به سايت بزرگ رزبانو خوش آمديد.وارد يا عضو شويد کاربرگرامي شما اکنون در مسير زير قرار داريد : آموزش بافت سرهمی نوزادی به شکل فیل - بافتنی رزبانو

بافتنی و آموزش بافت سرهمی نوزادی به شکل فیل

تاريخ ارسال پست:
شنبه 1400/07/24
نويسنده:
S.mirzagol
تعداد بازديد:
320

بافتنی و آموزش بافت سرهمی نوزادی به شکل فیل

از سری آموزش های بافتنی، امروز هم یک آموزش کاربردی و زیبا را برای شما عزیزان آماده کرده ایم. در این مطلب با آموزش بافت سرهمی نوزادی به شکل فیل در خدمت شما عزیزان هستیم.

 

https://up.rozbano.com/view/3421282/Elephant%20shaped%20baby%20clothes.jpg

بافتنی و آموزش بافت سرهمی نوزادی به شکل فیل

 

سرهمی نوزادی به شکل فیل:

اول از بايين به اندازه دور باسن نوزادتان با آبادي كه مي خواهید داشته باشد زنجيره بزنيد، بعد پايه بلند بزنيد و بعد از 4رج كم كم در هر رديف كم كنيد تا به سينه برسيد.

 

مي توانيد تو قسمت سينه پايه كوتاه بزنيد تا بهتر بايستد جند رديف هم براي سينه پايه كوتاه بزنيد تا به اندازه دلخواه برسد، بعد از پايين دانه برداريد و هر پا را جداگانه پايه بلند بزنيد و سر و البته بايد كم كنيد تا اندازه ران توداي بشود. بعد 3رديف با رنگ ديكه پايه بزنيد و پاي ديكه هم به همين ترتيب انجام دهید.

 

از كناره هاي پا دانه برداريد براي جادكمه و براي گوش هم دوتا نيم دايره لازم داريد كه پايه بلند ببافيد و بعد نيم دايره ها را كنار هم گذاشته و با رنگ طوسي روى آن پايه كوتاه بزنيد. طوري كه نيم دايره ها به هم متصل بشوند و بعد به لباس وصل كنيد و بعد براي بند هم از پايه بلند يا كوتاه استفاده كنيد.

 

براي خرطوم هم اول تعدادي زنجيره زده و بعد به سمت پايين شروع به كم كردن كنيد تا به اندازه دلخواه برسيد و بعد ادامه بزنيد تا خرطوم درست شود و بعد به لباس وصل كنيد.

 

منبع: بافتنی ستاره

به کانال تلگرام رزبــــانــــو بپيونديد !

کلمات کليدي

بافتنی

سرهمی نوزادی به شکل فیل

مطالب مرتبط
نظرات اين مطلب
کد امنیتی رفرش