به سايت بزرگ رزبانو خوش آمديد.وارد يا عضو شويد کاربرگرامي شما اکنون در مسير زير قرار داريد : آموزش رایگان بافت کلاه دخترانه مخصوص شب یلدا - بافتنی رزبانو

بافتنی و آموزش بافت کلاه دخترانه مخصوص شب یلدا

تاريخ ارسال پست:
دوشنبه 1400/09/22
نويسنده:
S.mirzagol
تعداد بازديد:
607

بافتنی و آموزش بافت کلاه دخترانه مخصوص شب یلدا

امروز از سری آموزش های بافتنی، با آموزش بافت یک کلاه دخترانه نوزادی شیک و زیبا با طرح هندوانه مخصوص شب یلدا در خدمت شما خانم های هنرمند و خوش سلیقه هستیم. امیدوارم بتوانید این کلاه هندوانه ای زیبا را برای نوزاد زیبای خود بافت بزنید.

 

https://up.rozbano.com/view/3442604/Girls%20hat%20for%20Yalda%20night.jpg

بافتنی و آموزش بافت کلاه دخترانه مخصوص شب یلدا

 

کلاه دخترانه نوزادی با طرح هندوانه:

براي بافت اين كلاه شیک و زیبا ابتدا چند زنجيره مي زنيم و دايره تشكيل مي دهيم. با پايه بلند رج اول را مي بافيم، البته با كاموا قرمز رنگ این کار را انجام می دهیم. رج بعد باید فقط دقت كرد كه نمي خواهيم كلاه خيلي باز شود.

 

حالت خمره اي را مي خواهيم داشته باشيم بسته به نخ و ضخامت آن باید این کار را درست کنیم. در هر رج تعداد پايه بلند را ٢ تا ٥ تا اضافه مي كنيم كه زود كلاه باز نشود و حالت خمره اي را داشته باشد.

 

به همين منوال بعد از بافت ١٥ تا ٢٠ سانتی متر ارتفاع رنگ كاموا را با رنگ سفيد عوض مي كنيم، دو رج بافته در آخر هم با كاموا سبز رنگ البته دولا که نسبت به كامواي قرمز و سفيد ضخيم تر باشد.

 

رج آخر را مي بافيد گوشه هاي كار را هم بلند تر مي كنيد که حالت بندينك  داشته باشد. در آخر هم با كاموا مشكي نقطه هاي مشكي را روی كار با سوزن مي دوزيد.

 

به کانال تلگرام رزبــــانــــو بپيونديد !

کلمات کليدي

بافتنی

کلاه دخترانه نوزادی

شب یلدا

مطالب مرتبط
نظرات اين مطلب
کد امنیتی رفرش