به سايت بزرگ رزبانو خوش آمديد.وارد يا عضو شويد کاربرگرامي شما اکنون در مسير زير قرار داريد : نقد فیلم ولنتاین غمگین

نقد فیلم ولنتاین غمگین

تاريخ ارسال پست:
دوشنبه 1396/09/20
نويسنده:
S.mirzagol
تعداد بازديد:
719

نقد فیلم ولنتاین غمگین

فیلم ولنتاین غمگین یک پرتره پیچیده از یک ازدواج معاصر آمریکایی است ، "ولنتاین غمگین" در مورد داستانی از دیوید و سیندی، زوجی که چندین سال با هم بوده‌اند اما در رابطه شان به بن‌بست رسیده‌اند، می‌گوید. در حالی که سیندی به یک زن با فرصت‌ها و گزینه‌ها ارتقا پیدا کرده‌است، دیوید هنوز همان فردی است که وقتی آن‌ها را ملاقات کرد، هنوز هم نمی‌تواند رشد سیندی و یا فقدان آن را بپذیرد. این روایت در دو فریم زمانی مشخص، صحنه‌های عاشقانه عشق اول و تمایلات جنسی جوان همراه با آثار نا امیدی و اختلاف رخ می‌دهد.

 

https://up.rozbano.com/view/3035641/Blue%20Valentine%20Movie%20Review.jpg

نقد فیلم ولنتاین غمگین

 

فیلم ولنتاین غمگین

فیلم ولنتاین غمگین که در جشنواره که ساندنس و کان در سال ۲۰۱۰ به نمایش درآمد و در زمانی که رتبه رده بندی سنی ۱۷ را به دست آورد، به تیتر اول اخبار رسید (از زمان تغییر به سمت R)، این نمایش بازی گاه شماری در گفتن داستان یک رابطه پر آشوب نیست.

 

این فیلم مشابه فیلم های عشقی دیوانه وار مانند “Eternal Sunshine of the Spotless Mind” و درخشش ابدی یک ذهن پاک “(500) Days of Summer” ۵۰۰ روز با سامر مقایسه شده است. ولنتاین غمگین به کارگردانی Derek Cianfrance است . "ولنتاین غمگین " در حال حاضر ساده‌تر و به روش خودش معمایی و مرموز است. فیلم بین پایان و آغاز یک داستان عاشقانه به عقب و جلو می‌رود، و در حذف شش سال، بیننده را به پر کردن جاه‌ای خالی دعوت می‌کند.

 

https://up.rozbano.com/view/3035642/Blue%20Valentine%20Movie%20Review-01.jpg

نقد و بررسی فیلم Blue Valentine (ولنتاین غمگین)

 

در ترانه های عاشقانه  خط نازک بین عشق و نفرت وجود دارد ، اما بیشتر فیلم ها یک طرف را انتخاب می کنند و روی آن می مانند. "ولنتاین غمگین" ، یک پروژه با حرکات طولانی به کارگردانی Derek Cianfrance ، یک زن و شوهر جوان را که از عشق سرشار است ، بررسی می کند و آن خط نازک را به یک سرزمین وسیع و مبهم تبدیل نمی کند. صحبت از موسیقی ، لئونارد کوهن آهنگی در مورد رقصیدن تا پایان عشق دارد ، اما شخصیت های آقای سیانفرانس ، دین (رایان گاسلینگ) و سیندی (میشل ویلیامز) ، در این مسیر با قدم زدن  ، با فراموش کردن مراحل زیرکانه و بازیگوش آنها یک بار می دانستند.

 

آقای Cianfrance، که فیلمنامه را با "جوی کورتیس" و "Cami Delavigne" نوشت، شروع به پایان تلخ رابطه سیندی و دین می‌کند، و از آن نقطه شروع می‌شود و بین آن نقاط به عقب و جلو و جلو و جلو تخیل مخاطب قرار می‌گیرد. وقتی اولین بار دین (رایان گاسلینگ)و سیندی (Michelle Williams) را ملاقات کردیم، آن‌ها در مکان خوشی زندگی نمی‌کنند. او یک نقاشی خانه‌دار است که بدون هیچ جاه‌طلبی فراتر از یک شوهر و پدر خوب هیچ جاه‌طلبی ندارد؛ یک پرستار زن کار سخت کوش است که حتی تصاویر رنگی گل رز از زندگی او توسط پدر مستبد او محدود شده‌است.

