به سايت بزرگ رزبانو خوش آمديد.وارد يا عضو شويد کاربرگرامي شما اکنون در مسير زير قرار داريد : همه چیز درباره روش های مهاجرت به کانادا

همه چیز درباره روش های مهاجرت به کانادا

تاريخ ارسال پست:
چهارشنبه 1396/04/14
نويسنده:
S.mirzagol
تعداد بازديد:
201

همه چیز درباره روش های مهاجرت به کانادا

زمانی که صحبت از صحبت از مهاجرت و زندگی در یک کشور خارجه به میان می آید اغلب مردم مهاجرت به کانادا را در ذهن خود تداعی می کنند. زیرا آنان می دانند که این کشور با قرار گیری در رده های اول فهرست کشورهای مرفه، فرصت های ایده آل بی شماری را برای ارتقا کیفیت زندگی در اختیار مهاجران قرار می دهد.

 

https://up.rozbano.com/view/2898188/All%20about%20immigration%20to%20Canada.jpg

روش های مهاجرت به کانادا

 

آیا می دانید مهاجرت به کانادا چگونه است؟

آیا سریع ترین روش های اقامت کانادا را می شناسید؟

قطعاً مهاجرت از سرزمین مادی و رفتن به یک کشور بیگانه به منظور آغاز یک زندگی جدید، می تواند از مهم ترین تصمیمات در طول زندگی یک فرد باشد. به همین علت بایستی این موضوع از تمامی جهات مورد بررسی قرار گرفته و مزایا و معایب آن سنجیده شود. زمانی که صحبت از صحبت از مهاجرت و زندگی در یک کشور خارجه به میان می آید اغلب مردم مهاجرت به کانادا را در ذهن خود تداعی می کنند. زیرا آنان می دانند که این کشور با قرار گیری در رده های اول فهرست کشورهای مرفه، فرصت های ایده آل بی شماری را برای ارتقا کیفیت زندگی در اختیار مهاجران قرار می دهد. از طرفی هم کشور کانادا موقعیت های شغلی هر شخص را مطابق حرفه و توانایی او در مقابلش قرار می دهد. حال که بحث مهاجرت و اقامت کانادا به میان آمده است بد نیست این کشور را از جهات مختلف مورد بررسی قرار دهیم.


مهاجرت به کانادا از طریق ویزای کاری

 

https://up.rozbano.com/view/2898189/All%20about%20immigration%20to%20Canada-01.jpg

مهاجرت به کانادا از طریق ویزای کاری

 

اخذ ویزای کاری یکی از روش های مهاجرت به کانادا و اقامت در این کشور است که این روزها بسیار مورد استقبال جوانان ایرانی واقع شده است. با توجه به وضعیت زندگی و شرایط ایده آلی که این کشور در اختیار مهاجران خود قرار می دهد ویزای کاری از میان سایر روش های اقامت کانادا در اولویت بندی متقاضیان قرار دارد. معمولاً یکی از عمده ترین اهداف اداره مهاجرتی این کشور پذیرش مهاجران متخصص و حرفه ای در زمینه های مختلف است. زیرا دولت کانادا بر این باور است که نیروهای متخصص کاری سهم عظیمی در جهت تقویت بازار کار و رشد اقتصادی روز افزون کشور دارد. بنابراین کسانی که به عنوان نیروی حرفه ای و متخصص قصد اقامت کانادا را دارند می توانند همراه خانواده خود به این کشور مهاجرت کرده و به صورت دائم زندگی و کار ایده آلی را تجربه کنند.

در این روش که به عنوان ویزای تضمینی کانادا معرفی شده است تمامی متقاضیان می توانند درخواست خود را به صورت آنلاین و اینترنتی به اداره مهاجرتی کانادا ارسال نمایند. معمولاً ثبت چنین درخواستی نیازمند موارد زیر است:

    داشتن کار تخصصی
    برخورداری از مهارت قابل قبول زبان خارجه
    تحصیلات
    داشتن مدرک مورد نیاز دولت کانادا

 

مهاجرت به کانادا از طریق ویزای تحصیلی

 

https://up.rozbano.com/view/2898190/All%20about%20immigration%20to%20Canada-02.jpg

ویزای تحصیلی کانادا

 

از آنجایی که کشور کانادا به عنوان یکی از بزرگ ترین و مهم ترین کشورهای دنیا از لحاظ داشتن مراکز علم و دانش است و سالانه چیزی بالغ بر 130000 تا 150000 نفر در دانشگاه های این کشور جهت ادامه تحصیل پذیرش می شوند لذا یکی دیگر از روش های پرطرفدار مهاجرت به کانادا، اخذ اقامت کانادا از طریق ویزای تحصیلی است. زیرا سطح عملی بسیار بالایی دانشگاه ها و مؤسسات آموزشی این کشور از یک سو و هزینه های معقول و استاندارد تحصیلی آن از سوی دیگر موجب شده تا همواره متقاضیان بسیاری در اقصی نقاط دنیا نسبت به اخذ اقامت دائم کانادا و تحصیل در آن اقدام نمایند.

 

متقاضیانی که این شیوه مهاجرت به کانادا را انتخاب می کنند بایستی ابتدا رشته تحصیلی مورد نظر خود را انتخاب نموده و سپس نسبت به انتخاب دانشگاه و شهر مورد نظر خود در کانادا اقدام نماید. همچنین برای پذیرش در یکی از دانشگاه های این کشور باید فرد متقاضی متناسب با مقطع تحصیلی خود، مدرک زبان انگلیسی مورد نیاز را به دانشگاه مربوطه ارائه کند. در رابطه با هزینه های تحصیلی دانشگاه های کانادا باید گفت که معمولاً هزینه های آن، متناسب با نوع دانشگاه، رشته مورد نظر و مقطع تحصیلی مشخص می گردد. اما در کل حداقل هزینه تحصیلی برای هر فرد چیزی مابین 12 تا 13 هزار دلار در سال در نظر گرفته شده است. این رقم در مقایسه با شرایط تحصیلی منحصر به فردی که دولت این کشور با داشتن بهترین اساتید دنیا و برخورداری از برترین تکنولوژی های به روز در اختیار دانشجویانش قرار می دهد بسیار ناچیز است.

به کانال تلگرام رزبــــانــــو بپيونديد !

کلمات کليدي

مهاجرت به کانادا

مهاجرت به کانادا از طریق ویزای کاری

مهاجرت به کانادا از طریق ویزای تحصیلی

اقامت دائم کانادا

اقامت کانادا

مطالب مرتبط
نظرات اين مطلب
کد امنیتی رفرش