به سايت بزرگ رزبانو خوش آمديد.وارد يا عضو شويد کاربرگرامي شما اکنون در مسير زير قرار داريد : معرفی دکتر های گوش و حلق و بینی در کرمانشاه و قزوین

معرفی دکتر های گوش و حلق و بینی در کرمانشاه و قزوین

تاريخ ارسال پست:
پنجشنبه 1402/06/23
نويسنده:
S.mirzagol
تعداد بازديد:
47

معرفی دکتر های گوش و حلق و بینی در کرمانشاه و قزوین

امروزه یافتن بهترین دکتر گوش و حلق و بینی در شهرهای مختلف، بیماران را با چالش‌هایی روبه‌رو کرده است. اینکه بتوانید برای درمان  مشکلات و عارضه‌های خود بهترین پزشک را انتخاب کنید، مسیر درمان را برای شما کوتاه و هموارتر خواهد کرد.

 

https://up.rozbano.com/view/3738479/Otolaryngologist%20in%20Kermanshah%20and%20Qazvin.webp

معرفی دکتر های گوش و حلق و بینی در کرمانشاه و قزوین

 

به ‌همین دلیل نیز بیماران یا اطرافیان آنها معمولا در اولین اقدام خود شروع به تحقیق و جست‌وجوی بهترین پزشکان می‌کنند. ما می‌خواهیم در این مطلب مسیر یافتن دکترهای گوش، حلق و بینی در شهرهای قزوین و کرمانشاه را برای ساکنین این 2 شهر کوتاه و آسان‌تر کنیم. اگر شما نیز به‌دنبال یافتن پزشکی حازق و بامهات هستید تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

 

دکتر گوش و حلق و بینی چه وظایفی دارد؟

پیش از معرفی این پزشک‌ها بهتر است با وظایف آنها و بیماری‌هایی که می‌توانند درمان کنند آشنا شویم. از مهم‌ترین وظایفی که یک متخصص گوش و حلق و بینی برعهده دارد می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

•    تشخیص نوع عفونت گوش و درمان آن
•    جراحی بینی با هدف درمان یا زیبایی آن
•    درمان سینوزیت
•    تشخیص و درمان سرطان حنجره یا گوش
•    تشخیص تومورهای سر و گردن
•    درمان پولیپ بینی
•    تشخیص ضایعات حنجره و درمان آنها
•    ارائه بهترین خدمات و مشاوره‌ به بیمار و کسب رضایت از وی

 

https://up.rozbano.com/view/3738480/Otolaryngologist%20in%20Kermanshah%20and%20Qazvin-01.webp

معرفی دکتر های گوش و حلق و بینی در کرمانشاه و قزوین

 

معرفی دکتر گوش و حلق و بینی کرمانشاه

انتخاب دکتر گوش و حلق و بینی کرمانشاه همواره یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های ساکنین این شهر و حومه آن است. اگر شما نیز در این مورد مردد مانده‌اید، بهتر است لیستی که در ادامه بیان می‌کنیم را مد نظر داشته باشید و اطلاعات لازم در رابطه با پزشکان معرفی‌شده را به‌دست بیاورید تا با اطمینان خاطر بیشتری برای درمان خود یا بستگانتان به دکتر مراجعه کنید.

 

دکتر نادر نظری

دکتر نادر نظری از بهترین متخصصان گوش، حلق و بینی کرمانشاه است. البته این پزشک برای تمرکز کامل در زمینه جراحی‌ زیبایی، در سایر حوزه‌های تخصص خود فعالیتی انجام نمی‌دهد. اگر به‌دنبال جراحی زیبایی هستید دکتر نظری می‌تواند به شما کمک کند. کافی‌است به مطب او که در کرمانشاه، پارکینگ شهرداری، خیابان موید، ساختمان آتیه، طبقه دوم واقع شده مراجعه کنید.

 

https://up.rozbano.com/view/3738481/Otolaryngologist%20in%20Kermanshah%20and%20Qazvin-02.webp

معرفی دکتر های گوش و حلق و بینی در کرمانشاه و قزوین

 

دکتر نیکزاد فرشچیان

از پزشکان حاذق در کرمانشاه که حوزه فعالیت آنها در زمینه درمان انواع بیماری‌های گوش، حلق و بینی است می‌توان به دکتر نیکزاد فرشچیان اشاره کرد. این پزشک به‌خوبی نوع عارضه را تشخیص می‌دهد و بهترین راه درمان را برای بیماری انتخاب می‌کند. علاوه‌بر اخد نوبت اینترنتی از دکتر فرشچیان، می‌توانید به مطب او که در کرمانشاه، پارکینگ شهرداری، خیابان حاج محمدتقی اصفهانی، زیرزمین ساختمان مهرگان واقع شده مراجعه کنید.

