به سايت بزرگ رزبانو خوش آمديد.وارد يا عضو شويد کاربرگرامي شما اکنون در مسير زير قرار داريد : آموزش بافت مدل لوزی چشم - آموزش بافتنی رزبانو

آموزش بافت مدل لوزی چشم

تاريخ ارسال پست:
سه شنبه 1398/05/08
نويسنده:
S.mirzagol
تعداد بازديد:
4895

آموزش بافت مدل لوزی چشم

سلام خدمت همه دوستان عزیز امروز از سری مطلب آموزش بافتنی با آموزش یک مدل زیبا و کاربردی دیگر از سری مدل بافتنی های متنوع با عنوان آموزش بافت مدل لوزی چشم در خدمتتان هستیم. این مدل بافت نیز مانند سایر مدل های بافت زیبا و کاربردی بوده که با یادگیری آن می توانید بافتنی های زیبا و شیکی را بافت بزنید. اگر شما هم برای یادگیری مدل بافت لوزی چشم آماده هستید ما را در این مطلب همراهی بفرمایید. بافت این مدل بصورت کامل و رج به رج خدمت شما ارائه شده است و تصویری از شال دخترانه زیبایی که با این مدل بافت بافته شده است را خدمت شما در ادامه ارائه داده ایم.

 

https://up.rozbano.com/view/2891924/Textures%20eye%20diamond%20Model-03.jpg

آموزش رج به رج بافت مدل لوزی چشم

 

آموزش رج به رج بافت مدل لوزی چشم:

رج۱) چهار دانه از زیر - (دو دانه بعدی را مانند پیچ جابجا می کنی و از زیر، این دو دانه را می بافی این دو دانه همان خط ثابت دور لوزی ها است که باید در تمام بافت جهت خط ها یک جور بافته شود - شش دانه از زیر) بافت داخل پرانتز را تکرار می کنی تا چهار دانه آخر، که باید چهار دانه از زیر ببافی تا اول و آخر رج مثل هم باشد.

رج۲) ساده بافی همه از رو

رج۳) سه دانه از زیر دو دانه بعدی را یکی می کنی - (یک ژوته - دو دانه بعدی را یکی می کنی - چهار دانه از زیر - دو دانه بعدی را یکی می کنی) بافت داخل پرانتز را تکرار می کنید.

رج۴) دو دانه از رو - دو دانه بعدی را یکی می کنیم فقط دقت به جهت خط لوزی بکنید - بعد دانه ژوته را باید چهار بار ببافی بار اول از رو بار دوم از زیر بار سوم را از رو و بار چهارم را از زیر بباف - و دانه بعدی را یکی می کنی - تا آخر به این صورت می بافی دقت کنید دو دانه قبل و دو دانه بعد ژوته باید دو دانه یکی شود و ژوته هم چهار بار بافته شود.

 

https://up.rozbano.com/view/2891925/Textures%20eye%20diamond%20Model-04.jpg

آموزش رج به رج بافت مدل لوزی چشم

 

رج۵) یک دانه از زیر (دو دانه بعدی دو تا یکی - یک دانه از زیر - یک بار دیگر ژوته را از زیر می بافی تا یک دانه اضافه شود - دو دانه از زیر - دوباره از زیر یک بار دیگر ژوته را می بافی تا یک دانه دیگر اضافه شود - یک دانه از زیر - دو دانه بعدی را یکی می کنیم) بافت داخل پرانتز را تکرار می کنید.

رج۶) در این رج همه از رو بافته می شود.

رج۷) هشت دانه از زیر - (دو دانه بعدی را بصورت پیچ جابجا کن بعد از زیر بباف - شش دانه از زیر) بافت داخل پرانتز را تکرار می کنید.

رج۸) در این رج همه را از رو ببافید.

رج۹) یک دانه در میل می گیری یک ژوته (دو دانه بعدی را یکی می کنی - چهار دانه از زیر - دو دانه بعدی را یکی می کنی - یک ژوته) تکرار داخل پرانتز را انجام دهید.

حال برای ادامه بافت از رج چهار تکرار کن فقط دقت در شروع رج بکنید در ژوته اول  و آخر رج ژوته دو بار بافته می شود یعنی یک بار از رو و یک بار از زیر چون نصف گل در اول و آخر رج می افتد.

 

https://up.rozbano.com/view/2891921/Textures%20eye%20diamond%20Model.jpg

این هم یک مدل شال گردن دخترانه که با کمک مدل بافت چشم لوزی بافته شده است.

 

https://up.rozbano.com/view/2891922/Textures%20eye%20diamond%20Model-01.jpg

این هم یک مدل شال گردن دخترانه که با کمک مدل بافت چشم لوزی بافته شده است.

 

https://up.rozbano.com/view/2891923/Textures%20eye%20diamond%20Model-02.jpg

این هم یک مدل شال گردن دخترانه که با کمک مدل بافت چشم لوزی بافته شده است.

 

تهیه و تنظیم شده در: بخش هنرکده رزبانو

منابع: بافتنیز / ستاره


 

به کانال تلگرام رزبــــانــــو بپيونديد !

کلمات کليدي

لوزی چشم

بافتنی

آموزش بافتنی

مدل بافت

مطالب مرتبط
نظرات اين مطلب
فروشگاه اينترنتي رابوکالا ميگه :
فروشگاه اينترنتي رابوکالا
پاسخ : !!!
پرتال جامع ترولیا ميگه :
سلام
وبسایت جذابی و خوبی دارید.
پاسخ : سلام ممنون دوست عزیز
کد امنیتی رفرش