به سايت بزرگ رزبانو خوش آمديد.وارد يا عضو شويد کاربرگرامي شما اکنون در مسير زير قرار داريد : آموزش بافت کلاه راه راه پسرانه به همراه نقشه بافت - بافت کلاه دو رنگ

آموزش بافت کلاه راه راه پسرانه به همراه نقشه بافت

تاريخ ارسال پست:
دوشنبه 1398/07/01
نويسنده:
S.mirzagol
تعداد بازديد:
33968

آموزش بافت کلاه راه راه پسرانه به همراه نقشه بافت

کم کم با سرد شدن هوا، بازار لباس ها و پوشاک بافت داغ می شود. در این جا برای شما بافت کلاه زیبا مخصوص فصل زمستان را آماده کرده ایم. این کلاه زیبای پسرانه نمای بسیار زیبایی داشته و می تواند سر شما را از سرما محافظت کند. برای اینکه آموزش بافتنی امروز را به خوبی درک کنید و یاد بگیرید نقشه بافت کلاه را نیز در اختیار شما قرار داده ایم. این کلاه پسرانه با شکل راه راه خود می تواند یک کلاه خوب برای ست زمستانی فرزند شما باشد. اگر شما هم دوست دارید این کلاه دو رنگ پسرانه را برای کودک خود بافت بزنید در ادامه همراه رزبانو باشید.

 

https://up.rozbano.com/view/2953825/Striped%20hat%20for%20a%20boy-01.jpg

آموزش رج به رج بافت کلاه راه راه و دو رنگ پسرانه برای شما خانم های خوش سلیقه ایرانی

 

https://up.rozbano.com/view/2953826/Striped%20hat%20for%20a%20boy-02.jpg

بافت کلاه دو رنگ پسرانه به همراه نقشه بافت این کلاه شیک و زیبا

 

آموزش بافت کلاه شیک و زیبای پسرانه:

به مهر ماه رسیدیم و کم کم هوا رو به سردی می رود. در این فصل باید بیشتر مراقب فرزندان خود باشیم تا دچار سرماخوردگی و بیماری نشوند. یکی از کارهایی که می توانیم برای جلوگیری از بیماری کودکانمان در فصل سرما انجام دهیم خرید و تهیه لباس های متناسب با این فصل می باشد. بخصوص الان که مدرسه ها بازگشایی شده است و بیماری به راحتی بین کودکان منتقل می شود. در این جا برای شما آموزش بافت یک کلاه شیک پسرانه را آماده کرده ایم. شما خانم های هنر دوست که با هنر بافتنی و قلاب بافی آشنا هستید می توانید آموزش بافت این کلاه راه راه پسرانه را یاد بگیرید.

 

https://up.rozbano.com/view/2953827/Striped%20hat%20for%20a%20boy-03.jpg

آموزش بافت کلاه راه راه پسرانه به همراه نقشه بافت

 

آموزش رج به رج بافت کلاه پسرانه رنگی قلاب بافی:

اندازه دورسر زنجیره بزنید و گرد کنید. رج اول هر زنجیره را یک پایه بلند ببافید. بعد کشباف یک زیر یک رو ببافید. حدود  4 سانتی متر بعد شروع به بافت پایه بلند کنید و هر 6 پایه در میان یک نخ به بلندی یک پایه بلند بین بافت نگهدارید، مثل بافت انگشتی و انتهای ان را به پایه قبل بست بزنید. هر رج رنگ نختان را عوض کنید و در رج های دیگر هم این نخ نگه داشتن باید تو یک راه باشد. همین طور که به بالای کلاه رسیدید از پایه های بلند کم کنید تا مرکز کلاه، حالا باید دانه های انگشتی را دانه دانه در یک مسیر با هم ببافید و به سر کلاه برسانید. سپس در انتهای سر همه دانه های جمع شده را باهم یکی کنید. نکته این کلاه پسرانه دو رنگ را می شود خیلی ساده تر بافت به جای نگهداشتن نخ در آن قسمت پایه زیر ببافید مثل عکس زیر که در نقشه بافت کلاه پسرانه که برای شما قرار داده ایم. ولی چون رنگ بافت برجسته با رنگ رج قبل همرنگ است فکر کنم با این روش باید ببافید.

 

نقشه بافت کلاه شیک پسرانه:

 

https://up.rozbano.com/view/2953824/Striped%20hat%20for%20a%20boy.jpg

آموزش بافت کلاه پسرانه شیک به همراه نقشه بافت (برای دیدن تصویر در سایز اصلی، ابتدا آن را ذخیره کرده و سپس از آن استفاده کنید)

 

تهیه و ترجمه شده در: بخش هنرکده رزبانو

به کانال تلگرام رزبــــانــــو بپيونديد !

کلمات کليدي

بافت

بافتنی

بافت کلاه

کلاه پسرانه

مطالب مرتبط
نظرات اين مطلب
کد امنیتی رفرش