به سايت بزرگ رزبانو خوش آمديد.وارد يا عضو شويد کاربرگرامي شما اکنون در مسير زير قرار داريد : مهاجرت به کانادا از طریق اسپانسرشیپ

مهاجرت به کانادا از طریق اسپانسرشیپ

تاريخ ارسال پست:
شنبه 1398/08/25
نويسنده:
S.mirzagol
تعداد بازديد:
75

مهاجرت به کانادا از طریق اسپانسرشیپ

کانادا به عنوان ملتی که نسبت به کنار هم آوردن اعضای خانواده تعهد دارد، تعدادی برنامه مهاجرتی ارائه می‌کند که به کانادایی‌ها این فرصت را می‌دهد تا حامی ورود اعضای خانواده‌شان به کانادا باشند.

 

https://up.rozbano.com/view/3236489/Immigrating%20to%20Canada%20through%20sponsorship.jpg

مهاجرت به کانادا از طریق اسپانسرشیپ

 

ویزای اسپانسرشیپ کانادا که یکی از متداول ترین مسیرها برای مهاجرت به کانادا است، کانادا برای شهروندان و ساکنان دائمی آوردن همسران و اعضای درجه یک خانواده‌شان به این کشور را با کاهش زمان فرآیند درخواست آسان می‌کند، چرا که کانادا هرگز اعضای خانواده را منتظر نمی‌گذارد.

 

کفالت همسر یا شریک زندگی

با برنامه کفالت همسر یا شریک زندگی برای ساکنان دائم کانادا از فرآیند سریع 12 ماهه آن استفاده کنید، چه در کانادا با یک ویزای موقت معتبر زندگی می‌کنند، چه در خارج از کشور. متقاضیانی که در کانادا زندگی می‌کنند هم ممکن است واجد شرایط ویزای کار کانادا باشند، این ویزا به زوج‌ها فرصت می‌دهد تا کمی از مشکلات مالی‌شان را کاهش دهند.

 

ویزای کار بدون محدودیت همسران هم به افراد تحت تکفل این امکان را می‌دهد تا هنگامیکه تقاضای تکفلشان در حال بررسی است در کانادا کار کنند. به این دلیل که کانادا شریک زندگی غیر رسمی را هم به رسمیت می‌شناسد، می‌توانید برای کفالت شریک زندگی هم درخواست دهید، حتی اگر شما و او ازدواج نکرده‌اید ولی حداقل به مدت یک سال است که با هم زندگی می‌کنید.

 

کفالت فرزند یا سایر وابستگان

اگر به کانادا مهاجرت می‌کنید، می‌توانید انتخاب کنید که فرزندانتان را به عنوان وابستگان همراه خود در تقاضانامه اقامت دائمتان انتخاب کنید. با این وجود اگر می‌خواهید نام آنها را در تقاضانامه وارد نکنید یا نمی‌توانید این کار را انجام دهید، آنها باز هم بعدا می‌توانند به شما در کانادا ملحق شوند. برنامه کفالت فرزندان کانادا به شهروندان کانادا و ساکنان دائمی این کشور اجازه می‌دهد تا فرزندان کمتر از 22 سال زیستی یا به سرپرستی گرفته خود را تا زمانیکه ازدواج نکرده‌اند و فرزندی ندارند برای سکونت دائمی کانادا تحت کفالت خود قرار دهند.

 

https://up.rozbano.com/view/3236490/Immigrating%20to%20Canada%20through%20sponsorship-01.jpg

مهاجرت به کانادا از طریق اسپانسرشیپ

 

اسپانسرشیپ پدر و مادر یا پدربزرگ و مادر بزرگ

تعهد کانادا به در کنار هم قرار دادن اعضای خانواده از طریق برنامه کفالت پدر و مادر یا پدربزرگ و مادر بزرگ

شامل پدر و مادر یا پدربزرگ و مادر بزرگ شهروندان کانادایی هم می‌شود. شهروندان و ساکنان دائمی کانادا برای کفالت این افراد باید ثابت کنند که با داشتن حداقل درآمد لازم با توجه به تعداد اعضای خانواده‌شان می‌توانند از نظر مالی آنها را حمایت کنند. همچنین آنها باید توافق کنند که در صورت لزوم از اعضای خانواده تحت تکفل خود را از نظر مالی حمایت کنند. کفیلی که می‌تواند به طور دائمی پدر و مادر یا پدربزرگ و مادر بزرگ خود را حمایت کند، ممکن است واجد شرایط سوپر ویزا باشد که یک ویزای بلند مدت و برای چند بار ورود پدر و مادر یا پدربزرگ و مادر بزرگ شهروندان کانادا و ساکنان دائمی آن است.

