به سايت بزرگ رزبانو خوش آمديد.وارد يا عضو شويد کاربرگرامي شما اکنون در مسير زير قرار داريد : راهکارهایی برای بزرگ تر نشان دادن چشم ها

راهکارهایی برای بزرگ تر نشان دادن چشم ها

تاريخ ارسال پست:
سه شنبه 1395/09/16
نويسنده:
S.mirzagol
تعداد بازديد:
181

راهکارهایی برای بزرگ تر نشان دادن چشم ها

در ادامه اين مطلب از رزبانو راهکارهایی برای بزرگ تر نشان دادن چشم ها را مشاهده نماييد.

برای بزرگتر نشان دادن چشم ها می توان از تکنیک های آرایشی خاص استفاده کرد و معجزه آن را دید. ما آن ها را به شما آموزش می دهیم.برای درشت تر و زیباتر جلوه دادن چشم ها نیازی نیست که یک آرایشگر حرفه ای باشید. فقط کافی است چند راز کوچک که کلید موفقیت شماست را بدانید تا چشمان خود را جذاب و گیرا کنید.

https://up.rozbano.com/view/1986690/rozbano-154-1.jpg

ابروها را برجسته کنید
با تمرکز برروی ابروها قسمت های مختلف صورت را برجسته تر نشان داده و تناسب و تقارن را ایجاد می کنید. ابروها می توانند چشم ها را برجسته تر و صورت را باریک یا پهن نشان دهند. سایه و مداد ابرو برای شکل دادن ابروها بسیار پرکاربرد هستند. ریمل ابرو به ابروها حجم می دهد و ژل ابرو آن را ثابت نگه می دارد.

https://up.rozbano.com/view/1986691/rozbano-154-2.jpg

مداد چشم سفید استفاده کنید
اگر می خواهید چشم ها روشن و تازه نشان داده شوند از مداد سفید یا خط چشم مایع سفید استفاده کنید. علاوه بر سفید رنگ های صدفی و عاجی نیز مناسب هستند.

https://up.rozbano.com/view/1986695/rozbano-154-3.jpg

هایلایتر استفاده کنید
برای نمایان و روشن تر کردن چشم ها هایلایتر یا سایه صدفی استفاده کنید. سایه را در قسمت استخوان ابرو، گوشه داخلی و میانه پلک به کار ببرید.

https://up.rozbano.com/view/1986696/rozbano-154-4.jpg

فرمژه
اگر مژه های صاف و بی حالت دارید با استفاده از فرمژه قبل از ریمل مژه ها را فر کنید. فرمژه را از ریشه مژه ها تا سر مژه ها بزنید. مژه مصنوعی نیز چشم ها را درشت تر نشان می دهد.

https://up.rozbano.com/view/1986697/rozbano-154-5.jpg

سایه بژ استفاده کنید
سایه روشن قهوه ای برای همه بدون استثناء مناسب است. روی پلک ها سایه روشن و گوشه خارجی را سایه تیره تر بزنید. سپس دوباره سایه روشن را روی چین پلک بزنید. این روش سایه چشم ها را برجسته تر نشان می دهد.

https://up.rozbano.com/view/1986698/rozbano-154-6.jpg

تیره کردن خط مژه
تیره کردن خط مژه چشم ها را برجسته تر نشان می دهد. می توانید سایه تیره ای که به خط مژه ها زده اید ترکیب کنید تا کمی ملایم تر شود.

https://up.rozbano.com/view/1986699/rozbano-154-7.jpg

سایه آبی
سایه آبی برای خانم هایی که چشم های آبی، سبز و قهوه ای دارند بسیار مناسب است و چشم ها را عمیق تر و برجسته تر نشان می دهد.

https://up.rozbano.com/view/1986700/rozbano-154-8.jpg

از رنگ ها نترسید
می توانید سایه چند رنگ برای برجسته کردن چشم ها استفاده کنید. یا این که روی تمام پلک بزنید. می توانید رنگ سایه را با رنگ چشم ست کنید یا این که از رنگ های مکمل استفاده کنید.

به کانال تلگرام رزبــــانــــو بپيونديد !

کلمات کليدي

برجسته کردن چشم ها

رنگ چشم

سایه آبی

تیره کردن خط مژه

سایه بژ

فرمژه

هایلایتر

مداد چشم سفید

ابروها را برجسته کنید

تکنیک های آرایشی

بزرگ تر نشان دادن چشم ها

آرایشگری

آموزش آرایشگری

آرایش و زیبایی

آرایشگری رزبانو

مطالب مرتبط
نظرات اين مطلب
کد امنیتی رفرش