به سايت بزرگ رزبانو خوش آمديد.وارد يا عضو شويد کاربرگرامي شما اکنون در مسير زير قرار داريد : آموزش بافت بلوز شنلی زنانه با پیچ انگشتی - بافتنی رزبانو

بافتنی و آموزش بافت بلوز شنلی زنانه با پیچ انگشتی

تاريخ ارسال پست:
یکشنبه 1399/04/29
نويسنده:
S.mirzagol
تعداد بازديد:
4640

بافتنی و آموزش بافت بلوز شنلی زنانه با پیچ انگشتی

اگر شما هم از علاقه مندان به هنر بافتنی هستید و دوست دارید با نحوه بافت مدل های شیک و جدید بلوز زنانه آشنا شوید در اداه این مطلب همراه رزبانو باشید. در این جا قصد داریم شما عزیزان را با نحوه بافت بلوز شنلی زنانه با پیچ انگشتی آشنا کنیم. اگر شما هم از این مدل بلوز خوشتان آمده است با ما همراه شوید و این بلوز زیبا را برای خود و دوستانتان بافت بزنید.

 

https://up.rozbano.com/view/3173187/The%20texture%20of%20the%20shawl%20blouse.jpg

بافتنی و آموزش بافت بلوز شنلی با پیچ انگشتی

 

مراحل بافت بلوز زنانه شنل دار با پیچ انگشتی:

برای بافت این مدل بلوز زنانه به اندازه قد بلوز دانه سر انداخته، در ضمن تعداد دانه ها باید مضربی از شش باشد. برای نمونه ۳۰ دانه سر انداخته، شش دانه اول میل را ۱۰ رج ببافید. حالا در رج یازدهم بعد از شش دانه سه تا از دانه های میل چپ را هم ببافید و در رج برگشت فقط شش دانه را ببافید و سه دانه را در میل راست نگه دارید.

 

همان طور که در تصویر بالا می بینید سه دانه اول را در میل راست نگه داشته و شش دانه دوم را ده رج بافته، بعد از ده رج قسمت دوم دوباره مانند شکل بالا سه دانه دوم را در میل راست نگه داشته و سه دانه از میل چپ را اضافه کرده و ده رج بافته. به این ترتیب تا آخر رج را ۶ تا ۶ تا بافته می شود.

 

در این مرحله دو رج ساده بافی کنید و در رج برگشت مجدد ۶ دانه اول را ده رج ببافید بعد سه دانه اول را نگه داشته و شش دانه دوم را بافته تا آخر رج. به این ترتیب بافت را ادامه داده تا اندازه دور تا دور سینه شود. سپس با توجه به شکل اصلی پایین لباس و یقه را کشباف بافته.

 

عزیزم وقتی بافت بدنه تموم شد می توانید از لبه پایین آن دونه گیری کنید بعد کشباف و ببافید. برای یقه هم از هر ستون سه تا پنج دونه بگیرید وبین آنها هم به اندازه کافی دانه سر بندازید. برای آستین هم می بافید و گشادی اون رو هم در نظر می گیرید.

 

تهیه و ترجمه شده در: بخش هنرکده رزبانو

منابع: بافتنی فقط دومیل (@gollebarfi) / mabanoo.ir

به کانال تلگرام رزبــــانــــو بپيونديد !

کلمات کليدي

بافتنی

بلوز شنلی زنانه با پیچ انگشتی

مطالب مرتبط
نظرات اين مطلب
کد امنیتی رفرش