 

همه ازدواج‌ها لحظات عطف مهمی دارند، رویداده‌ای وضوح شگفت آوری که به عشاق جدید اجازه می‌دهد تا خود را به عنوان زوجی که تعریف شده‌اند، ببینند. دین می‌تواند رمانتیک مسخره را دوست داشته باشد و سیندی هم آن را دوست دارد. او به طرف آن می‌دود. آن‌ها برای اولین بار در خانه بازنشستگی مادر بزرگش ملاقات می‌کنند. آیا تا به حال یکی از آن ملاقات‌ها را با یک غریبه در جایی که هیچ کدام از شما تعلق ندارد، داشته‌اید؟ فضایی خالی از زندگی شما وجود دارد، به طوری که شما با اولین مکالمه خود شروع کنید و مستقیما به یک آینده جدید تبدیل شوید؟

 

https://up.rozbano.com/view/3035643/Blue%20Valentine%20Movie%20Review-02.jpg

فیلم ولنتاین غمگین

 

این همان چیزی است که در آن روز وجود دارد. به زودی آن‌ها با اسباب‌بازی جدید بازی می‌کنند، و تبدیل به عشق می شود . آن‌ها کارهایی را با هم انجام می‌دهند که انگار کودکان آن‌ها را انجام می‌دهند. سپس ازدواج می‌کنند و از فرانکی استقبال می‌کنند (استقبال نشده اما خوشامد می‌گویند)، و واقعیات ایجاد یک برنامه زنده و کاری و ازدواج کودک و ازدواج واقعی در آن حل می‌شوند. دین انگار گیر کرده. به نظر می‌رسد که او در مرحله اولیه ثابت می‌ماند. آیا می‌توانید تفاوت بین (۱) را ببینید "او من را به همان اندازه که همیشه دوست دارد دوست دارد" و (۲) "او دقیقا مثل همیشه مرا دوست دارد"؟

 

ولنتاین غمگین فیلم

"ولنتاین غمگین" بین گذشته و حال حاضر حرکت می‌کند، گویی سعی دارد به خاطر بیاورد که چه اتفاقی افتاده‌است. از دیدگاه دین، شاید هیچ کاری انجام نمی‌شد. او می‌خواست با سیندی ازدواج کند و هنوز هم این کار را انجام می‌دهد و هنوز هم هست. سیندی نمی‌تواند این را تحمل کند. او هرگز با من در کنار من بازی نمی‌کرد. او فکر نمی‌کند که بهترین چیزی است که باید باشد. او فکر می‌کند که الان خوب است.

 

ویلیامز با سیندی به عنوان زنی بازی می‌کند که غرور خود را از دست داده و خود را از دست داده‌است. نه، مست نیست - او کسی است که بیش از حد مشروب می‌خورد. اما این مشکل نیست. این عدم توانایی او در مراقبت از این سیندی، درست در همین لحظه، به این دلیل است که وقتی با او ازدواج کرد، دقیقا همان سیندی شد که مورد نیاز بود. نمی‌دانم چه نوع کنفرانس‌هایی با نویسندگان، جوی کرتیس و Cami Delavigne داشته‌است.

 

https://up.rozbano.com/view/3035644/Blue%20Valentine%20Movie%20Review-03.jpg

دانلود فیلم Blue Valentine ولنتاین غمگین

 

آن‌ها در حال نوشتن در مورد چیزی وصف‌ناپذیر، یک خلا، یک نیاز بودند. این یک داستان با قلاب‌های مناسب نیست که چیزهایی مثل، می‌دانید، بیماری - چیزهایی که با آن‌ها آشنا هستید. در مورد شکست درونی و خستگی امید بود. من بارها خوانده‌ام که سیانفرانس در مورد آنچه که از آنجا به اینجا آمده‌است، نادرست نبوده است. کسی هست؟

 

برای دانلود ولنتاین غمگین دوبله فارسی به این لینک بروید :‌

 

ولنتاین غمگین دوبله فارسی

 

به کانال تلگرام رزبــــانــــو بپيونديد !

کلمات کليدي

ولنتاین غمگین

مطالب مرتبط
نظرات اين مطلب
کد امنیتی رفرش