به سايت بزرگ رزبانو خوش آمديد.وارد يا عضو شويد کاربرگرامي شما اکنون در مسير زير قرار داريد : آموزش بافت موتیف شش ضلعی زیبا به همراه نقشه بافت - بافتنی رزبانو

بافتنی و آموزش بافت موتیف شش ضلعی زیبا

تاريخ ارسال پست:
یکشنبه 1400/08/02
نويسنده:
S.mirzagol
تعداد بازديد:
751

بافتنی و آموزش بافت موتیف شش ضلعی زیبا

از سری آموزش های جذاب و کاربردی هنر بافتنی، امروز آموزش بافت یک موتیف شش ضلعی زیبا و شیک را برای شما آماده کرده ایم. همان طور که می دانید موتیف ها قطعات کوچکی هستند که از اتصال آن ها می توانید رومیزی، پتو و سایر بافت های زیبا را آماده کنید.

 

https://up.rozbano.com/view/3424195/Beautiful%20hexagonal%20motif%20texture.jpg

بافتنی و آموزش بافت موتیف شش ضلعی زیبا

 

مراحل بافت موتیف شش ضلعی زیبا:

مجیک رینگ می زنیم و داخلش را با شش پاسه ذرتی (دوپایه بلند) با فاصله هر پایه ذرتی سه زنجیره پر می کنیم. داخل هر دسته از زنجیره های رج قبل شش پایه بلند می بافیم.

 

یک زنجیره برای شروع رج یک پایه کوتاه سه زنجیره یک خانه جا می گذاریم شش زنجیره در ادامه می بافیم و با بافت یک پایه کوتاه یک پایه متوسط دوپایه بلند و در نهایت یک پایه دوبل زنجیره ها را بر می گردیم چهار پایه بلند از رج قبل جا می گذاریم و یک پایه کوتاه می بافیم سه زنجیره یک خانه جا می گذاریم یک پایه بلند دیگر شش زنجیره.

 

روی زنجیره های سه تایی رج قبل سه پایه بلند می بافیم پنج زنجیره می زنیم پایه کوتاه روی سر هشتی رج قبل مجدد پنج زنجیره سه پایه بلند روی سه زنجیده رج قبل. روی زنجیره های رج قبل پنج پایه بلند سه پایه بلند روی سه پایه بلند رج قبل مجدد پنج پایه بلند روی پتج پایه بلند رج قبل سه زنجیره.

 

https://up.rozbano.com/view/3424196/Beautiful%20hexagonal%20motif%20texture-01.jpg

نقشه بافت موتیف شش ضلعی زیبا

 

منبع: رویای بافتنی (https://telegram.me/Royaiibaftanii)

به کانال تلگرام رزبــــانــــو بپيونديد !

کلمات کليدي

بافتنی

موتیف شش ضلعی

مطالب مرتبط
نظرات اين مطلب
کد امنیتی رفرش