به سايت بزرگ رزبانو خوش آمديد.وارد يا عضو شويد کاربرگرامي شما اکنون در مسير زير قرار داريد : آموزش بافت پانچو زنانه برای روزهای بهاری - آموزش رج به رج بافت پانچو

آموزش بافت پانچو زنانه برای روزهای بهاری

تاريخ ارسال پست:
دوشنبه 1398/06/25
نويسنده:
S.mirzagol
تعداد بازديد:
4286

آموزش بافت پانچو زنانه برای روزهای بهاری

پانچو یک مدل لباس فانتزی برای خانم های شیک پوش می باشد. اگر شما هم از لباس های بافتنی زنانه خوشتان می آید، و کمی با هنر بافتنی آشنایی دارید، آموزش بافت این پانچو زنانه شیک و زیبا را ازدست ندهید. شما برای بافت این پانچو سفید بهاری کار سختی نخواهید داشت و فقط کافی برای بافت آن از نقشه بافت ارائه شده و دستور العملی که در ادامه خواهید دید بهره ببرید. پانچو این لباس زنانه شیک و زیبا برای فصل بهار می باشد. بافت این پانچو زیبا نیاز به کاموای زیادی ندارد و بسیار کاربردی و شیک می باشد.

 

https://up.rozbano.com/view/2946880/White%20Crochet%20Poncho%20for%20Spring%20Evenings.jpg

آموزش گام به گام بافت پانچو سفید بهاری مخصوص خانم های شیک پوش و خوش سلیقه

 

آموزش رج به رج بافت پانچو سفید زنانه بهاری:

پانچو بافت زنانه از جمله مدل هایی است که در بین خانم ها بسیار پر طرفدار است و به خاطر راحتی و آسان پوشی نزد خانم ها از هر سنی مورد استقبال قرار گرفته است. این پانچو سفید رنگ بسیار شیک و زیبا می باشد. این پانچو می توانند بدن شما را در مقابل سرمای کم بهاری محافظت کند. شما خانم های خوش سلیقه و شیک  پوش می توانید برای ست کردن این محصول با شال بافتنی و کلاه بافتنی توسط خودتان و شخصی سازی آن با رنگ مورد دلخواهتان، تجربه یک ست زیبا و بی نظیر پانچو به همراه کلاه و شال گردن را داشته باشید.

 

https://up.rozbano.com/view/2946882/White%20Crochet%20Poncho%20for%20Spring%20Evenings-03.jpg

نقشه بافت پانچو بهاری زنانه (شنل بهاری زنانه)

 

مراحل بافت پانچو زنانه سفید رنگ بهاری:

روش بافت شنل گرد یا همان پانچو زنانه امروز را به این صورت آغاز می کنیم، در این پانچو بافت به اندازه دور گردن زنجیره می زنیم اولین زنجیره را به آخرین زنجیره وصل می کنیم و شروع به بافت می کنیم. حال کار را به صورت رج به رج مانند آنچه که در پایین ذکر شده ادامه خواهیم داد.

 

رج اول: همان طور که از نقشه ای که در بالا آورده شده است، مشخص است یک پایه بلند یک زنجیره می زنیم.

رج دوم: درون یک خانه دو پایه بلند. دو زنجیره دو پایه بلند - یک خانه ول می کنیم به جای یک خانه ای که ول کردیم دو زنجیره می زنیم دوباره درون خانه بعد دو پایه بلند - دو زنجیره - دو پایه بلند می زنیم و تا آخر ادامه می دهیم.

رج سوم: درون دو پایه بلند - دو زنجیره - دو پایه بلند همان را تکرار می کنیم و فاصله دو زنجیره هم همان دو زنجیره را می زنیم.

رج چهارم پنجم و ششم: هم به همین صورت ادامه میدهیم

رج هفتم: به جای دو پایه بلند - دو زنجیره - دو پایه بلند. سه پایه بلند - دو زنجیره - سه پایه بلند می زنیم.

رج هشتم و نهم: این رج ها را هم به همین صورت می بافیم.

رج دهم الی رج پانزدهم: چهار پایه بلند - دو زنجیره - چهار پایه بلند می زنیم.

و به همین ترتیب هر پنج رج یک بار تعداد پایه بلندها را زیاد می کنیم.

 

امیدوارم بافت این پانچو زیبا را آغاز کنید و با سلیقه ای که به خرج می دهید بتوانید آن را با یک کلاه بافت و حتی یک شال بافت ست کنید و از پوشیدن آن نهایت لذت را ببرید. انواع مختلف پانچو یکی از محبوب ترین لباس های زنانه محسوب می گردند که در تمام طول سال مورد استفاده قرار می گیرند. این دیگر به سلیقه شخصی شما بستگی دارد که چقدر از پوشیدن این لباس خوشتان بیایید و لذت ببرید.

 

تهیه و ترجمه شده در: بخش هنرکده رزبانو

به کانال تلگرام رزبــــانــــو بپيونديد !

کلمات کليدي

بافت

بافتنی

لباس زنانه

پانچو

مطالب مرتبط
نظرات اين مطلب
کد امنیتی رفرش