به سايت بزرگ رزبانو خوش آمديد.وارد يا عضو شويد کاربرگرامي شما اکنون در مسير زير قرار داريد : آموزش رایگان بافت سارافون و شلوارک بچگانه - بافتنی رزبانو

بافتنی و آموزش بافت سارافون و شلوارک بچگانه

تاريخ ارسال پست:
یکشنبه 1400/09/14
نويسنده:
S.mirzagol
تعداد بازديد:
657

بافتنی و آموزش بافت سارافون و شلوارک بچگانه

از سری آموزش های بافتنی، امروز هم با یک آموزش زیبا و کاربردی دیگر در خدمت شما عزیزان هستیم. در ادامه می خواهیم نحوه بافت سارافون و شلوارک بچگانه را خدمت شما عزیزان آموزش دهیم. اگر شما هم از این مدل ها خوشتان آمده است در ادامه همراه رزبانو باشید.

 

https://up.rozbano.com/view/3439589/Green%20and%20milk%20shorts%20sundress.jpg

بافتنی و آموزش بافت سارافون و شلوارک بچگانه

 

مراحل بافت شلوارک بچه گانه:

به اندازه ی دور باسن زنجیره زده، دو سر زنجیره را به هم وصل کرده، من صد تا زنجیره زدم. سه رج پایه بلند زده، رج بعد داخل یک پایه، دوتا پایه زده دوتا زنجیره، دوتا پایه. دوپایه را جا گذاشته. دوباره داخل پایه ی بعدی همین کار تکرار می شود تا آخر رج.

 

آن قدر این کار را تکرار کرده تا بلندی فاق اندازه بشود. بعد نصف کار را بافته و گرد کرده برای یک پاچه دو رج مدل انداخته. رج سوم، داخل هر مدل فقط سه تا پایه زده و سراغ مدل بعدی رفته تا کمی کار ما جمع شود. در آخر کار با رنگ دیگر یک رج پایه کوتاه زده پاچه ی دیگر را هم به همین شکل بافته.

 

مراحل بافت سارافون:

به اندازه یقه خشتی که می خواهید بشه با متر اندازه بزنید و به همون تعداد زنجیره بزنید. من صد و ده تا زدم. زنجیره ها را گرد کنید. بعد توی این زنجیره ها پایه بلند بزنید. تعداد زنجیره ها تقسیم بر شش، دو قسمت برای جلو، دو قسمت برای دوتا آستین، دو قسمت برای پشت.

 

وقتی به دانه های جدا کننده ی هر آستین رسیدیم  باید تو یه زنجیره 2 تا پایه بلند و 2 تا زنجیره و 2 تا پایه بلند بزنید تا حالت اضافه پیدا کند. الان ما چهار قسمت. جدا کننده داریم که هر دو طرف آستین قرار داره تا سه ردیف همین بافت ها رو انجام می دیم.

 

وقتی به زیر حلقه برسیم که باید آستین ها را جدا کنیم حالا تو یه پایه بلند 2 تا پایه بلند 2 تا زنجیره 2 تا پایه بلند بزنید بعد یه زنجیره زده و  دو تا پایه رو رها کنید و در پایه بعدیش دقیقا همین کار را تکرار کنید تا ردیفتون تموم بشه. سه ردیف اینطوری بافته، رج بعدی سه تا پایه سه تا زنجیره، سه تا پایه یه رج هم اینطوری بافته.

 

ردیف بعدی 4 تا پایه بلند بزنید چهار زنجیره، چهار پایه بلند تا آخر رج و این سه ردیف هم همینطور انجام بدید تا دامنش کاملا گشاد بشود.

 

در پایان کار با یک رنگ دیگر ده زنجیره زده و وصل کنید به پایین لباس مثل دالبر. رج بعد داخل زنجیره ها را با  پایه کوتاه پر می کنیم.

 

به کانال تلگرام رزبــــانــــو بپيونديد !

کلمات کليدي

بافتنی

سارافون و شلوارک بچگانه

مطالب مرتبط
نظرات اين مطلب
کد امنیتی رفرش