به سايت بزرگ رزبانو خوش آمديد.وارد يا عضو شويد کاربرگرامي شما اکنون در مسير زير قرار داريد : آموزش رایگان بافت شورتک مربعی خوشگل - بافتنی رزبانو

بافتنی و آموزش بافت شورت مربعی خوشگل و دوست داشتنی

تاريخ ارسال پست:
سه شنبه 1401/06/15
نويسنده:
S.mirzagol
تعداد بازديد:
372

بافتنی و آموزش بافت شورت مربعی خوشگل و دوست داشتنی

سلام خانوم های خوشگل و هنرمند ایرانی، حالتون چطوره؟ می بینم که حسابی دنبال یک ایده جذاب و دوست داشتنی برای بافت هستید!!! امروز می خواهیم در کنار هم با نحوه بافت یک شورت مربعی خوشگل و مامانی آشنا شویم. اگر شما هم مثل من عاشق این شورت بافتنی شده اید در ادامه همراه رزبانو باشید.

 

https://up.rozbano.com/view/3537052/knitting%20Squared%20Shorts%20tutorial.jpg

بافتنی و آموزش بافت شورت مربعی خوشگل و دوست داشتنی

 

راهنمای بافت شورتک مربعی:

برای بافت این شورتک دو تا موتیف مربع از هر مدل و طرح که مایل بودید می بافید. ولی با تعداد رج بیشتر حدودا طوری باشد که دوتاش به هم وصل شد.

 

برای هر لنگه از روی ران دو سانت ازادتر باشد، چهارتا موتیف ببافید و به هم وصل کنید به عکس دقت کنید هر سمت که قسمت وسط هست کامل به هم وصل نشد برای فاق بعد اون قسمت هایی که باز موندن در قسمت فاق به موتیف مقابل هم باید دوخته شوند.

 

یعنی نصف بیشتر موتیف از سمت فاق و قسمت بالا بود به بغلی دوخته شده از قسمت پایین به مو تیف روبروش برای جای پا دوخته می شود بعد دور تا دور پایین برای دور پاش قلاب بافی شده و همچینی برای کمر هم بعد از وصل کردن چند رج قلاب بافی کنید.

 

منبع: nini bafte

به کانال تلگرام رزبــــانــــو بپيونديد !

کلمات کليدي

بافتنی

بافت شورت

شورت مربعی

شورت بافتنی

شورتک

مطالب مرتبط
نظرات اين مطلب
کد امنیتی رفرش