به سايت بزرگ رزبانو خوش آمديد.وارد يا عضو شويد کاربرگرامي شما اکنون در مسير زير قرار داريد : آموزش رایگان بافت مدل دونه اناری دومیل

آموزش رایگان بافت مدل دونه اناری دومیل

تاريخ ارسال پست:
چهارشنبه 1402/10/13
نويسنده:
S.mirzagol
تعداد بازديد:
233

آموزش رایگان بافت مدل دونه اناری دومیل

از سری آموزش های بافتنی با آموزش یک مدل بافت جدید در خدمت شما هستیم. قبلا در پست های قبلی آموزش بافت مدل دانه اناری را خدمت شما توضیح دادیم. امروز با آموزش متنی مدل دونه اناری دومیل در خدمتتان هستیم.

 

https://rozup.ir/view/3793442/crochet%20Dumile%20Pomegranate%20tutorial.webp

آموزش رایگان بافت مدل دونه اناری دومیل

 

آموزش متنی بافت مدل دونه اناری دومیل:

برای این بافت این مدل،

رج اول: یکی زیر، یکی رو ... تا آخر رج.

رج دوم: دونه اول رو مثل همه بافتهای دیگه نبافته به میل راست بگیرید.وقتی به اولین دونه زیر رسیدید به این شکل عمل کنید:3 تا دونه رو در نظر بگیرید(1 زیر،1 رو، 1 زیر) و بعد نخ رو پشت کار ببرید و میل رو از بین دونه سوم و چهارم (1زیر،1رو) فرو کرده و نخ رو از پشت کار بگیرید و بیرون بکشید و نخ گرفته شده رو روی میل سمت چپ بندازید.حالا این دونه و دونه اولتون که زیر بود رو با هم از زیر دو تا یکی کنید. بعد دو تا دونه بعدی رو ببافید.(1 رو، 1 زیر). دوباره یکی از رو بافته و به دونه زیر بعدی که رسیدید مراحل قبلی رو تکرار کنید.

 

رج سوم: در همه رج های فرد دونه ها رو همونطور که می بینید ببافید.

 

رج چهارم: دونه اول رو نبافته به میل بگیرید و دونه ها رو همونطور که می بینید ببافید تا به دومین دونه زیر برسید.و دوباره همون کارهایی که تو رج دوم انجام داده بودید رو انجام بدید.(اینکه همون کارها رو از دومین دونه زیر انجام میدیم به این خاطره که طرحمون تو این رج بین دو تا طرح رج قبل قرار بگیره.

 

رج ششم: تکرار رج دوم.

رج هشتم: تکرار رج چهارم.

و به همین ترتیب تا آخر.

 

منبع: کلبه بافتنی (@kolbehbaftan)

به کانال تلگرام رزبــــانــــو بپيونديد !

کلمات کليدي

بافتنی

مدل بافت

دونه اناری دومیل

مطالب مرتبط
نظرات اين مطلب
کد امنیتی رفرش