به سايت بزرگ رزبانو خوش آمديد.وارد يا عضو شويد کاربرگرامي شما اکنون در مسير زير قرار داريد : آموزش رایگان بافت شال و کلاه جودونه - بافتنی رزبانو

بافتنی و آموزش بافت شال و کلاه جودونه

تاريخ ارسال پست:
پنجشنبه 1400/06/25
نويسنده:
S.mirzagol
تعداد بازديد:
8526

بافتنی و آموزش بافت شال و کلاه جودونه

از سری آموزش های بافتنی، با یک آموزش کاربردی و زیبای دیگر در خدمت شما عزیزان هستیم. در این مطلب قصد داریم شما عزیزان را با نحوه بافت شال و کلاه جودونه آشنا کنیم.

 

https://up.rozbano.com/view/3407917/Judo%20scarf%20and%20hat%20texture.jpg

بافتنی و آموزش بافت شال و کلاه جودونه

 

آموزش بافت شال و کلاه طرح جودونه:

 

آموزش بافت شال گردن:

ابتدا به اندازه دو برابر دور گردن دانه سر بندازید. برای بدست آوردن تعداد دقیق دانه: با نخی که دارین ۱۰ دانه سر بندازید ۴ رج کشباف ببافید و بعد پهنای کار رو اندازه بگیرید براساس اون برای هر سایزی که دارید دانه رو محاسبه کنید.

 

بعد رج اول کشباف یک رو و یک زیر ببافید و رج دوم هر دانه را که میبینید برعکسش را ببافید تا مدل جودونه بشود. تا عرض دلخواه ببافید و کور کنید. میتونید این بافت را روی میل گرد انجام دهید و بدون درز ببافید.

 

آموزش بافت کلاه:

به اندازه دور سر منهای ۲.۵ تا ۳ سانت دانه سرانداخته و ۵ سانت کشباف یک زیر یک رو ببافید. در رج بعد، باید اقدام به بافت طرح جودونه کنید و دانه ها را برعکس ببافید. تا ٢۵-٢٨ سانت بافته و هم میتوانید دانه ها را یکجا کور کنید و هم میتوانید کم کنید که دانه ها کمتر شود. بعد درز کلاه را بدوزید.

 

 منبع: بافتنی فقط دومیل

به کانال تلگرام رزبــــانــــو بپيونديد !

کلمات کليدي

بافتنی

شال و کلاه جودونه

مطالب مرتبط
نظرات اين مطلب
کد امنیتی رفرش