به سايت بزرگ رزبانو خوش آمديد.وارد يا عضو شويد کاربرگرامي شما اکنون در مسير زير قرار داريد : آموزش رایگان بافت کلاه دخترانه پاپیونی - بافتنی رزبانو

بافتنی و آموزش بافت کلاه دخترانه پاپیونی

تاريخ ارسال پست:
سه شنبه 1401/09/29
نويسنده:
S.mirzagol
تعداد بازديد:
19314

بافتنی و آموزش بافت کلاه دخترانه پاپیونی

سلام خدمت همه شما خانم های خوش سلیقه هنرمند ایرانی، از سری مطالب آموزش بافتنی با آموزش بافت یک مدل کلاه دخترانه پاپیونی در خدمت شما عزیزان هستیم. اگر شما هم مثل من عاشق این کلاه دخترانه لاکچری شده اید در ادامه همراه رزبانو باشید.

 

https://up.rozbano.com/view/3573455/DIY%20Crochet%20Girls%20bow%20hat.jpg

بافتنی و آموزش بافت کلاه دخترانه پاپیونی

 

راهنمای بافت کلاه دخترانه پاپیونی:

برای بافت این کلاه به اندازه دور سر زنجیره می زنیم. رج اول روی تمام زنجیره ها پایه کوتاه می بافیم فقط روی 20تا از زنجیره ها 20زنجیره آن ها را جا گذاشته بقیه بافت را باپایه کوتاه ادامه می دهیم.

 

وقتی هر رج روی قسمت زنجیره ها رسیدیم به جای پایه 20 زنجیره می بافیم. تا هشت رج بعد روی  زنجیره ها رسیدیم 10زنجیره می بافیم با دوتا پایه بلند زنجیره ها را جمع می کنیم.

 

یعنی زنجیره ها داخل بافت قرار می گیرد. این کار دوباره بعد از هشت رج زنجیره تکرار می شود.

 

وقتی سه دسته پاپیون با زنجیره ها درست شد، رج بعد 20زنجیره را می بافیم و رج بعد رویش پایه کوتاه می بافیم. حالا تمام کلاه را با پایه کوتاه ادامه می دهیم.

 

برای کاسه ای شدن بالای کلاه چون از پایین شروع کردیم با کم کردن کلاه را جمع می کنیم از فاصله 8پایه یکی را جا گذاشته شروع کرده رج بعد 7پایه یکی تا آخر کار.

 

آموزش بافت کلاه توسط بانو بهار در سایت مابانو

به کانال تلگرام رزبــــانــــو بپيونديد !

کلمات کليدي

بافتنی

بافت کلاه

کلاه دخترانه پاپیونی

مطالب مرتبط
نظرات اين مطلب
کد امنیتی رفرش