 

دکتر مرتضی کریمی

انتخاب دکتر گوش و حلق و بینی در بین پزشکان باتجربه در این حوزه، می‌تواند باعث اطمینان خاطر بیمار و اطرافیان او شود. اگر شما نیز اولویت خود را به تجربه پزشک اختصاص داده‌اید، دکتر مرتضی کریمی می‌تواند بهترین انتخاب باشد. این پزشک از تجربه بالایی در زمینه تشخیص و درمان بیماری‌های گوش، حلق و بینی برخوردار است. برای اخذ نوبت می‌توانید به مطب وی که در کرمانشاه، پارکینگ شهرداری، روبه‌روی مبل عبدی، ساختمان رازی، طبقه اول قرار دارد، مراجعه کنید.

 

دکتر مریم نادری

دکتر نادری از دیگر متخصصین گوش، حلق و بینی درکرمانشاه است که می‌تواند به بیمار کمک کند تا در زمانی کوتاه به بهبود دست یابد. علاوه‌بر مراجعه حضوری به مطب دکتر نادری، می‌توانید از خدمات مشاوره تلفنی وی نیز استفاده کنید.

 

مشاوره تلفنی باعث می‌شود ابتدا نوع بیماری خود را با کمک پزشک تشخیص دهید و در صورت نیاز برای مراجعه حضوری اقدام کنید. همچنین برای بیمارانی که دچار بازگشت علائم یا مشکلات جدید می‌شوند دریافت این نوع مشاوره می‌تواند کاربردی باشد. مطب دکتر نادری در کرمانشاه، بلوار مسکن، 4 راه مطهری، جنب داروخانه دکتر فرجاد، ساختمان پزشکان آریانا، طبقه دوم واقع شده است.

 

معرفی دکتر گوش و حلق و بینی قزوین

افراد ساکن در قزوین و حومه این شهر نیز مانند دیگر شهرها معمولا دغدغه انتخاب بهترین پزشک‌ها را دارند. اگر شما نیز می‌خواهید بامهارت‌ترین دکتر گوش و حلق و بینی قزوین را پیدا کنید خواندن ادامه این مطلب به شما توصیه می‌شود.

 

دکتر نصراله بیانی

اگر در انتخاب متخصص گوش و حلق و بینی تجربه برای شما حرف اول را می‌زند، انتخاب دکتر نصراله بیانی می‌تواند گزینه مناسبی باشد. این پزشک از تجربه بسیار بالایی در زمینه تشخیص و درمان بسیاری از بیماری‌های گوش، حلق و بینی برخوردار است. برای رفتن به مطب دکتر نصراله بیانی باید به آدرس قزوین، خیابان جنوبی، 4 راه شهرداری، ساختمان پزشکان پاستور مراجعه کنید. همچنین امکان اخذ نوبت اینترنتی برای بیماران نیز وجود دارد.

 

دکتر آرمین اکبری

دکتر آرمین اکبری از متخصصان بیماری‌های گوش، حلق و بینی است که در شهر قزوین به فعالیت و درمان بیمار‌های مختف می‌پردازد. اگر می‌خواهید به مطب این پزشک بروید باید به آدرس قزوین، خیابان خیام، 4 راه خیام، ساختمان پزشکان خیام، طبقه دوم مراجعه کنید.

 

دکتر فرشید صفدریان

برای بیمارانی که نیاز به جراحی بینی و سینوس دارند مراجعه به دکتر فرشید صفدریان توصیه می‌شود. این پزشک در کنار جراحی، به درمان بسیاری از عارضه‌های گوش، حلق و بینی نیز می‌پردازد. مطب دکتر فرشید صفدریان در قزوین، خیابان بلوار شمالی، بالاتر از 4 راه محمدرسول‌الله، نبش کوچه سیدی، طبقه فوقانی داروخانه شلویری، ساختمان پزشکان سپید واقع شده است.

 

دکتر مجید نمازی‌فر

دیگر دکتر گوش و حلق و بینی در قزوین که از تخصص و مهارت کافی در تشخیص و درمان انواع بیماری‌های این نواحی از بدن برخودار است و می‌تواند به بهبود سریع بیمار کمک کند، دکتر مجید نمازی‌فر است. برای دسترسی به مطب این پزشک باید به آدرس قزوین، خیابان عدل، ساختمان پزشکان ملل مراجعه کنید.

 

نتیجه

دکتر گوش و حلق و بینی باید بتواند نوع عارضه در این بخش‌ها را تشخیص دهد و راه درمان آن را پیدا کند. در این مسیر داشتن مهارت و تجربه به پزشک کمک می‌کند تا سریع‌ترین راه‌کار درمانی را به بیمار ارائه دهد. اگر در کرمانشاه یا شهرهای اطراف آن ساکن هستید می‌توانید به مطب متخصصین حاذقی مانند دکتر نادر نظری، دکتر نیکزاد فرشچیان، دکتر مرتضی کرمی و دکتر مریم نادری مراجعه کنید.

 

همچنین از متخصصان این حوزه پزشکی در شهر قزوین می‌توان به دکتر نصراله بیانی، دکتر آرمین اکبری، دکتر فرشید صفدریان و دکتر مجید نمازی‌فر اشاره کرد.

 

منبع : دکترتوبه کانال تلگرام رزبــــانــــو بپيونديد !

مطالب مرتبط
نظرات اين مطلب
کد امنیتی رفرش