به سايت بزرگ رزبانو خوش آمديد.وارد يا عضو شويد کاربرگرامي شما اکنون در مسير زير قرار داريد : از کجا بدانیم برای معامله گری در فارکس آماده شده ایم؟ وب سایت آموزش بورس پاسخ می دهد

از کجا بدانیم برای معامله گری در فارکس آماده شده ایم؟ وب سایت آموزش بورس پاسخ می دهد

تاريخ ارسال پست:
چهارشنبه 1400/11/20
نويسنده:
S.mirzagol
تعداد بازديد:
57

از کجا بدانیم برای معامله گری در فارکس آماده شده ایم؟ وب سایت آموزش بورس پاسخ می دهد

از کجا بدانیم برای معامله گری در فارکس آماده شده ایم؟ وب سایت آموزش بورس پاسخ می دهد سرمایه گذاری در بازارهای مالی جهانی همچون فارکس یکی از فرصت های استثنایی است که افراد می توانند برای کسب سو...

 

https://up.rozbano.com/view/3466315/Scholarship%20training%20website.jpg

اصول اقتصاد کلان

 

سرمایه گذاری در بازارهای مالی جهانی همچون فارکس یکی از فرصت های استثنایی است که افراد می توانند برای کسب سود از آن استفاده کنند.

 

قدم گذاشتن به وادی این بازار جذاب نیازمند فراگیری قوانین معامله گری است. این قوانین را از طریق آموزش های اصولی مربوط به فارکس می توانید یاد بگیرید ولی بین آموزش های زیادی که در فضای مجازی وجود دارد، کدامیک به بهترین شکل شما را در رسیدن به موفقیت در فارکس کمک خواهد کرد؟

 

و مهم تر از همه این که بعد از دیدن این آموزش ها از کجا بدانیم برای معامله گری در فارکس آماده شده ایم؟

به نقل از سایت آموزش بورس، همان طور که می دانید برای رسیدن به ثروت و کسب سود در فارکس نیازمند یادگیری انواع روش های تحلیلی همچون تحلیل تکنیکال، بنیادی و  یادگیری قوانین مدیریت سرمایه هستید.

 

اما آیا پس از گذراندن این مراحل آماده معامله گری در فارکس می شوید؟ آیا می توانید به روش و سبک خود یک استراتژی معاملاتی جامع تدوین کنید؟
سایت تخصصی «آموزش بورس» با برگزاری دوره های آموزشی جامع در این زمینه سعی در آماده سازی معامله گران برای رسیدن به معاملات موفق در فارکس را دارد.

 

آیا اصول اقتصاد کلان را می دانید؟

https://up.rozbano.com/view/3466316/Scholarship%20training%20website-01.jpg

معاملات در فارکس

 

یکی از سوالاتی که به هنگام شروع معامله گری در فارکس و سایر بازارهای مالی باید از خود بپرسید این است که آیا اصول اقتصاد کلان را می دانید؟
در شرایطی که ایران با تورم شدیدی رو به رو است، باید بتوانید علاوه بر این که ارزش سرمایه خود را حفظ می کنید به مقدار آن نیز اضافه کنید. بنابراین دانستن اصول اقتصاد کلان از ضروریاتی است که هر معامله گر باید برای شروع کار چه در بازار ایران و چه در سایر بازارهای مالی مثل فارکس بداند.

 

برای این که جز آن دسته معامله گرانی که بی گدار به آب میزنند و بدون دانش اقتصادی وارد دنیای معامله گری می شوند، نباشید لازم است تا با تمام سیاست های پولی و مالی و نقش آن ها بر اقتصاد آگاه باشید. در دوره آموزش فاندامنتال فارکس سایت آموزش بورس می توانید اطلاعات جامعی در این مورد کسب کنید.

 

در این دوره تخصصی با تمام مفاهیم تاثیرگذار در بازارهای مالی ایران و فارکس آشنا می شوید تا بدین وسیله بتوانید تصمیم های معاملاتی درستی متناسب با شرایط اقتصادی ایران یا جهان بگیرید.
معامله کردن فقط با استفاده از مفاهیم موجود در تحلیل تکنیکال به دلیل نادیده انگاشتن شرایط اقتصادی حاکم و تاثیر آن ها بر قیمت ارزها در فارکس می تواند شما را دچار ضرر و زیان کند.
پس برای این که خود را از این خطر نجات دهید باید تحلیل فاندامنتال را به شکلی منسجم و جامع یاد بگیرید تا راه موفقیت و رسیدن به سود را در بازارهای مالی برای خود هموار سازید.

