به سايت بزرگ رزبانو خوش آمديد.وارد يا عضو شويد کاربرگرامي شما اکنون در مسير زير قرار داريد : آموزش رایگان بافت شال گردن یقه اسکی - بافتنی رزبانو

بافتنی و آموزش بافت شال گردن یقه اسکی

تاريخ ارسال پست:
چهارشنبه 1401/06/16
نويسنده:
S.mirzagol
تعداد بازديد:
1401

بافتنی و آموزش بافت شال گردن یقه اسکی

از سری آموزش های بافتنی با آموزش بافت شال گردن یقه اسکی همراه ما باشید. اگر شما هم از مدل شال گردن زیبا و دوست داشتنی خوشتان آمده است در ادامه همراه رزبانو باشید.

 

https://up.rozbano.com/view/3537582/Ski%20neck%20scarf%20knitted%20tutorial.jpg

بافتنی و آموزش بافت شال گردن یقه اسکی

 

مراحل بافت شالگردن مدل پیچ:

برای بافت این مدل شال گردن یقه اسکی به نخ کاموایی متوسط و میل شماره ۳ نیاز دارید. ابتدا به اندازه پهنای مورد نظر خود (حدود ۶۰ عدد) دانه سر اندازید. این شال گردن دولایه می‌ شود به همین دلیل پهنای زیادی در زمان بافت دارد.

 

مدل بافت:

دو دانه زیر، دو دانه رو. تا انتهای بافت همین مدل کشباف را ادامه دهید. ادامه بافت: وقتی به طول مورد نظر خود رسیدید، ابتدا در یک رج همه دانه‌ها را دو تا یکی کرده و در رج بعدی دانه‌ها را کور کنید. حال شال را از عرض تا بزنید و لبه‌های آن را به هم بدوزید. سپس شال را از وسط مانند  عکس دوم بچرخانید و ابتدا و انتهای آن را با همان حالت پیچ به هم بدوزید. همچنین می‌توانید این شال یقه اسکی را با مدل‌های دیگر مثل دانه برفی یا رکن ببافید.

 

بنر بافت رکن هر بافت دیگه ای میتونید ببافید مثلا مثل اسلاید اول بصورت دوزیر دو رو ببافید و اگه کلافتون نازک دولا کنید بعد حالت بدید و درشو بدوزید.

 

https://up.rozbano.com/view/3537583/Ski%20neck%20scarf%20knitted%20tutorial-01.jpg

بافتنی و آموزش بافت شال گردن یقه اسکی

 

به کانال تلگرام رزبــــانــــو بپيونديد !

کلمات کليدي

بافتنی

بافت شال

شالگردن یقه اسکی

مطالب مرتبط
نظرات اين مطلب
کد امنیتی رفرش