 

دیگر نگران از دست دادن پول و سرمایۀ خود نباشید. تیم تراست با داشتن هزاران پروندۀ موفق مهاجرتی از ابتدا تا انتهای فرآیند مهاجرت همراه شما خواهد بود و می‌توانید بدون هیچ دغدغه‌ای کار مهاجرتی خود را به وکلا و مشاوران ما بسپارید.

 

پرسش و پاسخ‌هایی درباره اسپانسرشیپ خانواده

•    آیا می‌توانم کفیل شخصی شوم که از اعضای درجه یک خانواده نیست(برای مثال، دختر دایی، عمو و ...)؟

خیر، مگر تحت شرایط استثنا، برنامه طبقه‌بندی خانواده فقط به شهروندان و ساکنان دائمی اجازه می‌دهد تا کفالت همسر، شریک زندگی، فرزندان تحت تکفل، والدین و پدر بزرگ و مادر بزرگ را بر عهده بگیرند. شما زمانی می‌توانید کفالت اعضای غیر درجه یک خانواده را بر عهده بگیرید (برای مثال، برادرزاده یا خواهرزاده) که به طور قانونی سرپرستی آنها را برعهده گرفته باشید و آنها شرایط فرزند تحت تکفل را داشته باشند.

 

•    آیا همسر یا شریک زندگی من می‌تواند در کانادا کار کند، هنگامیکه تقاضای درون کشوری کفالت همسر هنوز در حال بررسی است؟

اگر همسر یا شریک زندگی شما با یک ویزای کاری معتبر در کانادا زندگی می‌کند، می‌تواند تا زمانیکه ویزای او منقضی می‌شود، بدون وقفه به کار خود ادامه دهد. اگر او در کانادا با یک ویزای دانشجویی کانادا یا مسافری معتبر زندگی می‌کند، می‌تواند برای یک ویزای کاری بدون محدودیت درخواست دهد که به او اجازه می‌دهد در طول فرآیند بررسی تقاضایش کار کند.

 

•    آیا همسر یا شریک زندگی من می‌تواند در کانادا کار کند، هنگامیکه تقاضای برون کشوری کفالت همسر هنوز در حال بررسی است؟

اگر همسر یا شریک زندگی شما در کانادا زندگی نمی‌کند، او نمی‌تواند برای مجوز کاری بدون محدودیت همسران درخواست دهد. با این وجود، اگر معیارهای ویزای کاری کانادا را داشته باشد، می‌تواند در حین بررسی تقاضای کفالت برای ویزای کاری معمول درخواست دهد. باید بدانید که یک تقاضای در حال بررسی برای اقامت دائم می‌تواند بر تقاضای اقامت موقت مانند ویزای کار اثر بگذارد.

 

•    چه مدت زمانی طول می‌کشد تا تقاضای کفالت همسر بررسی شود؟

تقاضای کفالت همسر معمولا ظرف 12 ماه بررسی می‌شود.

 

•    من یک کودک را به سرپرستی گرفته‌ام. آیا لازم است که قبل از درخواست بررسی کفالت، صبر کنم تا فرآیند سرپرستی تکمیل شود؟

خیر، شما زمانی می‌توانید تقاضای کفالت کنید که در مراحل نهایی سرپرستی هستید.

 

•    آیا برای کفالت همسرم لازم است که حداقل درآمد را داشته باشم؟

تا زمانیکه فرزندان تحت تکفل خود ندارید، برای کفالت همسر نیاز نیست که کفیل حداقل درآمد را داشته باشد تا بتواند برای کفالت همسر یا شریک زندگی خود درخواست دهد.

 

•    ازدواج مصلحتی چیست؟

ازدواج مصلحتی ازدواج یا داشتن رابطه‌ای است که تنها هدف آن مهاجرت همسر یا شریک زندگی به کانادا است. اگر مامور صدور ویزا که پرونده شما را بررسی می‌کند، تعیین کند که رابطه شما یک ازدواج مصلحتی است، احتمالا درخواست کفالت همسرتان رد خواهد شد. ازدواج مصلحتی شیادی است و مجازات در پی دارد.

 

خدمات تراست برای مهاجرت اسپانسرشیپ

تراست مفتخر است که مشتریان خود را با رضایت کامل به سوی مقصد خود راهی کند. شما می‌توانید صفر تا صد کار مهاجرت خود را به وکلا و مشاوران متعهد و پیگیر بسپارید و دیگر هیچ نگرانی از این بابت نداشته باشید. برای تماس با وکلا و گرفتن مشاورۀ تخصصی می‌توانید همین الان جلسۀ خصوصی رزرو نمایید.

 

https://up.rozbano.com/view/3236491/Immigrating%20to%20Canada%20through%20sponsorship-02.jpg

مهاجرت به کانادا از طریق اسپانسرشیپ

به کانال تلگرام رزبــــانــــو بپيونديد !

مطالب مرتبط
نظرات اين مطلب
کد امنیتی رفرش