به سايت بزرگ رزبانو خوش آمديد.وارد يا عضو شويد کاربرگرامي شما اکنون در مسير زير قرار داريد : آموزش بافت ست بیکینی یلدایی (سوتین زنانه طرح هندوانه) - بافتنی رزبانو

بافتنی و آموزش بافت ست بیکینی یلدایی

تاريخ ارسال پست:
سه شنبه 1401/09/15
نويسنده:
S.mirzagol
تعداد بازديد:
4353

بافتنی و آموزش بافت ست بیکینی یلدایی

از سری آموزش های بافتنی، امروز تصمیم گرفتیم تا نحوه بافت یک لباس زیر زنانه را برای شما ارائه دهیم. امروز قرار است تا در کنار هم نحوه بافت یک ست بیکینی یلدایی شیک و زیبا که به شکل هندوانه می باشد و می توانید در شب یلدا آن را به تن کنید را خدمتتان آموزش دهیم.

 

https://up.rozbano.com/view/3568468/crochet%20watermelon%20bikini%20top.jpg

بافتنی و آموزش بافت ست بیکینی یلدایی

 

https://up.rozbano.com/view/3035602/Crochet%20Watermelon%20Bikini%20Top.jpg

آموزش رج به رج بافت ست بینکی هندوانه ای مخصوص شب یلدا

 

آموزش قلاب بافی سوتین زنانه به شکل هندوانه مخصوص شب یلدا:

اگر دوست دارید در شب یلدا با یک ست لباس زیر زنانه هندوانه ای برای همسر خود دلبری کنید و این شب زیبا را با یک ست هندوانه ای به صبح برسانید با آموزش بافت و قلاب بافی این سوتین زنانه زیبا همراه ما باشید.

 

امیدوارم شما هم برای یادگیری نحوه بافت این سوتین شیک زنانه همراه ما شوید و در نهایت بتوانید آن را برای خود بافت بزنید و از به تن کردن آن لذت ببرید.

 

https://up.rozbano.com/view/3035603/Crochet%20Watermelon%20Bikini%20Top-01.jpg

آموزش بافت رج به رج سوتین زنانه سایز 65 الی 70 مخصوص شب یلدا

 

نحوه بافت سوتین زنانه سایز 65 تا 70:

۱۲تا زنجیره برای سوتین سایز ۶۵، ۲۰تا زنجیره برای سوتین سایز ۷۰.

 

در نقشه ۱۲تا زنجیره برای شروع بافت زده شده است. ولی برای بافت سوتین زنانه اندازه خودتان، از زیر سینه تا نوک سینه اندازه زده و زنجیره ببافید، از یک سوتین شخصی برای اندازه گیری استفاده کنید.

 

خب برای شروع کار متناسب با سایز 65 یا 70، ۱۲تا یا ۲۰تا زنجیره زده شود. ۳تا زنجیره برای اولین پایه، بعد روی تمام زنجیره ها ۱پایه بزنید.

 

در آخرین زنجیره ۳تا پایه بلند، ۲تا زنجیره، ۳تا پایه بلند. بافت را چرخانده از آخر به اول برگشته و دوباره روی تمام زنجیره ها پایه بلند زده می شود.

 

رج دوم دور دوم ۳تا زنجیره زده بعد روی هر پایه ۱پایه زده شده است. روی ۲تا زنجیره آخر، ۳تا پایه، ۲ زنجیره، ۳تا پایه بلند. بافت را چرخانده و روی تمام پایه ها ۱پایه زده تا آخر رج.

 

رج سوم دور سوم، رج چهار و دور چهارم، هر دو مانند دو رج قبل پایه بلند روی تمام پایه ها و در آخر روی ۲تا زنجیره آخر ۳تا پایه ۲تا زنجیره ۳تا پایه بلند. تا آخر هر دو رج.

 

رج پنجم دور پنجم، ۴تا زنجیره ۱پایه بلند روی اولین، روی پایه سومی ۱پایه بلند ۱زنجیره ۴تا پایه بلند. روی پایه هفتمی ۱پایه ۱زنجیره ۱پایه. هر دوتا پایه در میان تکرار می شود.

 

در قسمت هلال سینه ۱پایه ۱زنجیره ۴تا پایه بلند روی یک پایه زیر ۳تا پایه در پایه.

 

ویدئو  آموزش بافت ست بیکینی یلدایی:

ویدئو آموزش بافت ست بیکینی یلدایی

 

 

 

به کانال تلگرام رزبــــانــــو بپيونديد !

کلمات کليدي

بافتنی

شب یلدا

سوتین زنانه

ست بیکینی یلدایی

لباس زیر زنانه یلدایی

مطالب مرتبط
نظرات اين مطلب
کد امنیتی رفرش