به سايت بزرگ رزبانو خوش آمديد.وارد يا عضو شويد کاربرگرامي شما اکنون در مسير زير قرار داريد : آموزش بافت پاپوش شیک زنانه - بافتنی رزبانو

بافتنی و آموزش بافت پاپوش شیک زنانه

تاريخ ارسال پست:
پنجشنبه 1400/06/11
نويسنده:
S.mirzagol
تعداد بازديد:
898

بافتنی و آموزش بافت پاپوش شیک زنانه

از سریآموزش های بافتنی، امروز برای شما خانم های خوش سلیقه یک سورپرایز خواهیم داشت. در این جا می خواهیم شما عزیزان را با نحوه بافت یک پاپوش شیک زنانه آشنا کنیم. شما می توانید از این پاپوش زیبا برای محافظت پاهای خود در روزهای سرد استفاده کنید.

 

https://up.rozbano.com/view/3401832/Stylish%20womens%20slippers%20texture.jpg

بافتنی و آموزش بافت پاپوش شیک زنانه

 

مراحل بافت پاپوش زنانه دومیل:

‍ اندازه دور مچ پا دانه سربندازید. دو رج ساده بافی کنید و بعد یک زیر یک رو ببافید، تا بلندی ساق به دلخواه. بعد دانه های وسط کار هر اندازه که نصبت به نختون برای پهنای روی کار مناسب هست. را داخل میل شروع به بافت میکنید مابقی دانه ها که در دوطرف بافت هست را داخل میل نگه دارید و نبافید.

 

دانه های وسط را به صورت رکن شروع کنید ببافید تا به انتهای انگشت های پا برسید از اینجا تا سر انگشت ها باید به این صورت ببافید، مثلا 20دانه شما دارید در هر رج اخرین دونه توی میل میمونه. 20برید 19برگردی 18برید و 17 برگردید تا دانه هاتون به 10تا برسه از اینجا در هر رج رفت و برگشت یک دانه اخر بافت که نگه داشتیم را داخل بافت بیارید.

 

10برگردید 11برید 12برگردید 13برید تا مجدد دانه هاتون بشه 20تا. بعد قسمت پنجه را کور کنید. از دیواره بافتتون بین کشباف تا پنجه باید دانه بگیرید و با دانه های پشت پا رکن بافی را شروع کنید تا به وسط کف پا برسید دانه ها را کور کنید.سمت دیگه پا که دانه نگه داشتید را به همین صورت ببافید و کور کنید. در انتها اول درز پشت پا دوخته شود بعد درز دوتا طرف کف پا و در انتها قسمت زیر پنجه به کف دوخته شود.

 

روش دیگه بافت این پاپوش زنانه:

بافت این پاپوش به این نحو هست به اندازه کف پا دو برابر دانه انداخته به اندازه کف پا رکن بافته به روی پا که رسیدید مثلا ده تا دانه را در وسط در نظر گرفته سپس در هر رج پشت یک دانه به طرفین اضافه کنید یعنی ده دانه دوازده بشه و در رج رو دانه حاشیه با یکدانه کف پا بصورت یک خط زیر گرفته و کور می شود تا  که تمایل دارید رویه پا پوشیده شود حالا دانه های دور میل را به صورت کشباف بافته  به اندازه دلخواه حالا شما یه درز پشت پا دارید تا کف پا که ان را می دوزید.

 

 

 

به کانال تلگرام رزبــــانــــو بپيونديد !

کلمات کليدي

بافتنی

پاپوش شیک زنانه

مطالب مرتبط
نظرات اين مطلب
کد امنیتی رفرش