به سايت بزرگ رزبانو خوش آمديد.وارد يا عضو شويد کاربرگرامي شما اکنون در مسير زير قرار داريد : آموزش رایگان بافت سرهمی نوزاد قلاب بافی - بافتنی رزبانو

آموزش بافت سرهمی نوزاد قلاب بافی

تاريخ ارسال پست:
جمعه 1401/05/14
نويسنده:
S.mirzagol
تعداد بازديد:
1550

آموزش بافت سرهمی نوزاد قلاب بافی

از سری آموزش های بافتنی و قلاب بافی با یک سورپرایز ویژه برای کودک دلبند شما در خدمتتان هستیم. در این جا می خواهیم شما عزیزان را با نحوه بافت سرهمی نوزاد قلاب بافی شیک و دوست داشتنی آشنا کنیم.

 

https://up.rozbano.com/view/3525361/Crochet%20baby%20saree.jpg

آموزش بافت سرهمی نوزاد قلاب بافی

 

آموزش رایگان بافت سرهمی نوزاد:

اول از پايين به اندازه دور باسن نوزادتون با آزادی كه مي خواهید داشته باشد زنجيره بزنيد، بعد بايه بلند بزنيد و بعد از 4 رج كم كم در هر رديف كم كنيد تا به سينه برسيد، مي توانيد تو قسمت سينه پایه كوتاه بزنيد تا بهتر بايستد.

 

چند رديف هم برای سينه پايه كوتاه بزنيد تا به اندازه دلخواه برسد، بعد از پايين دانه برداريد و هر با رو جدا گانه پايه بلند بزنيد و سر و البته بايد كم كنيد تا اندازه ران نوزاد بشود.

 

بعد از 3 رديف با رنگ ديگری پايه بزنيد و پای ديگر را هم به همين ترتيب از كناره های پا دانه برداريد برای جادكمه و برای گوش هم دوتا نيم دايره لازم داريد كه پايه بلند ببافيد و بعد نيم دايره ها را كنار هم گذاشته و با رنك طوسی روى آن پايه كوتاه بزنيد.

 

طوري كه نيم دايره ها به هم متصل بشوند و بعد به لباس وصل كنيد و بعد برای بند هم از پايه بلند يا كوتاه استفاده كنيد و برای خرطوم هم اول تعدادي زنجيره زده و بعد به قسمت پايين شروع به كم كردن كنيد.

 

تا به اندازه دلخواه برسين و بعد ادامه بدهید تا خرطوم درست شکل بگیرد و بعد به لباس وصل كنيد.

 

به کانال تلگرام رزبــــانــــو بپيونديد !

کلمات کليدي

بافتنی

قلاب بافی

سرهمی نوزاد

سیسمونی

مطالب مرتبط
نظرات اين مطلب
کد امنیتی رفرش