به سايت بزرگ رزبانو خوش آمديد.وارد يا عضو شويد کاربرگرامي شما اکنون در مسير زير قرار داريد : موهای زنانه و مردانه مد سال 96 -2017

موهای زنانه و مردانه مد سال 96 -2017

تاريخ ارسال پست:
جمعه 1395/11/29
نويسنده:
S.mirzagol
تعداد بازديد:
199

موهای زنانه و مردانه مد سال 96 -2017

در ادامه اين مطلب از رزبانو زيباترين مدل موهای زنانه و مردانه مد سال 96 -2017 را مشاهده نماييد.

امسال مدل موهای زنانه تغییرات زیادی داشته اند در حالی که مدل های مردانه کماکان همان مدل های دوسر کوتاه هستند. مدل موهای مد سال ۲۰۱۷ از موهای کوتاه شلوغ گرفته تا هایلایت طلایی نشان می دهد که امسال سال سبک موهای ساده و در عین حال زیباست. این هم لیستی از مدل موهایی که قرار است امسال بیشتر به چشم بخورند:

 

ظاهری طبیعی
https://up.rozbano.com/view/2086954/rozbano-231-1.jpg

برای کسانی که دوست ندارند زمان زیادی صرف درست کردن موها کنند این مدل موها بسیار مناسب است. موهای موج و فر طبیعی یکی از مدهای امسال است. برای این سبک موها نیاز نیست وقتی صرف درست کردنشان کنید. البته ظاهر طبیعی فقط به موها مربوط نمی شود، علاوه بر موهای طبیعی ابروهای پر نیز مد هستند. به همین دلیل میکروبلیدینگ طرفدار زیادی پیدا کرده است.

 

گرایش به سمت طلایی
https://up.rozbano.com/view/2086955/rozbano-231-2.jpg

رنگ و هایلایت طلایی نیز یکی از مدهای امسال است. این تناژ طلایی بیشتر در رنگ های برنز و بلوند است. معمولا خیلی ها نگران ریشه موهایی که بیرون می زند هستند اما نگران نباشید چون این سبک هم یکی از مدهای سال است.

 

چتری
https://up.rozbano.com/view/2086956/rozbano-231-3.jpg

به اعتقاد تمام کارشناسان مد یکی از مدل موهای رایج برای امسال چتری است. از چتری های پر و بلند گرفته تا چتری های باریک.

 

صاف و لخت
https://up.rozbano.com/view/2086957/rozbano-231-4.jpg

موهای تان هر مدلی که باشد باید کمی برای صاف کردن آن هزینه کنید چون مدل موهای صاف دوباره مد شده اند. بهترین راه برای صاف کردن موها اتوی مو هست. مدل موهای صاف با فرق وسط یا فرق یکطرفه از مدل موهای مد امسال است.

 

کوتاه شلوغ
https://up.rozbano.com/view/2086958/rozbano-231-5.jpg

این مدل موها گوشه دار هستند. یعنی پشت موها کوتاه تر از کناره های موهاست. قد موها تا روی شانه هاست و کمی لایه لایه و شلوغ است. این مدل مو برای تمام مدل صورت ها مناسب است.

 

در هم و بر هم
https://up.rozbano.com/view/2086959/rozbano-231-6.jpg

در این مدل مو، موها از شانه ها بلندتر و چتری هم تا حدودی بلند است. کمی موها حالت موج دار دارند و چتری هم می تواند کمی کوتاه تر یعنی تا مژه ها باشد.

 

تغییر فرق مو
https://up.rozbano.com/view/2086961/rozbano-231-7.jpg

بسیاری از کارشناسان مد مدل فرق وسط یا فرق یک طرفه پیشنهاد کرده اند. برای این کار فرق مو را از یک طرف باز کنید و به یک طرف صورت بریزید. این سبک به موها حجم بیشتری می دهد.

 

عقب دادن موها
https://up.rozbano.com/view/2086962/rozbano-231-8.jpg

این مدل موهای صاف و براق به عقب فقط مختص مدلینگ های مثل کیک کارداشیان نیست. بلکه شما هم می توانید از این مدل برای سال جدید استفاده کنید. برای درست کردن این مدل مو باید از مقداری کرم مو از ریشه تا وسط موها بزنید.

 

برای آقایان
https://up.rozbano.com/view/2086963/rozbano-231-9.jpg

 به گزارش رزبانو سبک موی مردها برای امسال تغییر زیادی نکرده است. اما این بدین معنا نیست که آن ها نمی توانند بر اساس مد پیش بروند. تنها تفاوتی که در سبک موهای مردانه ایجاد شده بلندی موهاست. امسال مدل موهای مردانه نسبت به سال گذشته کمی بلندتر است.

به کانال تلگرام رزبــــانــــو بپيونديد !

کلمات کليدي

آموزش آرایشگری

مدل موهای زنانه و مردانه سال

آرایش و زیبایی رزبانو

مدل موی کوتاه

مدل موهای زنانه و مردانه زیبا

انواع مدل موهای زنانه و مردانه

مدل موهای زنانه و مردانه جدید

مدل موهای زنانه و مردانه 2017

مدل موهای زنانه و مردانه

مطالب مرتبط
نظرات اين مطلب
کد امنیتی رفرش