به سايت بزرگ رزبانو خوش آمديد.وارد يا عضو شويد کاربرگرامي شما اکنون در مسير زير قرار داريد : بافتنی و آموزش بافت شالگردن برگی با دکمه

بافتنی و آموزش بافت شالگردن برگی با دکمه

تاريخ ارسال پست:
شنبه 1401/03/07
نويسنده:
S.mirzagol
تعداد بازديد:
787

بافتنی و آموزش بافت شالگردن برگی با دکمه

سلام خدمت همه شما دوستان و همراهان سایت رزبانو، از سری آموزش های بافتنی امروز هم با یک آموزش زیبا و دوست داشتنی دیگر در خدمت شما خواهیم بود. در ادامه با آموزش بافت شالگردن برگی با دکمه همراه ما باشید.

 

https://up.rozbano.com/view/3501007/Leaf%20scarf%20with%20buttons.jpg

بافتنی و آموزش بافت شالگردن برگی با دکمه

 

مراحل بافت شالگردن مدل برگی:

۴۱دونه سر می اندازیم. رج اول، ۲۰دانه اول را کشباف دوتا رو دوتا زیر می بافیم. طوری که دانه ۱۹و ۲۰ از رو باشد. بعد یک دانه از زیر و باقی دانه ها کشباف دوتا از رو دوتا از زیر. فقط دقت کنید که دو طرف اون یک دانه که وسط کار قرار دارد باید از رو باشد.

 

رج دوم و تمام رج های زوج، دونه ها همون طور که دیده می شوند بافته شود.

رج سوم، ۲۰دانه اول را همونجور که هست می بافیم. یک ژته، یک زیر، یک ژته، بقیه دونه ها را به همون شکل که هست تا اخر رج می بافیم. دقت کنید که ژته به شکلی زده بشود که سوراخ بیوفته.

رج پنجم، بیست تای اول که کشباف هست بافته میشه. بعد یک زیر .یک ژته.یک زیر.یک ژته.یک زیر.و بقیه دونه ها تا اخر رج به همون شکل که هست بافته میشه.

رج هفتم، بعد از بافتن اون بیست دونه اول دوتا زیر .یک ژته .یک زیر .یک ژته.دوتا زیر و بعد ادامه کشباف تا اخر.

رج نهم،۲۰تای اول کشباف بافته شود. بعد سه تا زیر .یک ژته.یک زیر .یک ژته.و سه تا زیر و تا اخر به شکل کشباف.

رج یازدهم،۲۰تا دونه اول کشباف دوتایی .بعد ۴تا زیر .یک ژته.یک زیر.یک ژته.۴تا زیر و ادامه کشباف.

رج سیزدهم، ۱۶دانه اول را کشباف مثل قبل میبافیم...یک ژته .دانه ۱۷و۱۸را باهم یکی میکنیم و بعد یک ژته.دودانه بعدی از رو. بعد,دو دانه بعدی که از زیر هست روویکی کرده .۵تا از زیر و بعد دوتا یکی میکنیم...بعد دوتا از رو .یک ژته.دوتا یکی میکنیم از زیر.یک ژته.و باقی به همون شکل که هستن .یعنی ما میخایم این برگی که تا وسطش تشکیل شده رو جمع کنیم..و دوتا برگ جدید مثل همین کناره هاش ایجاد کنیم.

 

تو رج های بعد همین کاری که واسه تشکیل برگ وسطی انجام دادیم واسه برگهای کناری هم انجام میدیم...یعنی باید اون دوطرف دونه اصلی که مرکز برگ هست  هی ژته بندازیم تا زمانی که ۴تا سوراخ   کنار دونه اصلی به وجود بیاد..در رج های بعد باید با دوتا یکی کردن دو طرف دونه های کنار بافت.

به کانال تلگرام رزبــــانــــو بپيونديد !

کلمات کليدي

بافتنی

بافت شال

شالگردن برگی با دکمه

مطالب مرتبط
نظرات اين مطلب
کد امنیتی رفرش