سامانه فروش آنلاین انواع بیمه، بهترین منبع مقایسه، انتخاب و خرید بیمه تکمیلی است. شما می‌توانید با ورود به سایت https://bimeh.com/  و بخش بیمه انفرادی، بهترین شرکت‌ها را با هم مقایسه و سپس یکی را انتخاب کنید. همچنین اینکه می‌توانید با کارشناسان خرید بیمه تکمیلی تماس بگیرید تا کامل شما را راهنمایی کنند.

به کانال تلگرام رزبــــانــــو بپيونديد !

کلمات کليدي

خرید آنلاین بیمه

بیمه تکمیلی

بیمه درمان

بیمه سلامت

پوشش های بیمه تکمیلی

مطالب مرتبط
نظرات اين مطلب
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]