به سايت بزرگ رزبانو خوش آمديد.وارد يا عضو شويد کاربرگرامي شما اکنون در مسير زير قرار داريد : آموزش رایگان بافت کلاه شل دخترانه - بافتنی رزبانو

بافتنی و آموزش بافت کلاه شل دخترانه

تاريخ ارسال پست:
جمعه 1401/02/23
نويسنده:
S.mirzagol
تعداد بازديد:
1890

بافتنی و آموزش بافت کلاه شل دخترانه

از سری آموزش های بافتنی، با آموزش بافت کلاه شل دخترانه در خدمت شما هستیم. اگر شما هم از علاقه مندان به این نوع کلاه دخترانه هستید در ادامه همراه رزبانو باشید و از بافت این کلاه شیک و زیبا لذت ببرید.

 

https://up.rozbano.com/view/3496095/Loose%20knitted%20hat%20for%20girls-01.jpg

بافتن و آموزش بافت کلاه شل دخترانه

 

نحوه بافت کلاه شل دخترانه:

براى بافت اين كلاه، ايتدا با توجه به اندازه دور سر دونه سر بندازيد. ٣ سانت ابتداى بافت را كشباف ببافيد. بعد بايد در يك رج بعد از هر ٣ تا دونه بافت يك دونه اضافه كنيد. بافت به صورت جودونه هست.

 

در قسمتى كه بغل گوش مي شود روى كلاه، دو تا پيچ گيس مي افتد كه در بغل گوش ها قرار مي گيرد كه مي توانيد باب ميلتون هر تعدادى خواستيد بهش اختصاص بديد مثلا ٢٠ تايى يا كمتر.

 

وقتى تا حدود ٢٠ سانت بافتيد، حالا بايد دونه كم كنيد. توجه كنيد دونه ها را از داخل گيس كم نكنيد. بعد از بافت هر ٩ تا دونه در رج رفت اول، يكى كم كنيد تا انتهاى رج. بعد از بافت ٨ تا دونه در رج رفت دوم ، يكى كم كنيد تا انتهاى رج.

 

بعد از بافت هر ٧ دونه يكى كم كنيد و تا جايى كه ٧-٨ دونه حدوداً زياد بياد كه ديگه كم نكنيد و درزها  رو با قلاب به هم وصل كنيد. گفتم با قلاب چون تميزتر مي شود. با نخ كاموا و سوزن مخصوص بافت هم مي شود.

 

https://up.rozbano.com/view/3496094/Loose%20knitted%20hat%20for%20girls.jpg

بافتن و آموزش بافت کلاه شل دخترانه

 

شما عزیزان همچنین می توانید آموزش بافت یک مدل دیگر کلاه شل را در آموزش های دیگر سایت رزبانو مشاهده بفرمایید.

 

منبع: کانال نی نی بافت (@ninibafte)

به کانال تلگرام رزبــــانــــو بپيونديد !

کلمات کليدي

بافتنی

کلاه شل دخترانه

مطالب مرتبط
نظرات اين مطلب
کد امنیتی رفرش