 

آیا به تحلیل تکنیکال و اصول مدیریت سرمایه تسلط دارید؟

سوال دیگری که باید از خود بپرسید این است که تحلیل تکنیکال و قوانین مدیریت سرمایه را یاد گرفته و به آن ها تسلط دارید یا نه؟ حتما می دانید که تحلیل فاندامنتال یا بنیادی تنها یک جنبه از آموزش های مربوط به فارکس است.
برای تبدیل شدن به یک معامله گر موفق باید انواع روش های موجود در تحلیل تکنیکال را به خوبی یاد گرفته باشید تا بتوانید با تشخیص درست روندِ قیمت و مناطق حمایت و مقاومت بهترین تصمیم های معاملاتی را بگیرید.

 

مدیریت سرمایه نیز به نوعی کلید طلایی موفقیت در فارکس است. تسلط به قوانین مدیریت سرمایه و ملزم کردن خود به رعایت آن هاست که معامله گران مبتدی را به افرادی حرفه ای تبدیل می کند.
اما با این وجود افراد زیادی هستند که با وجود داشتن تسلط کافی بر تحلیل فاندامنتال و تکنیکال و مدیریت سرمایه، در انجام معاملات اشتباهات زیادی انجام می دهند.

 

این افراد با این که به خوبی همه این موارد را یاد گرفته اند، در زمان لایو بازار و به هنگام انجام معاملات نمی توانند از بین همه روش هایی که برای معامله گری یاد گرفته اند مناسب ترین آن ها را انتخاب کنند و دچار سردرگمی می شوند. به نظر شما علت تصمیم های اشتباه این معامله گران در چیست؟

 

آیا برای انجام معاملات در فارکس استراتژی شخصی دارید؟

 

https://up.rozbano.com/view/3466317/Scholarship%20training%20website-02.jpg

آیا برای معامله در فارکس آماده ام؟

 

یکی از مهم ترین علت های اشتباه در انجام معاملات نداشتن یک استراتژی جامع معاملاتی است. برای رسیدن به موفقیت در فارکس تسلط به انواع تحلیل ها کافی نیست. شما باید بتوانید از استراتژی های جامع معاملاتی که سودده بودن آن ها از قبل مشخص شده است، استفاده کنید.

 

آموزش پیشرفته فارکس سایت آموزش بورس یکی از بهترین دوره های آموزشی برای ساخت استراتژی معاملاتی است. در این دوره که توسط سایت آموزش بورس تدارک دیده شده است کاربردهای هر کدام از ابزارهای تحلیلی و نقاط ضعف و قوت آن ها به شکلی عملی توضیح داده می شود. با استفاده از این دوره می توانید علاوه بر استفاده از استراتژی های معاملاتی معروف، استراتژی های معاملاتی مخصوص به خود را نیز طراحی کنید.

 

اگر انواع تحلیل های موجود را می دانید ولی با این حال نتوانسته اید در بازار فارکس به سود مستمر دست پیدا کنید، استفاده از این استراتژی ها نقطه آغازی می شود تا بتوانید درهای موفقیت در فارکس را به روی خود باز کنید.
علاوه بر همه این ها یک دوره آموزشی پیشرفته باید این توانایی را در شما ایجاد کند تا بتوانید استراتژی شخصی خود را تدوین کنید و گام به گام اشکالات موجود در آن را برطرف کرده و آن را به یک استراتژی سودده برای خود تبدیل کنید.

 

به دلیل این که افراد با هم متفاوت اند، هر کس باید بر اساس روحیات و سبک معاملاتی اش یک استراتژی معاملاتی برای خود بسازد تا به وسیله آن بتواند در شرایط مختلف حاکم بر بازار همچنان به کسب سود بپردازد.
آماده شدن برای معامله گری تنها با استفاده از چند مطلب آموزشی و جستجو در اینترنت ممکن نیست. در راه تبدیل شدن به یک معامله گر موفق بایستی اصول اقتصاد کلان را به خوبی بدانید.

 

به تحلیل تکنیکال و مدیریت سرمایه تسلط داشته باشید و مهم تر از همه این که برای انجام معاملات یک استراتژی جامع معاملاتی داشته باشید تا به وسیله آن بتوانید همواره از این بازار، سود کسب کنید و در صورت ضرر کردن، مقدار زیان را کوچک نگه دارید تا برآیند کارنامه معاملاتی همیشه مثبت و پر از سود باشد.

 

منبع

به کانال تلگرام رزبــــانــــو بپيونديد !

کلمات کليدي

موفقیت

مطالب مرتبط
نظرات اين مطلب
کد امنیتی رفرش