به سايت بزرگ رزبانو خوش آمديد.وارد يا عضو شويد کاربرگرامي شما اکنون در مسير زير قرار داريد : آموزش رایگان بافت یک مدل لباس بچگانه - بافتنی رزبانو

بافتنی و آموزش بافت یک مدل لباس بچگانه

تاريخ ارسال پست:
پنجشنبه 1400/05/14
نويسنده:
S.mirzagol
تعداد بازديد:
548

بافتنی و آموزش بافت یک مدل لباس بچگانه

از سری آموزش های بافتنی، امروز می خواهیم شما را با نحوه بافت یک مدل لباس بچگانه شیک و زیبا آشنا کنیم. برای بافت این مدل لباس بچگانه دو روش وجود دارد، از یقه ببافید یا از پایین ببافید. که در ادامه سعی می کنیم هر دو این روش ها را خدمت شما عزیزان توضیح دهیم.

 

https://up.rozbano.com/view/3388081/Knit%20baby%20clothes.jpg

بافتنی و آموزش بافت یک مدل لباس بچگانه

 

روش اول، بافت لباس بچگانه از یقه:

به تعداد دلخواه دونه سر انداخته و چند رج رکن ببافید. بعد به چهار قسمت تقسیم کنید (جلو، آستین، پشت و آستین بعدی). مابین تقسیم بندی دوتا دونه برای مشخص شدن مرز تقسیم بندی تون در نظر بگیرید (سه تا دونه دوتایی و فقط در جایی که میخواهید سجاف جا دکمه را قرار بدید در دو طرف بافت پنج تا دونه برای سجاف در نظر گرفته و دونه ای که می خواهید اضافه کنید را قبل از سجاف اضافه کنید).

 

بعد در تمام رج های روی بافت در دو طرف دوتا دونه های بافت تون یه دونه زیاد کنید. تا حلقه همین بافت را ادامه بدهید و وقتی تا خط سینه بافتید پشت و جلو و آستین ها را جدا کنید. برای آستین چند رج رکن بافته و کور کنید.

 

ولی برای تنه بافت هم می تونید پشت و جلو را با هم بافته و یک طرف سجاف و جا دگمه بذارید و هم می توانید پشت و جلو را جدا جدا ببافید.

 

روش دوم، بافت لباس بچگانه از پایین:

برای روش بافت از پایین برعکس عمل می کنید. یعنی از پایین سر انداخته و وقتی به حلقه رسیدین تقسیم بندی را انجام داده و فقط بجای دونه زیاد کردن در این روش دونه ها را کم می کنید.به کانال تلگرام رزبــــانــــو بپيونديد !

کلمات کليدي

بافتنی

لباس بچگانه

مطالب مرتبط
نظرات اين مطلب
کد امنیتی رفرش