به سايت بزرگ رزبانو خوش آمديد.وارد يا عضو شويد کاربرگرامي شما اکنون در مسير زير قرار داريد : آموزش بافت طرح خوشه سرخس به همراه فیلم فارسی - بافتنی رزبانو

بافتنی و آموزش بافت طرح خوشه سرخس

تاريخ ارسال پست:
جمعه 1399/07/04
نويسنده:
S.mirzagol
تعداد بازديد:
16905

بافتنی و آموزش بافت طرح خوشه سرخس

اگر شما هم از علاقه مندان به هنر بافتنی باشید حتما می دانید که انواع مدل بافت در این هنر وجود دارد. از سری آموزش های مدل های مختلف و کاربردی بافت، امروز با آموزش بافت طرح خوشه سرخس در خدمت شما هنرجویان عزیز خواهیم بود. برای درک بهتر شما از آموزش امروز، فیلم آموزشی این نوع بافت نیز خدمت شما عزیزان ارائه شده است.

 

https://up.rozbano.com/view/3209052/Texture%20of%20fern%20cluster%20design.jpg

بافتنی و آموزش بافت طرح خوشه سرخس

 

آموزش بافت مدل خوشه سرخس:

رج یکم) 4 زیر (بافت رکن رج بعد هم از زیر بافته می شود)، 7 رو، 4زیر (رکن)، 7رو ... تا آخر که به 4 زیرختم شود.

 

رج دوم) 6 زیر (4 دانه برای بافت رکن دو دانه برای مدل) یک دانه بعدی را سه دانه می کنید (یکی از زیر دانه را خارج نمی کنید از پشت دانه گرفته دوباره یکی از زیر باز خارج نمی کنید از داخل دانه یکی دیگه از زیرحالا خارج می کنید) یکی نبافته از زیر دوباره یک دانه بعدی را سه دانه می کنید، 8 زیر باز تکرار یک دانه را سه دانه می کنید.

 

رج سوم) 4زیر، 2رو، یک دانه رج قبل را که سه دانه کرده بودید نبافته به میل راست بگیرید نخ روی بافت باشد یکی رو، دوباره سه دانه را نبافته می گیرید، 2رو، 4زیر، 2رو، تکرار.

 

رج چهارم) 4زیر دو دانه را با سه دانه بعدی جا به جا می کنید (دو دانه پشت بافت باشد) 3دانه اول را سه تا یکی از زیر بعد دو دانه از زیر، یکی نبافته از زیر به میل می گیریم باز پیچ را تکرار می کنیم این بار 3دانه را که با دو دانه جا به جا می کنید اول دو دانه را می بافید بعد سه دانه را با هم یکی می کنید (پیچ ما باید اولی به سمت راست و دومی به سمت چپ باشد، 2 زیر سه دانه بعدی را یکی می کنید 4 رکن وسط را می بافید تکرار مدل...

 

رج پنجم) تکرار از رج یکم.

 

فیلم آموزش بافت طرح خوشه سرخس:

فیلم آموزش بافت طرح خوشه سرخس

 

تهیه شده در: بخش آموزش بافتنی رزبانو

منبع: کانال بافتنی فقط دومیل

 

به کانال تلگرام رزبــــانــــو بپيونديد !

کلمات کليدي

بافتنی

طرح خوشه سرخس

مطالب مرتبط
نظرات اين مطلب
کد امنیتی رفرش