به سايت بزرگ رزبانو خوش آمديد.وارد يا عضو شويد کاربرگرامي شما اکنون در مسير زير قرار داريد : آموزش بافت کلاه پفی به همراه فیلم و نقشه بافت - آموزش بافتنی رزبانو

آموزش بافت کلاه پفی به همراه فیلم و نقشه بافت

تاريخ ارسال پست:
شنبه 1398/09/09
نويسنده:
S.mirzagol
تعداد بازديد:
39329

آموزش بافت کلاه پفی به همراه فیلم و نقشه بافت

از سری مطالب آموزش بافتنی و قلاب بافی، امروز بنا به درخواست شما عزیزان با آموزش بافت کلاه پفی در خدمت شما دوستان هستیم. برای بافت ابن کلاه زیبا و دوست داشتنی شما باید با نحوه بافت کشباف و بافت فندقی آشنایی داشته باشید. البته اگر با این دو نوع بافت آشنایی ندارید نگران نباشید ما در مطالب قبلی و همچنین در این مطلب نحوه بافت این دو مدل را خدمت شما آموزش خواهیم داد. امیدوارم در ادامه برای یادگیری بافت این کلاه زیبا همراه رزبانو باشید.

 

https://up.rozbano.com/view/3021621/Hook%20weaving%20Puff%20hat.jpg

آموزش بافت کلاه پفی به همراه فیلم و نقشه بافت

 

آموزش بافت کلاه پفی:

برای شروع بافت شما از بالای پیشانی از محل رویش مو تا بالای ابرو با متر اندازه بگیرید هر اندازه که شد به همان اندازه زنجیره بزنید. حالا روی زنجیره ها شروع کنید به بافت پایه کوتاه روی هر زنجیره یک پایه کوتاه تا آخر رج. بعد کار را پشت و رو کنید و این جا شما فقط روی حلقه پشتی هر پایه، پایه کوتاه ببافید. همه رج ها را به همین روال ببافید تا حالت کشباف داشته باشد. شما کار را تا جایی ادامه بدهید که به اندازه دور سر بشود بعد دو لبه را به هم بدوزید.

 

ویدئو کوتاه آموزش بافت کشباف لبه کلاه پفی

 

https://up.rozbano.com/view/3021624/Hook%20weaving%20Puff%20hat-03.jpg

حلقه جلویی و حلقه پشتی

 

خوب حالا شما باید دور تا دور را دانه بگیرید به این صورت که بین خط هایی که افتاده راه راه شما یک بافت فندقی ببافید. بافت فندقی که ۵ مرحله ای است به این صورت (نخ رو دور قلاب بندازین و یک دانه از داخل پایه در بیاورید و نبافید دوباره نخ را قلاب از توی پایه یک نخ دیگر در بیاورید ۴ الی ۵ بار این کار تکرار کنید تا روی قلاب ۷ الی ۹ حلقه تشکیل بشود بعد همه حلقه ها با هم جمع می شود).

 

https://up.rozbano.com/view/3021622/Hook%20weaving%20Puff%20hat-01.jpg

آموزش کامل بافت کلاه پفی

 

حالا شما ما بین خط هایی که افتاده یک بافت فندقی و یک زنجیره ببافید تا آخر رج تکرار کنید، دور تا دور کلاه تا به اندازه قد کلاه ببافید و آخر کلاه در ۳ الی ۴ رج کم کنید.به این صورت که شما از هر ۳ پایه یک پایه جا بندازید پایه بعد را ببافید رج بعد از هر ۲ پایه یک پایه جا بندازید، رج بعد از هر یک پایه همین طور تا آخر دو تا یکی کنید و بافت را تمام کنید.

 

وبدئو آموزش بافت فندقی

 

https://up.rozbano.com/view/3021625/Hook%20weaving%20Puff%20hat-04.jpg

بافت فندقی

 

ویدئو کمکی برای بافت کلاه پفی:

هر کجا از آموزش که به مشکل برخوردید می توانید از ویدئو زیر کمک بگیرید. امیدوارم مراحل را با دقت پی بگیرید و این کلاه پفی زیبا را برای خود ببافید.

 

ویدئو کمکی برای بافت کلاه پفی

 

https://up.rozbano.com/view/3021623/Hook%20weaving%20Puff%20hat-02.jpg

نقشه بافت کمکی برای بافت این کلاه پفی زیبا

 

https://up.rozbano.com/view/3021626/Hook%20weaving%20Puff%20hat-05.jpg

نقشه بافت کمکی برای بافت این کلاه پفی زیبا

 

نکته: امیدوارم شما دوستان هم بتوانید این کلاه پفی زیبا و شیک را بافت بزنید و از آن استفاده کنید. اگر بافت این کلاه زیبا را به پایان رساندید می توانید تصاویر کلاه بافت خود را برای ما ارسال کنید تا با نام خودتان در سایت رزبانو قرار دهیم.

 

تهیه و ترجمه شده در: بخش هنرکده رزبانو

منابع: فقط دو میل


به کانال تلگرام رزبــــانــــو بپيونديد !

کلمات کليدي

بافت

بافتنی

قلاب بافی

کلاه پفی

مطالب مرتبط
نظرات اين مطلب
محدثه ميگه :
خیلی عالی توضیح داده شده بود و خیلی هم ساده بود من این کلاه رو در عرض ۳،۴ ساعت بافتم برای پسر ۴ساله م
ممنون از شما
پاسخ : سلام دوست عزیز خوشحالیم که این مطلب برای شما مفید و کاربردی بوده است. با تشکر
sana salehi ميگه :
شرکت تورینه بافت
تولید کننده برتر انواع شبکه های توری پلاستیکی:
توری سایبان – توری شید – توری سایه انداز – شید گلخانه – توری گلخانه – شبکه سایبان – توری ضدسرمازدگی – کیسه راشل – توری راشل – توری بسته بندی – کیسه توری – کیسه کلم – توری کلم – توری ایمنی ساختمان – توری نمای ساختمان – توری ساختمان – لفاف ساختمان – لفاف نما ساختمان – کیسه پیاز – توری پیاز
پاسخ : ؟؟؟
کد امنیتی رفرش