به سايت بزرگ رزبانو خوش آمديد.وارد يا عضو شويد کاربرگرامي شما اکنون در مسير زير قرار داريد : آموزش رایگان بافت ژاکت و بلوز با کاموا حوله ای - بافتنی رزبانو

بافتنی و آموزش بافت ژاکت و بلوز با کاموا حوله ای

تاريخ ارسال پست:
سه شنبه 1401/01/09
نويسنده:
S.mirzagol
تعداد بازديد:
901

بافتنی و آموزش بافت ژاکت و بلوز با کاموا حوله ای

امروز هم با یک آموزش کاربردی و خوشگل از سری مطالب بافتنی در خدمت شما هنرجویان عزیز خواهیم بود. در این جا می خواهیم شما را با نحوه بافت ژاکت و بلوز با کاموا حوله ای آشنا کنیم. امیدارم از این آموزش نهایت بهره را ببرید.

 

https://up.rozbano.com/view/3481545/Knitted%20sweater%20and%20blouse%20with%20yarn%20towel.jpg

بافتنی و آموزش بافت ژاکت و بلوز با کاموا حوله ای

 

مراحل بافت ژاکت و بلوز با کاموا حوله ای:

بلوز جلوبسته، مناسب 3 سال می باشد. نکته ای که باید مد نطر داشته باشید این است که بافت کاملا ساده بافی می باشد. برای پشت 56 دانه سر انداختم، شروع به بافت کردم و وقتی قد لباس تا زیر حلقه اندازه شد، حلقه لباس را 4321 کور کردم.

 

و همین طور حلقه ی دیگر را و بعد از اینکه 2سانت مانده به پایان بافت، یقه گرد زدن را شروع کردم. ابتدا از وسط بافت 10دانه کور کردم و بعد در رج های دیگر هر بار 321111 کور کردم، تا یقه گرد زدم و بعد تا سرشانه ها صاف بافتم.

 

سمت دیگر یقه را هم به همین شکل بافتم و سرشانه ها که اندازه شد، کور کردم. تکه ی جلوی لباس را ده دانه بیشتر از تعداد پشت سر انداختم، یعنی 66دانه و مانند پشت ساده بافتم و مثل حلقه های پشت، همان تعداد حلقه زدم و کور کردم.

 

و این بار، برای یقه گرد زدن، 3سانت مانده به پایان، شروع به یقه گرد زدن کردم، تعداد هم مانند پشت لباس  و بعد تا پایان سرشانه ها را بافته و کور کردم و در اخر، برای آستین ها دانه گیری کردم دورتادور حلقه ها را و صاف بافتم تا مچ دست و همینطور آستین بعدی.

 

و در اخر هم دانه گیری، دور یقه را انجام دادم و سجاف یقه ساده زدم.

 

به کانال تلگرام رزبــــانــــو بپيونديد !

کلمات کليدي

بافتنی

ژاکت و بلوز با کاموا حوله ای

مطالب مرتبط
نظرات اين مطلب
کد امنیتی رفرش