به سايت بزرگ رزبانو خوش آمديد.وارد يا عضو شويد کاربرگرامي شما اکنون در مسير زير قرار داريد : آموزش بافت لباس نوزادی گوش خرگوشی - بافتنی رزبانو

بافتنی و آموزش بافت لباس نوزادی گوش خرگوشی

تاريخ ارسال پست:
شنبه 1400/06/13
نويسنده:
S.mirzagol
تعداد بازديد:
1007

بافتنی و آموزش بافت لباس نوزادی گوش خرگوشی

از سری آموزش های بافتنی، امروز هم با یک آموزش درخواستی دیگر در خدمت شما عزیزان هستیم. در این مطلب قصد داریم شما عزیزان را با نحوه بافت لباس نوزادی گوش خرگوشی آشنا کنیم. امیدوارم شما هم بتوانید از این آموزش بهره کافی را ببرید و از آن در بافت های خود استفاده کنید.

 

https://up.rozbano.com/view/3402735/Rabbit%20ear%20tissue%20training.jpg

بافتنی و آموزش بافت لباس نوزادی گوش خرگوشی

 

بافت لباس نوزادی گوش خرگوشی:

برای بالای کلاه یا مدل و طرح روی لباس،   ۳ تا دانه سر بندازید و در هر رج رفت یک دانه هر طرف اضافه کنید تا پهنای بافت به اندازه دوبرابر پهنای بیشتر قسمت گوش شود.   حالا تعداد دانه هارا نصف کنید دانه های شما فرد هست ۱ دانه وسط را علامت بذارید.

 

مثلا ۳۱ دانه دارید ۱ دانه وسط را با دوتا دانه هر طرف این یک دانه را باهم ۳ تا یکی کنید میشه ۱۴ دانه بافت ۳ تایکی ۱۴ بافت اینکار را در هر رج رفت ادامه دهید تا دانه های شما ۳ تا بماند حالا کور کنید. برای قسمت کم کردن وسط که ۳ تا یکی میکنیم میشه ۱ دانه وسط بافت ببافید ولی در هر رج رفت ابتدا دوتا دانه هر طرف این یک دانه را ابتدا با هم جابه جا کنید و بعد دوتا یکی کنید.

 

هر دو روش درسته، در اخر بافت دولا شود و دوخته شود.

 

به کانال تلگرام رزبــــانــــو بپيونديد !

کلمات کليدي

بافتنی

لباس نوزادی گوش خرگوشی

مطالب مرتبط
نظرات اين مطلب
کد امنیتی رفرش